Njah.. me nichtje van 12 is ook geslagen, omdat ze niet snel genoeg weg liep.quote:Op vrijdag 23 november 2007 13:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Vechtpartij en dan klagen dat je klappen van de politie krijgt
Kutpubers![]()
Voor stadhuis volgens mijquote:Op zondag 25 november 2007 14:02 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik denk dat ik morgen ook wel even richting Middelburg afreis [afbeelding].
Wat deed je nichtje daar dan ookquote:Op zondag 25 november 2007 13:42 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Njah.. me nichtje van 12 is ook geslagen, omdat ze niet snel genoeg weg liep.
Die volwassen agenten moeten zich niet zo laten uitdagen. Echt idioot om een wapenstok te pakken wanneer je zelf niet wordt aangevallen. Zeker bij minderjarigen.quote:Op zondag 25 november 2007 15:26 schreef Piles het volgende:
[..]
Pedagogisch was het beter geweest om gewoon te luisteren naar oom agent, maar dat is er tegenwoordig niet meer bij
De anus van Zeeland?quote:Op maandag 22 oktober 2007 23:42 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Wat zullen we over Zeeuws-Vlaanderen zeggen?![]()
quote:Op woensdag 5 december 2007 19:37 schreef Han-Pekel het volgende:
in Zeeland loopt toch alleen maar van die Londsdalestakkers met kisten??
Dude ... we MOETEN op elkaar blijven zeiken .. daar zijn we nederlanders/zeeuwen voorquote:Op vrijdag 7 december 2007 22:12 schreef MadSteven het volgende:
De vooroordelen zijn er ook weer, hoor. Tsk. In Zeeuws-Vlaanderen wonen bijvoorbeeld mensen die zes jaar in Eindhoven hebben gewoond, ICT op de hogeschool hebben gestudeerd en op de TU/e hebben gewerkt.
Qui moi.
Dus eh.
Daarbij als alle eilandjes elkaar blijven beledigen blijft deze provincie altijd achter bij de rest van het land. Het begint bij jezelf. Zeeland is een provincie - of je vind dat een mooie provincie of je vind het niet, maar niet dit stukje niet en dat stukje wel. K?
Ik reed rond 19.00 toen de brand aan de gang was over de snelweg langs Arnemuiden....zag gewoon de vlammen vanaf de snelweg...hoorde later dat het om 4 kindjes ging.........echt heel erg!! Wat zullen die ouders kapot zijn!quote:Op dinsdag 25 december 2007 11:15 schreef Autoreply het volgende:
Dat was onze Chinees...
[upd] 4 meisjes dood bij brand Arnemuiden
David was zijn zender aan het testen, toevallig in Arnemuiden.. Kwam ie in een "zeer dichte plaatselijke mistbank"...quote:Op woensdag 26 december 2007 01:07 schreef nieky het volgende:
[..]
Ik reed rond 19.00 toen de brand aan de gang was over de snelweg langs Arnemuiden....zag gewoon de vlammen vanaf de snelweg...hoorde later dat het om 4 kindjes ging.........echt heel erg!! Wat zullen die ouders kapot zijn!
Heel triest....maar helaas gebeuren dit soort dingen!quote:Op woensdag 26 december 2007 12:29 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
David was zijn zender aan het testen, toevallig in Arnemuiden.. Kwam ie in een "zeer dichte plaatselijke mistbank"...
Tis inderdaad wel heel erg triest dit...
een waarschuwing voor Arnemuiden.quote:Op donderdag 27 december 2007 09:57 schreef avotar het volgende:
Ik hoorde dat een dominee van de gereformeerde gemeente de brand had betiteld als ".. een waarschuwing voor Arnemuiden... " ..
goed bezig vis-sticks..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |