Nou, wat je zegt.quote:Op maandag 3 september 2007 22:53 schreef Gert het volgende:
Een terugblik.
Alsnog respect voor Huub, dat-ie haar neus niet gebroiken heeft.![]()
Vermoedelijk vindt ze zichzelf een gezonde, leuke assertieve vrouw die niet over zich heen laat lopen.quote:Op maandag 3 september 2007 22:55 schreef ruby het volgende:
Je kunt wel zien dat ze niet meer opgedirkt wordt door Patricia en consorten.
Het blijft een asociaal eng wijf en ze is er nog trots op ook.
Inderdaad, niet om aan te zien dat gebit. Een kerkhof met schots en scheefstaande zerken uit 1700 ziet er nog gezelliger uit.quote:Op maandag 3 september 2007 22:59 schreef Gert het volgende:
Ik denk dat se niet heilemaal joful is eigeluk. Alleen al die tanden. Stoeptegeltje eroverheen zou wel prettig zijn.![]()
En hij heet Tjeerd...quote:Op maandag 3 september 2007 23:00 schreef Varen het volgende:
Ze heeft hem onmoet via haar jurist, hij zit in de muziek en is vastgoed magnaat
Tjeerd Oosterhuis?quote:
Wel niet?quote:Op maandag 3 september 2007 23:36 schreef Kinga het volgende:
Ze heeft het wel niet over haar boekje gehad.
Ja, dat was wel humor... bij binnenkomst zou ze 114 kilo gewogen hebben...quote:Op maandag 3 september 2007 23:58 schreef Kinga het volgende:
Oh ja, en 50 kilo afgevallen? Sorry. Moest hardop lachen.... laatste keer was het 40? Dat wijf is echt niet goed snik.
quote:Maar ik heb nu iemand die heel lekker aan mijn borsten kan sabbelen.
Idd.... ik zat echt tenenkrommend te kijken, op een gegeven moment maar uitgezet, met haar irritante gelach, en ja ze is lelijk! Ik zou echt niet aan die tieten willen sabbelenquote:Op maandag 3 september 2007 23:36 schreef Kinga het volgende:
My god, dat optreden van onze drama queen was weer misselijkmakend. Totaal asociaal, geen respect tonend en arrogant.![]()
Ze heeft het wel niet over haar boekje gehad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |