quote:Op woensdag 12 september 2007 14:56 schreef appelsap het volgende:
Dean zegt mama, wat lief. En best héél snel!
Jeeeuuh! Simon ook een stoere vent!quote:Op donderdag 13 september 2007 12:02 schreef PM-girl het volgende:
Geslaagd voor alle pincetgreep/hoera/zwaai en brabbeltests.
De spuiten gingen boelkloedig in het beentje!
Jullie vieren de 1e verjaardag dan maar niet?quote:Op donderdag 13 september 2007 12:22 schreef Moonah het volgende:
[..]
Jeeeuuh! Simon ook een stoere vent!
Thies is trouwens wel een beetje een zeikerdje hoor. We wilden oefenen met 'Hoera!' maar bij de eerste zin van hét lied krijgt hij al een pruillip en aangekomen bij dé kreet begint hij steevast te brullen.![]()
quote:Op donderdag 13 september 2007 12:22 schreef Moonah het volgende:
Thies is trouwens wel een beetje een zeikerdje hoor. We wilden oefenen met 'Hoera!' maar bij de eerste zin van hét lied krijgt hij al een pruillip en aangekomen bij dé kreet begint hij steevast te brullen.![]()
quote:Op donderdag 13 september 2007 12:33 schreef nebelung het volgende:
[..]
![]()
tip: je kan ook alvast oefenen met kaarsjes uitblazen![]()
![]()
Oh, geeft niet. Geenquote:Op donderdag 13 september 2007 13:03 schreef nebelung het volgende:
Dan heb ik iets gemist zeker? Ik lees dit topic zelden eigenlijk. Nou, sorry dan
Ik was het net aan het lezen, ik was maar naar boven gaan scrollen. Jeetje zeg, dan schrik je je lam. Fijn dat het beter gaat!! Jeminee..quote:Op donderdag 13 september 2007 13:07 schreef Moonah het volgende:
[..]
Oh, geeft niet. Geenhoor!
Ik vond het eigenlijk wel een scherpe opmerking van je!
(Thies heeft in hte weekend hete thee over zich heengekregen, maar het gaat nu dus al heel wat beter.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |