quote:Op dinsdag 4 september 2007 11:54 schreef Taurus het volgende:
[..]
"Ook niet na sex" ?? Alsof sex zo smerig is?![]()
De redactie is het blijkbaar eens met deze TT, gezien de eenzijdige berichtgeving.quote:11:38 - "Ze heeft het op mij voorzien!”
Amanda is loeikwaad op Lieke. De blondine heeft volgens de 19-jarige met haar tandenborstel gepoetst en haar vingers ‘tussen de la gepropt’. “Ik liet de terror aan Jaap en Dennis over, maar ze heeft het op mij voorzien”, zegt zij chagrijnig. Brian knikt meelevend. “Zij is echt de rotte appel in de Villa!”, klaagt ze tegen haar vriendje.
Lieke mag wrs niks zeggen van de FEBO, lijkt me iets aannemelijker.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:14 schreef Taurus het volgende:
Wat duurde dat lang. Ook Huub denkt dat Amanda er dus uit wordt gegooid, of dat er in ieder geval iets moet gebeuren. En er is weer 'n pump gegooid. En Lieke mag niets zeggen want de huishouding verpest alle plannetjes.
Tandenpoetsen ja, maar ik ga echt niet 'n hele douche nemen als ik m'n vriend oraal bevredigd heb hoor? Dat 't Brian is is voor haar natuurlijk niet vies.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:15 schreef avonne het volgende:
[..]
pijpen, Brians snikkel en zaad en zo?
* rill
nee, ik kan me echt niet voorstellen dat Lieke Amanda's tandenborstel zou gebruiken
maar zoals Ruby al zei "van mij mag Lieke er mee haar kont schrobben, mijn zegen heeft ze"
Ieuw, als je het zo opschrijft, dan krijg ik er ook beelden bij en zie ik Amanda zo rondlopen met die smerige stinkende visdoos en naar riool ruikende pijppek.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:15 schreef avonne het volgende:
[..]
pijpen, Brians snikkel en zaad en zo?
* rill
Ehh dat waarschijnlijk óók, maar dat was niet waar ze over zeurde. Zij zei: "dus ik mag niks zeggen omdat er allemaal streamers kijken die informatie het huis in brengen? Kijk en als de huishouding zich er mee gaat bemoeien.. denk ik ook 'hallo'.. Zo kan ik geen een plannetje meer uitspreken".quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:16 schreef beequeen het volgende:
[..]
Lieke mag wrs niks zeggen van de FEBO, lijkt me iets aannemelijker.
Pump, volgens mijquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:17 schreef neehe het volgende:
Lieke zei over Amandel ? : die punt had ook verkeerd terecht kunnen komen.
Goede hoop dat het Hoertje Amandel er vandaag uit moet, en dan heeft Naat dus geen vriendin meer.
Nou ja, dan heeft ze nog 1 vriendin, Nix Denise.
kan ook niet andersquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
De redactie is het blijkbaar eens met deze TT, gezien de eenzijdige berichtgeving.
Ik heb daar helemaal geen goede hoop op aangezien men weer in alle talen hierover zwijgt.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:17 schreef neehe het volgende:
Lieke zei over Amandel ? : die punt had ook verkeerd terecht kunnen komen.
Goede hoop dat het Hoertje Amandel er vandaag uit moet, en dan heeft Naat dus geen vriendin meer.
Nou ja, dan heeft ze nog 1 vriendin, Nix Denise.
Een hele douche nemen is niet meteen nodig persé maar ff de doos wassen kan geen kwaad. Anders sijpelt alles zo naar beneden en komt het de geur niet echt ten goede.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:17 schreef Taurus het volgende:
[..]
Tandenpoetsen ja, maar ik ga echt niet 'n hele douche nemen als ik m'n vriend oraal bevredigd heb hoor? Dat 't Brian is is voor haar natuurlijk niet vies.
En tel daar de anale sessies die meestal niet door een douche worden gevolgd nog even bij op ...quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:20 schreef ruby het volgende:
Een hele douche nemen is niet meteen nodig persé maar ff de doos wassen kan geen kwaad. Anders sijpelt alles zo naar beneden en komt het de geur niet echt ten goede.
Maar ieder z'n meug natuurlijk.
Dan zal er wel weer een brief binnenkomen waarin staat dat de camera net op een verkeerd punt hing, zodat ze niks hebben kunnen zien.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:18 schreef Desii het volgende:
Lieke is kwaad .... als er nu niets gebeurd, weet ik niet of ik nog langer dit spel wil spelen.
Ik wil niet straks buiten de poort staan en een heel ander persoon zijn, dan toen ik erin kwam.
Huub: laten we maar afwachten wat er gebeurd.
Nee ok even 'n toiletbezoek is nooit weg.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:20 schreef ruby het volgende:
[..]
Een hele douche nemen is niet meteen nodig persé maar ff de doos wassen kan geen kwaad. Anders sijpelt alles zo naar beneden en komt het de geur niet echt ten goede.
Maar ieder z'n meug natuurlijk.
Damn, dat was ik even vergeten.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
En tel daar de anale sessies die meestal niet door een douche worden gevolgd nog even bij op ...
Vind je het erg als ik nu ff afhaak.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
En tel daar de anale sessies die meestal niet door een douche worden gevolgd nog even bij op ...
En dan moeten ze weer een nieuwe camera aanschaffen van ons streamgeld.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:22 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dan zal er wel weer een brief binnenkomen waarin staat dat de camera net op een verkeerd punt hing, zodat ze niks hebben kunnen zien.
Vanavond met de popi poll.Zullen we allemaal gaan duimen.Lig dubbel als Amanda moet gaan.brian kan niet meer konijnen en nadia heeft geen vriendin meerquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:19 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
kan ook niet anders
want hoe krijg zo'n hysterisch wijf een beetje fatsoenlijk die villa uit ?
Ja, Palma of Amanda?quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:27 schreef ruby het volgende:
[..]
En dan moeten ze weer een nieuwe camera aanschaffen van ons streamgeld.
Wie heeft er een dikke reet volgens Lieke? Wie zag er gisteravond niet flatteus uit gisteravond volgens Huub?
volgens mij had ze het over Brian hoor!!quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:30 schreef Dreamboy het volgende:
Dennix loopt voor bij.
Lieke. hij gaat hier niet winnen.
Huub. jij of ik ga hier winnen.
Lieke. iemand die schopt verdient het niet.(Dennix)
Ik ben dus niet de enige die daar van rilt!!quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
En tel daar de anale sessies die meestal niet door een douche worden gevolgd nog even bij op ...
Ze hadden haar nooit binnen moeten latenquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:31 schreef akveor het volgende:
Ik weet nog wel dat we in spanning zaten te wachten na
http://www.youtube.com/watch?v=HMpjW6cLWuY
Had de febo toen maar besloten haar eruit te gooien.
Huh?quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:31 schreef beequeen het volgende:
Amanda belt nog maar eens met de FEBO, DOB wil dus blijkbaar niet meer terugkomen, ze wil bloemen sturen.
Amanda heeft gewoon te veel haat naar Lieke toe. En met haar verstandelijke beperkingen is ze niet in staat te relativeren. Zij sleept iedereen mee in haar haat. Weg met dat wijf.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:27 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Vanavond met de popi poll.Zullen we allemaal gaan duimen.Lig dubbel als Amanda moet gaan.brian kan niet meer konijnen en nadia heeft geen vriendin meer![]()
aaaaah sylviaquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:31 schreef akveor het volgende:
Ik weet nog wel dat we in spanning zaten te wachten na
http://www.youtube.com/watch?v=HMpjW6cLWuY
Had de febo toen maar besloten haar eruit te gooien.
Ach het is weer eens wat anders als een pump.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:33 schreef Desii het volgende:
Amanda heeft met een la gegooid.. die is tegen Huub zijn arm aangekomen.
Denk niet dat het een exit wordt.... ga me er ook niet druk over maken.... hoop wel dat Lieke der motivatie behoud
helemaal mee eens.... maar Lieke heeft momenteel ook last van relativeren... (maar als er iets heftigs gebeurd, is dat wel begrijpelijk)quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:33 schreef akveor het volgende:
[..]
Amanda heeft gewoon te veel haat naar Lieke toe. En met haar verstandelijke beperkingen is ze niet in staat te relativeren. Zij sleept iedereen mee in haar haat. Weg met dat wijf.
terwijl je na die brief van gisteren toch zou denken dat ze een keer door moeten pakken en eens op hun strepen gaan staan.quote:Op dinsdag 4 september 2007 12:35 schreef 2live het volgende:
[..]
Ach het is weer eens wat anders als een pump.![]()
De tijd dat ik nog geloofde dat zoiets een exit was is al heel lang voorbij.
mooie is dat ze als eerste zegt, zoiets alsquote:Op dinsdag 4 september 2007 12:31 schreef beequeen het volgende:
Amanda belt nog maar eens met de FEBO, DOB wil dus blijkbaar niet meer terugkomen, ze wil bloemen sturen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |