Het is beter dan en even goed als .quote:Op donderdag 6 september 2007 23:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ah, Wilders kent de Koran al beter uit z'n hoofd dan menig Moslim.
Of is het als menig Moslim?![]()
We gaan verder: Soera 9, vers 30 (en 31, want in mijn vertaling (Ahmadiyya) lijkt de nummering soms af te wijken. OK, ook 29, om Wilders terwille te zijn. (maar dan ga ik typefouten niet verbeteren!!)quote:Op donderdag 6 september 2007 23:54 schreef SteveBallmer het volgende:
Maar hem elimineren op zijn eigen punten, ho maar.
In plaats van zijn zinnige puntjes af te pakken, daar wat aan te doen en hem daarmee om de oren te kletsen, kozen ze een kansloze aanval die ernstig op de man was gespeeld.
Ach dat afhakken van handen zou niet eens zo'n slecht idee zijn, alhoewel ik denk dat het dan meer van toepassing zou zijn op junks in de grote steden dan voor moslims zelfquote:Op vrijdag 7 september 2007 00:26 schreef Kees22 het volgende:
[..]
We gaan verder: Soera 9, vers 30 (en 31, want in mijn vertaling (Ahmadiyya) lijkt de nummering soms af te wijken. OK, ook 29, om Wilders terwille te zijn. (maar dan ga ik typefouten niet verbeteren!!)
9:29 Bestrijdt degenen onder de mensen van et Boek, die in Allah noch in de laatste Dag geloven, noch voor onwettig houden wat Allah en Zijn boodschapper voor onwettig hebben verklaard, noch de ware godsdienst belijden totdat zij de belasting met eigen hand betalen, terwijl zij onderdanig zijn.
9:30 En de Joden zeggen: "Ezra is de zoon van Allah" en de Christenen zeggen: "De Messias is de zoon van Allah." Dit is, hetgeen zij met hun mond zeggen. Zij spreken de woorden na van degenen die vóór hen ongelovig waren; Allah's vloek zij over hen, hoe zijn zij afgekeerd!
9:31 Zij hebben naast Allah hun geleerde mannen en hn monniken tot Heren genomen. En ook de Messias, de zoon van Maria, hoewel hun was bevolen slechts de ene God te aanbidden. Er is geen God naast Hem. Hij is verheven boven hetgeen zij met Hem vereenzelvigen.
Soera 5, vers 38 gaat inderdaad over het afhakken van handen van dieven.
Score: 1 uit 3 voor Wilders.
ow weer geen onderbouwing? Dan vraag ik mij af hoeveel zo'n topic zin heeft.(netzo als het overgrote deel aan de kamervragen van groep wilders trouwens)quote:Op vrijdag 7 september 2007 00:29 schreef SteveBallmer het volgende:
Jij bent niet helemaal lekker, Kees.
Nou, Wilders begint over de qor'an en jij vindt, dat we hem met zijn eigen argumenten moeten verslagen (om Urbanus te citeren), waar ik je gelijk in geef. Ik typ me een RSI, en nou ben ik niet lekker?quote:Op vrijdag 7 september 2007 00:29 schreef SteveBallmer het volgende:
Jij bent niet helemaal lekker, Kees.
quote:Op vrijdag 7 september 2007 01:12 schreef Seneca het volgende:
Om met de woorden te spreken van de heer Wilders zelf: Dit topic is walgelijk.
eh sorry wat is dit voor idiote hetze?quote:Op donderdag 6 september 2007 22:45 schreef SteveBallmer het volgende:
Hij lult teveel, maar hij heeft best een punt.
Jammer dat hij eruit ziet zoals hij eruit ziet.
ik begin wel benieuwd te worden naar jouw kapsel, zhe-devillllllquote:dus doe eens normaal aub over zijn haar ik vind dat enig!
*serieus*
janine uit gtst haar heb ik!quote:Op vrijdag 7 september 2007 01:16 schreef LordNemephis het volgende:
[..]
ik begin wel benieuwd te worden naar jouw kapsel, zhe-devillllll
ik hoef er niets voor te doen..en ik heb nog zoveel andere geweldige kwaliteitenquote:
Prick teasequote:Op vrijdag 7 september 2007 01:21 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
ik hoef er niets voor te doen..en ik heb nog zoveel andere geweldige kwaliteiten
maar ik noem ze niet op hier hoor..
![]()
Ik bedenk ze zelf wel. Je bent mijn wilde koortsdroom.quote:Op vrijdag 7 september 2007 01:21 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
ik hoef er niets voor te doen..en ik heb nog zoveel andere geweldige kwaliteiten
maar ik noem ze niet op hier hoor..
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |