daar dacht ik ook aan. Want dr mondje stond helemaal scheef en ze kwijlde.quote:Op dinsdag 11 september 2007 17:08 schreef NT-T.BartMan het volgende:
Het zou ook nog een epileptische aanval kunnen zijn. Had onze (zeer oude: 22 jaar!) kat ook last van.
Maar ik ben geen dierenarts... Laten we er het beste van hopen.
Het was ook kei eng. Ik was helemaal in paniek en ben maar gelijk naar de DA gegaan. Ze was helemaal slap enzoquote:Op dinsdag 11 september 2007 18:30 schreef Bluezz het volgende:
Jeetje zeg, lijkt me vreselijk om je kat zo te zien
* Duimt dat het goed afloopt
neuj. Poekie lag stijf op de grond raar met haar poten te kronkelen. En keihard te mauwen. Toen ik haar neerzetten om haar te laten lopen, flikkerde ze zo weer op haar zijquote:Op dinsdag 11 september 2007 19:44 schreef Ingetje79 het volgende:
Idd, als ze gister nog een vogel heeft gepakt, was ze toen niet blind.
Als ze dat nu wel is, llijkt een hersenbloeding/infarct toch het meest voor de hand liggend.
Als er verder geen verlammingsverschijnselen zijn, went Poek daar wel aan.
Kon ze nog wel goed bewegen en op haar pootjes staan toen je haar bracht?
Gister was ie toch ook nog gezondquote:Op dinsdag 11 september 2007 19:37 schreef Qwea het volgende:
ooh ja, en ze hebben het idee dat poekie nu blind is
Gisteren had ze nog een vogel gevangen, dus gisteren was ze dan niet blind. Toch?
Thnx Ingetje79![]()
euwh. Kutquote:Op dinsdag 11 september 2007 20:31 schreef Bluezz het volgende:
Als het een hersenbloeding of zo is geweest dan moet je gewoon wachten óf- en welke functies zich spontaan gaan herstellen.. dat kan je niet vooraf testen.
Bij mensen wachten ze ook altijd eerst 24/48 uur af....
Mja dat weet ik wel, maar makkelijk is het niet.quote:Op woensdag 12 september 2007 09:08 schreef Ticootje het volgende:
Ja, ach het is zo triest. Maar ook katten worden gewoon oud. Op een gegeven moment zijn ze echt op.... Zolang poekie geen pijn heeft kunnen ze proberen te testen wat er nu aan de hand is, maar ik denk toch dat je je moet voorbereiden op het ergste.
Nee, dat is het rotte van huisdieren hebben. De meeste overleef je.... Dus afscheid nemen hoort erbij...quote:Op woensdag 12 september 2007 09:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
Mja dat weet ik wel, maar makkelijk is het niet.
quote:Op woensdag 12 september 2007 09:14 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Wat kan je verdrietig zijn om zo'n stom beest he?![]()
Ja maar ik snap niet. Stel nou dat poes voorlopig zo neurologisch blijft... ze willen niet eerder tests doen dan dat het neurologische weg is. Hoe komen ze er dan ooit achter wat het is?quote:Op woensdag 12 september 2007 16:43 schreef Ticootje het volgende:
Misschien dus toch een verlamming....
Ach het is zo zielig...
Wij hebben vorig jaar een soort ramp gehad met een kitten en een hond. Hond was humeurig en beet de kat dood. Ik was meteen 2 dieren armer.quote:
ik ben idd geen reet wijzer dan gisterenquote:Op woensdag 12 september 2007 16:46 schreef Ingetje79 het volgende:
Bah hoor....je weet dus in principe nog niets meer.
Weet je ook of Poekie haar urine laat lopen?
neequote:Op woensdag 12 september 2007 16:48 schreef Ticootje het volgende:
Mag je wel langs vandaag???
Wat is er met die hond gebeurd dan?quote:Op woensdag 12 september 2007 16:45 schreef Ticootje het volgende:
Wij hebben vorig jaar een soort ramp gehad met een kitten en een hond. Hond was humeurig en beet de kat dood. Ik was meteen 2 dieren armer.
Daar ben ik ook best wel verdrietig om geweest hoor. Trouwens elk afscheid van een dier vind ik heel moeilijk.
nee mag over een half u bellenquote:Op woensdag 12 september 2007 18:34 schreef ymme het volgende:
Weet je al meer? Of nog steeds niets?
Poekie heeft een poos geleden toen we haar dik 2 weken kwijt waren een ongeluk gehad met een auto. Ze was er ernstig aan toe en haar oog is toen geamputeerdquote:Op woensdag 12 september 2007 18:41 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Wat is er met die hond gebeurd dan?
@qwea, rottig.. ik zag wat foto's van poekie, wat heeft ze aan dat ene oogje?
nee. Ze hebben het bij de dierenarts telkens over neurologisch. Daar bedoelen ze mee dat ze nog steeds heel vreemd rondjes loopt te draaien. IPV recht toe rechtaan gaat ze telkens cirkeltjes doen.quote:Op woensdag 12 september 2007 18:49 schreef heaven7 het volgende:
Jeetje wat zieligVeel sterkte!
Ik snap je neurologisch/neurotisch niet helemaal, bedoel je nou in alle gevallen dat je het zei neurotisch?
Ja idd. 2 volle weken hebben we lopen zoeken en we dachten dat ze dood was. Tot iemand ons vertelde dat een kat die op Poek leek bij de DA was binnengebracht. Gevolg van het auto ongeluk ; 1 oog kwijt, 1 kaak kwijt een beugeltje voor altijd achter in de bovenkaken en een scheef koppiequote:Op woensdag 12 september 2007 18:46 schreef Bluezz het volgende:
Jezus![]()
Dat is dus weer een reden te meer om katten lekker binnen te houden.
Kat van mijn moeder deed dat ook, hij werd een keer wakker uit een slaapje en kon alleen nog maar rondjes lopen. Wilde dat ook, knalde overal tegenaan en kon niet uit zichzelf stoppen daarmeequote:Op woensdag 12 september 2007 18:59 schreef Qwea het volgende:
nee. Ze hebben het bij de dierenarts telkens over neurologisch. Daar bedoelen ze mee dat ze nog steeds heel vreemd rondjes loopt te draaien. IPV recht toe rechtaan gaat ze telkens cirkeltjes doen.
Zo ontzettend zielig. Ik ben benieuwd ( niet dat het er toe doet hoor) maar wat dit "grapje" gaat kosten. Belangrijkste is dat ze het overleeft... al zie ik het somber inquote:Op woensdag 12 september 2007 19:22 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Kat van mijn moeder deed dat ook, hij werd een keer wakker uit een slaapje en kon alleen nog maar rondjes lopen. Wilde dat ook, knalde overal tegenaan en kon niet uit zichzelf stoppen daarmee
thnx Yvquote:Op woensdag 12 september 2007 19:30 schreef yvonne het volgende:
Sterkte Qwea, wat een klote gebeurtenis
quote:Op woensdag 12 september 2007 19:47 schreef yvonne het volgende:
Q, ik begrijp dat je je kat graag wilt zien, de dierenarts raadt dat af, stress, vreugde weetikveel, kan weer zo'n aanval triggeren.
Maar een dierenarts omgeving is toch zeker zo stressvol, geur, geluid is daar echt niet weg te filteren.
Overleg dat eens met de arts?
Stel, en dat hopen we met z'n allen hier van niet, dat het slecht afloopt, heb je poekie iig nog even gezien.
quote:Op woensdag 12 september 2007 20:19 schreef Bluezz het volgende:
Ondanks alle ellende van toen en nu, is dit wel een GEWELDIGE foto![]()
Nope, nog niet weer staan. Ik ga om 09:0 weer bellen. Al denk ik niet dat er nog ander nieuws isquote:Op woensdag 12 september 2007 23:21 schreef Ingetje79 het volgende:
Wat een droppie![]()
Maar nog geen nieuws dus? DAt ze niets laat lopen is wel een teken dat ze niet verlamd is (toch?)
Kan ze al weer op haar pootjes staan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |