Inderdaad, ik vond hem de beste speler gisteravond bij Milan tegen Real Madrid. Overigens in het vorige Champions League duel van Milan speelde hij ook steengoed.quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:18 schreef Ninedarts het volgende:
Zoals hij gister speelde...weergaloos...gewoon rust in het spel.....hij deed niks fout, hij speelde naar behoren maar vooral, heel veel rust in zijn hoofd...
Kaka speelde onrustig, teveel fouten, Kaka moest de team dragen maar hij deed het helemaal foutquote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:52 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Inderdaad, ik vond hem de beste speler gisteravond bij Milan tegen Real Madrid. Overigens in het vorige Champions League duel van Milan speelde hij ook steengoed.
Offtopic, zonder Christiano Ronaldo is Real Madrid echt geen top. Voor Kaka heeft Real veelste veel betaald.
Dat vindt hij echt. Seedorf is een te goede en te grote speler om op de bank te zetten. Dus zijn prijzenkast werkt wat het Nederlands elftal betreft nu tegen hem, raar maar waar.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:04 schreef voice-over het volgende:
Maar Van Marwijk zal wel vinden dat hij op een te hoog niveau speelt en te veel heeft gewonnen in zijn carriere. Hij is daarom te ervaren voor Oranje.
Welnee. Hij vindt Seedorf gewoon een te vervelende eikel voor de selectie. En een te matige voetballer.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:10 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat vindt hij echt. Seedorf is een te goede en te grote speler om op de bank te zetten. Dus zijn prijzenkast werkt wat het Nederlands elftal betreft nu tegen hem, raar maar waar.
Officieel niet.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:12 schreef Barca het volgende:
[..]
Welnee. Hij vindt Seedorf gewoon een te vervelende eikel voor de selectie. En een te matige voetballer.
Nou snap ik waarom hij telkens Mendes da Silva oproept.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:12 schreef Barca het volgende:
[..]
Welnee. Hij vindt Seedorf gewoon een te vervelende eikel voor de selectie. En een te matige voetballer.
Ik kan daar wel inkomen eigenlijk. Het is in het veld een leider, maar ook buiten het veld. Seedorf als invaller gebruiken of in dienst van een ander laten spelen is net zoiets als Sneijder tussen de palen zetten. Dan haal je er niet het goede uit. We hebben hem dan ook vaak niet zo best zien spelen. Als je hem oproept moet je hem in de basis zetten, en de lakens uit laten delen. Ten koste van Sneijder en Van der Vaart. Misschien best een goed idee, maar niet vanzelfsprekend.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:10 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat vindt hij echt. Seedorf is een te goede en te grote speler om op de bank te zetten. Dus zijn prijzenkast werkt wat het Nederlands elftal betreft nu tegen hem, raar maar waar.
Officieel, officieel.quote:
Nou, Sneijder en Van der Vaart zijn wat mij betreft niet onomstreden. In de knock-outfase komen we met Sneijder sowieso tekort (zowel aanvallend als verdedigend). Van der Vaart is verdedigend beter, maar brengt aanvallend in de ko-fase niet het maximale.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 17:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik kan daar wel inkomen eigenlijk. Het is in het veld een leider, maar ook buiten het veld. Seedorf als invaller gebruiken of in dienst van een ander laten spelen is net zoiets als Sneijder tussen de palen zetten. Dan haal je er niet het goede uit. We hebben hem dan ook vaak niet zo best zien spelen. Als je hem oproept moet je hem in de basis zetten, en de lakens uit laten delen. Ten koste van Sneijder en Van der Vaart. Misschien best een goed idee, maar niet vanzelfsprekend.
Hij heeft dus niet alleen mensenkennis maar ook kennis van het spelletjequote:Op vrijdag 23 oktober 2009 16:12 schreef Barca het volgende:
[..]
Welnee. Hij vindt Seedorf gewoon een te vervelende eikel voor de selectie. En een te matige voetballer.
En daarom wordt hij ook wereldkampioen.quote:Op vrijdag 23 oktober 2009 20:52 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Hij heeft dus niet alleen mensenkennis maar ook kennis van het spelletje
Dat is zo klaar als een klontje: VRIENDJESPOLITIEK!!!quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 11:30 schreef Ninedarts het volgende:
Waarom wilt iedereen wel van der Sar terug en niet Seedorf??
van der Sar heeft veel prijzen gewonnen maar ze willen hem terug VOORAL vanwege zijn ervaring en rust die hij overbrengt
Dan heeft Seedorf toch ook??
Tegen Japan liet Sneijder weer van zijn slechte kant zien, was rode kaart waard
Stel dat het gebeurt bij WK???
Tegen aggresieve ploegen moet van Bommel juist zijn mouwen opstropen, hij heeft daar ervaring mee en een zeer slimme en ervaren middenvelder die weet hoe je dan moet spelen, daar is Seedorf geschikt voor, zeker niet Sneijder....
Op dit moment heeft Seedorf de meeste prijzen gewonnen die nog actief speelt op het veld...
Selecteren die Seedorf...
Mendes Da silva doet na het wk helemaal niet meer mee want dan zijn er weer betere nieuwe middenvelders.........
van Marwijk heeft wel oren naar naar terugkeer van Van der Sar en in mindere mate van Nistelrooy, maar van Nistelrooy alleen als hij veel speelt en zich bewijst
van der Vaart mocht wel mee naar Australia terwijl hij amper gespeeld heeft en Seedorf mag niet eens mee terwijl hij wel in basis speelt bij Ac Milan en dan Huntelaar niet....rarara
Personen die geen vrienden van hem zijn, maar waarvan hij denkt dat het zijn vriendjes zijn.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 19:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Welke vriendjes?
Eens, maar het probleem (voor zover dat een probleem is) is dan dat je hem dan wel in de basis moet zetten en wat mij betreft ook aanvoerder mag maken. Je moet clarence niet op de bank gaan zetten want dan weet je dat je verzekerd bent van een hoop gezeik en spanningen in de groep. Al is het alleen maar omdat de media dat er van zou maken.quote:Op zondag 25 oktober 2009 12:52 schreef Trystar het volgende:
Mendes Da silva (_!) dumpen en gewoon Seedorf selecteren!!!
Engelaar de laatste maanden zien spelen bij PSV? Speelt lekker hoor!quote:Op donderdag 22 oktober 2009 12:04 schreef voice-over het volgende:
Ik snap niet dat Van Marwijk Seedorf nog niet heeft uitgenodigd. Hij is stukken beter en betrouwbaarder dan Engelaar, De Zeeuw en Schaars. Hij en Van Bommel als controlerende middenvelders in Oranje zie ik best wel zitten.
Van Bronckhorst, Ooijer, Loovens, Kuyt, Van Persiequote:Op zondag 25 oktober 2009 10:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Je beantwoord de vraag niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |