drivers instaleren, hoe doe je dat? (ben niet zo'n computer-heldquote:Op woensdag 12 september 2007 17:03 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
yep. je kan drivers installeren, en dan wordt hij gewoon als controller herkend (niet geprobeerd, maar heb begrepen dat het zo werkt)
eerst googlen op sixaxis drivers, dan zoek je er eentje uit, en dan download je een exe bestandje, dubbelklikken, klaar.quote:Op woensdag 12 september 2007 17:07 schreef satecl het volgende:
[..]
drivers instaleren, hoe doe je dat? (ben niet zo'n computer-held)
hehequote:Op woensdag 12 september 2007 17:03 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
yep. je kan drivers installeren, en dan wordt hij gewoon als controller herkend (niet geprobeerd, maar heb begrepen dat het zo werkt)
das 405 euro!quote:Op donderdag 13 september 2007 09:29 schreef HAL9000S het volgende:
Een 80 gig ps3 gekocht voor 560 dollar vandaag
quote:Final Fantasy VII-remake bevestigd in Crisis Core?
Ook al ontkent Square Enix het momenteel nog in alle staten, toch zou de kans nog bestaan dat er een Final Fantasy VII-remake verschijnt op de PlayStation 3. Aanleiding van alweer een nieuwe veronderstelling is het einde van de PSP-game Final Fantasy VII: Crisis Core.
Wanneer men de game uitspeelt, komt er op het scherm "To be continued in Final Fantasy VII". Dit is natuurlijk niet meer dan logisch, want Crisis Core is een prequel van de wereldberoemde game, maar er is meer. Wanneer je de game voor een tweede maal uitspeelt, krijg je een geheime cinematic die enorm lijkt op de PS3 Tech-trailer op E3 2005 waarin we een next-gen Cloud zien. Na dit filmpje krijgt de speler weer onderstaand scherm te zien. Mysterie alom en het enige wat we kunnen doen is wachten en hopen...
Ik zou ter aarde storten en huilen van geluk als dit ooit zou gebeurenquote:
aan/uit knop even 5 seconden ingedrukt houden tot je piepjes hoort, je videoinstellingen worden dan gereset.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:48 schreef Badabingea het volgende:
Ik heb gister bij een maat op een HDready tv gespeeld met HDMI kabel, nu wil ik thuis weer op de scart spelen, en nu geeft mijn PS3 geen beeld. Zou dat komen doordat mijn PS3 er nu vanuit gaat dat die HDMI krijgt, ofniet? Want ik krijg morgen een HDready tv, en dan kan die vandaag even tot rust komen, haha.
Iemand?
updates komen tussen 19u en 20uquote:Op donderdag 13 september 2007 11:58 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Fifa demo nog niet online.
quote:Op donderdag 13 september 2007 11:59 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
updates komen tussen 19u en 20u
Ik vind het groot zat het is een 66 cm beelddiagonaal, groter heb ik echt niet nodigquote:Op woensdag 12 september 2007 12:09 schreef RedemptioN het volgende:
ik had op me eigen kamer een 32" lcd van samsung (LE32r72B) die staat nu in me huisje in de huiskamer...op me slaapkamer was die groot zat (zat er 2m ong. vandaan) misschien zelfs liever groter gehad, maar nu die in de huiskamer staat is die gewoon klein!
ik zou voor een 32" gaan aangezien het prijsverschil tussen een 26 en een 32, minimaal nog maar is.
tevens zou ik kijken naar of een sharp of een samsung deels om de garantie, sharp geeft 3 jaar en samsung 2 jaar, lg 1jaar zo ver ik weet. Verder kijken naar de hoogte van de zwartwaardes 1000:1 3000:1 etc., de hoger de mooier zwart (lcd schakelt pixels niet uit, lagere zwartwaarde geeft "grijzer" beeld bij zwart, bij plasma wordt de pixel uitgeschakeld).
maar je moet doen wat je zelf wil natuurlijk ^^, die lg ziet er verder wel leuk uit, ik zou voor 1 maat groter gaan en voor wat meer contrast waarde kijken.
http://www.directsale.nl/shop/product_info.php?cPath=22_30_145&products_id=2348 samsung 26" scherm, dynamisch contrast 4000:1-8000:1 (geen vaste contrast waarde, weet dus niet wat de standaard contrast waarde is, denk zie samsung site ^^)
http://www.directsale.nl/shop/product_info.php?cPath=22_30_146&products_id=2152 sharp 32" en die heeft als het goed is 3jaar fabrieksgarantie
Damn, ikke wil hebbenquote:Op donderdag 13 september 2007 11:58 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Fifa demo nog niet online.
quote:FIFA 08 demo uitgesteld, vandaag niet beschikbaar
Maandag wisten we nog te melden dat de FIFA 08-demo vandaag beschikbaar zou zijn voor de PS3 en Xbox 360. Uitgever EA laat nu weten dat deze demo vertraagd is.
De demo is wel in Amerika verschenen, maar blijkbaar lukte het EA niet om dezelfde demo klaar te hebben voor de Europese servers. Wanneer de demo wel in Europa uitkomt, is momenteel niet bekend.
bron: http://www.gamez.nl
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |