Ik denk dat dat het grote geheim is waar Dennix het steeds over heeft, lowlivesquote:Op maandag 3 september 2007 13:27 schreef mootie het volgende:
Amanda: Die wond van Fries is ook door Huub en zijn vrienden in Amerika heeft hij ook vermoord. (auto-ongeluk)
Niet te gelovenquote:Op maandag 3 september 2007 13:27 schreef mootie het volgende:
Amanda: Die wond van Fries is ook door Huub en zijn vrienden in Amerika heeft hij ook vermoord. (auto-ongeluk)
Precies.... bedankt voor het opfrissen....quote:Op maandag 3 september 2007 13:30 schreef Clank het volgende:
Oh Brian vindt dat Lieke een exit moet krijgen omdat ze achter zit af te koelen.... uh .. wie moest er ook alweer een nacht naar een hotel om af te koelen??
Niet?quote:Op maandag 3 september 2007 13:27 schreef tipsch het volgende:
[..]
Over Brian stond niets in die brief?
de nooduitgang heet niet voor niks NOODuitgang...er moet wel heel wat aan de hand zijnquote:Op maandag 3 september 2007 13:26 schreef Day het volgende:
[..]
Bart mocht daar ook nooit doorheen als hij Lesley uitzwaaide.
Amanda heeft vandaag al een paar keer gezegd dat Lieke bloedend de villa zal verlaten....... hoezo veilig voelenquote:Op maandag 3 september 2007 13:30 schreef avonne het volgende:
[..]
De wet staat altijd nog boven Talpa.
Talpa moet er voor zorgen dat mensen zich veilig voelen op de werkvloer.
Arbo etc.
Dennis zegt nu letterlijk dat ze een groot succes hebben geboekt, en zo door zullen gaan met treiteren.quote:Op maandag 3 september 2007 13:25 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of wellicht zag Huub de bui al hangen?
Ik heb de waarheid ook niet in pacht, maar de manier waarop de 5 bezig zijn, doet mij vermoeden dat ze nog steeds in euforie verkeren van het feit dat ze Lieke (en Huub?) goed te grazen hebben gehad. Puur gevoel, dus pin me er niet op vast.
Die sukkel vergeet dat ie ooit naar buiten moet.quote:Op maandag 3 september 2007 13:31 schreef PumaStreamer het volgende:
Hoor dennis nou...LOSERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
T menneke realiseert zich dat het spel niet meer kan worden gespeeld zoals dat kereltje wild, iemand zo treiteren dat hij misschien fysiek geweld gebruikt, het jammeren is dat hij zelf uit zijn dak gaat zodra er alcohol in het spel zit zoals afg. weekeinde, ik weet bijna honderd procent (dat zie je aan zijn kop)iets heeft gedaan wat niet mocht en ze doen van achter dat ze niets hebben gezien, hoezo wordt hij niet beschermd?quote:
Lijkt me heerlijk...hoop niet dat hij voor mijn wielen komt...rij gewoon door..en nee dis geen bedreiging..maar gevoelens...als ik het echt zou willen was ik nu naar Eemnes gereden en was ik over de hekken gesprongen..en had ik ze gewoon afgeschoten...het is gewoon wildvlees die mensen.quote:Op maandag 3 september 2007 13:31 schreef Nomrc2 het volgende:
ach het leuke is ,is dat de 5 aso's heel snel weer op straat staan
ik bedoel
wat is er nou leuker als je zo'n nix tegenkomt om hem eens lekker te sarren
Gelukkig snappen ze dat allemaal.quote:Op maandag 3 september 2007 13:30 schreef akveor het volgende:
Brian.... de brief probeerde je duidelijk te maken dat het programma positiever gespeeld moet worden omdat anders het programma gevaar loopt.
zware bedreiging is toch ook exitquote:Op maandag 3 september 2007 13:32 schreef mootie het volgende:
[..]
Amanda heeft vandaag al een paar keer gezegd dat Lieke bloedend de villa zal verlaten....... hoezo veilig voelen![]()
Lieke is eigenwijs. ontzettend eigenwijs. Ze weet dat ze haar weg willen hebben, al weken lang. Ze gaat er tegenin en denkt het te kunnen weerstaan. Maar dit kun je gewoon niet weerstaan. Als ze iemand weg willen, dan gaat hij/zij weg.quote:Op maandag 3 september 2007 13:28 schreef Day het volgende:
[..]
Nee, Huub heeft ook iets uitgevreten. HIj was voor de brief al down en is dat nu nog steeds.
Het lijkt er meer op dat er 1 beide groepen iemand de regels heeft overtreden (Huub en Brian) en dat Lieke het grote slachtoffer is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |