Waarom zou een langdurige relatie niet beter voor je zijn dan om de zoveel maanden iemand ander nemen? Moet je altijd toegeven aan verleidingen des levens?quote:Op zondag 2 september 2007 12:55 schreef Shitonya het volgende:
Net wat je "jong" noemt.. leeftijd zegt sowieso vrij weinig. Het gaat er meer om hoe "jong" je van geest bent en gedrag. De meeste mensen denken dat ze alle tijd van de wereld hebben, terwijl ze maar één kortdurend leven hebben. En tevens is het menselijk vlees zwak voor verleiding en snel verveeld en continu bezig op zoek naar iets beters. Mensen denken vaker.. waarom zoveel energie stoppen in één persoon, terwijl je ook elke week een ander kunt nemen?
Ik vertel enkel hoe ik zie hoe mensen zich om me heen gedragen en hoe ze denken.. Ik ben zelf niet zo. Een langdurige relatie kost vaak teveel moeite. Mensen zijn lui/gemakzuchtig en kiezen vaak de makkelijkste uitweg. Als het te moeilijk wordt, stappen ze snel over naar een ander die makkelijker is. Een relatie kost moeite/geld/zorgen/sleur op den duur. Moeite om het spannend te houden, sleur vermijden, irritaties te vermijden enzovoorts. Scharrels is makkelijker, omdat dat minder problemen geeft. Je hoeft geen verantwoording af te leggen, geen cadeaus te geven, geen schoonouders, je hoeft niet monogaam te zijn, kunt van meerdere walletjes eten..quote:Op zondag 2 september 2007 13:16 schreef katerwater het volgende:
[..]
Waarom zou een langdurige relatie niet beter voor je zijn dan om de zoveel maanden iemand ander nemen? Moet je altijd toegeven aan verleidingen des levens?
Net alsof een langdurige relatie als iets negatief en beklemmends wordt ervaren...
Wellicht voor jongeren.quote:Op zondag 2 september 2007 17:07 schreef Shitonya het volgende:
[..]
Monogamie raakt uitgestorven. Dat is simpelweg een feit als je ziet hoeveel relaties ten onder gaan.
Ik dacht: na wat rondneuken en feesten heb je op een bepaald moment toch alles gezien? Dan lijkt een vaste relatie een mooi vooruitzicht. Blijkbaar krijgen sommigen maar niet genoeg van hun alleenstaand leventje.quote:Op zondag 2 september 2007 19:00 schreef Liquidootje het volgende:
Nee tegenwoordig is het zelfs voor 30-jarigen iets wat altijd ingeruild kan worden voor iets beters.
Immers het gras bij de buurman is altijd groener
Precies. Leven en laten leven johquote:Op zaterdag 1 september 2007 23:16 schreef Hexagon het volgende:
Mag ieder dit voor zichzelf bepalen?
Zie niet in waarom.quote:Op maandag 3 september 2007 00:17 schreef Shitonya het volgende:
en dat het vrijgezelle leven soms kut is. So be it.
Het lijkt wel alsof sommige bewust/onbewust anderen de schuld geven dat ze vrijgezel zijn. "Omdat de meeste zus en zo zijn, ben ik nog steeds vrijgezel". Terwijl het 9/10 keer aan jezelf ligt.
ja ik praatte ook in het algemeen. Wat ik hier op dit forum zie..quote:Op maandag 3 september 2007 00:37 schreef fillefatale het volgende:
[..]
Zie niet in waarom.
Vooral als het een min of meer bewuste keuze is.
De reden hiervoor staat in een eerdere post.
Dat het mij benauwd heeft inderdaad met mij als persoon te maken.
Logischerwijs ligt de 'schuld' dus niet alleen bij een ander.
Wat ik specifieer heeft daarbij geen betrekking op een persoon.
Het gaat hier over een algemene observatie.
haha..zucht..weer "van tegenwoordig"...zie mijn 2 na laatste post..quote:Op maandag 3 september 2007 00:38 schreef Armageddon het volgende:
Ik tik het nog één keer neer. Mijn vriendin heeft mij ook aan de kant gezet na een relatie van bijna 8 jaar. We woonden twee jaar samen. We hadden altijd lol. Nergers geen last van. Tuurlijk zaten we wel eens op de bank. We deden ook genoeg leuke dingen. Ze kon gaan en staan waar ze wou. Naar vriendinnnen. Geen probleem. Een feestje? Geen Probleem. Een week naar Rome? Geen probleem. maar ze had opeens een knagend gevoel. Van de één op de andere dag kreeg ik een knal voor mijn harses. Ze wilde meer in het leven. Wat er nog meer was?
We hebben een huisje samen en drie katten. Ze wilde nooit meer iemand anders, want ik was zo speciaal. Tot 2 weken geleden waren we gelukkig. En nu is ze weg.
Krijg de pleuris! Vrouwen van tegenwoordig weten niet meer wat ze precies willen. Ze worden gek gemaakt. Ze denken dat er iets anders is. Er is niets anders. Uiteindelijk kom je altijd op dezelfde plek uit. En dat is lief en leed en hangen op de bank.
quote:Op maandag 3 september 2007 00:38 schreef Armageddon het volgende:
Ik tik het nog één keer neer. Mijn vriendin heeft mij ook aan de kant gezet na een relatie van bijna 8 jaar. We woonden twee jaar samen. We hadden altijd lol. Nergers geen last van. Tuurlijk zaten we wel eens op de bank. We deden ook genoeg leuke dingen. Ze kon gaan en staan waar ze wou. Naar vriendinnnen. Geen probleem. Een feestje? Geen Probleem. Een week naar Rome? Geen probleem. maar ze had opeens een knagend gevoel. Van de één op de andere dag kreeg ik een knal voor mijn harses. Ze wilde meer in het leven. Wat er nog meer was?
We hebben een huisje samen en drie katten. Ze wilde nooit meer iemand anders, want ik was zo speciaal. Tot 2 weken geleden waren we gelukkig. En nu is ze weg.
Krijg de pleuris! Vrouwen van tegenwoordig weten niet meer wat ze precies willen. Ze worden gek gemaakt. Ze denken dat er iets anders is. Er is niets anders. Uiteindelijk kom je altijd op dezelfde plek uit. En dat is lief en leed en hangen op de bank.
Ik probeerde je te laten zien dat wat zo overkomt, niet zo hoeft te zijn.quote:Op maandag 3 september 2007 00:44 schreef Shitonya het volgende:
[..]
ja ik praatte ook in het algemeen. Wat ik hier op dit forum zie..
Ik kreeg een peperdure ring "omdat hij het echt met mij meende en het zo zeker wist met mij", kort nadat we voor een huisje waren gaan kijken. Twee weken later was ie weg.quote:Op maandag 3 september 2007 00:38 schreef Armageddon het volgende:
Ze wilde nooit meer iemand anders, want ik was zo speciaal. Tot 2 weken geleden waren we gelukkig. En nu is ze weg.
Nouja, het was meer algemeen gesproken. Gezever van mensen die niet snappen waarom ze geen relatie hebben, maar wel graag willen, niet snappen waarom de ander verder wil kijken, mensen worden gek gemaakt, etc etc etc. Bullshit. Kijk naar jezelf, niet naar anderen. Niet analyseren, niet over nadenken, just let it slide.quote:Op maandag 3 september 2007 00:59 schreef thaleia het volgende:
(dawg, er is geen discussie, er balen wat mensen -logisch- dat ze gedumpt zijn en die willen nu even klagen over 'de mensheid in het algemeen'. En dat gunnen we ze van harte, en daarom is dit topic nog niet dicht)
Niet persé opzijgeschoven, maar je moet het alleen oplossen. Dat lijkt me niet per definitie een daad van lafheid.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:02 schreef katerwater het volgende:
De lasten in een relatie worden maar al te graag opzijgeschoven, enkel de lusten worden genuttigd.
Dat zouden ze wel moeten weten en dat wrijf ik ze met alle liefde inquote:Op maandag 3 september 2007 00:50 schreef fillefatale het volgende:
[..]
Ik probeerde je te laten zien dat wat zo overkomt, niet zo hoeft te zijn.
Iedereen weet dat de 'schuld' deels bij zichzelf ligt.
het opzij schuiven is dus een daad van lafheidquote:Op maandag 3 september 2007 01:13 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Niet persé opzijgeschoven, maar je moet het alleen oplossen. Dat lijkt me niet per definitie een daad van lafheid.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |