dit dus.quote:Op zaterdag 1 september 2007 21:45 schreef ballieking het volgende:
---> sterf.
LOL, wtf? Hij kan er weinig aan doen in dit geval...quote:Op zaterdag 1 september 2007 21:47 schreef Apokalypse het volgende:
Wat een probleem zeg.
Als jij nou eens gewoon rekening houdt met andere mensen inplaats van met jezelf wordt jij daarzelf ook weer een stuk vrolijker van.
bloedhonden = zeikerds...quote:Op zaterdag 1 september 2007 21:50 schreef tong80 het volgende:
En bij elke grote barbecue die je organiseerd moet je weer rekening houden met van die bloedhonden die dan weer geen vlees eten, wel vis, of andersom of geen van beiden....
Kun je deze zin uitleggen ?
Sterf wie? De mensen die geen vlees eten?quote:Op zaterdag 1 september 2007 21:45 schreef ballieking het volgende:
---> sterf.
Dan weet je niet veel van voeding af, als je al niet eens een goede vervanging voor vlees kan vinden.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:08 schreef Mustard_Man het volgende:
Ik ben altijd benieuwd wat dat soort mensen op hun brood doen, of hoe ze uberhaupt aan energie komen.
Als ik een week zonder vlees zit begin ik op mn eigen tenen te kauwen, bij wijze van spreken. (ben niet zo lenig)
Waarom zou je sowieso vlees gaan vervangen, er is vlees in overvloed.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:11 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Dan weet je niet veel van voeding af, als je al niet eens een goede vervanging voor vlees kan vinden.
Of het zit tussen de oren, daar hebben veel vleeseters vaker last van.
Omdat je het om wat voor reden dan ook niet wíl eten? En er zijn ook insecten in overvloed, nog in een grotere overvloed dan vlees, maar die eet je ook niet...quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:16 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
Waarom zou je sowieso vlees gaan vervangen, er is vlees in overvloed.
Er zit maar weinig vlees in insecten, en dan moet je ze ook nog eens zelf verzamelen.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:19 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Omdat je het om wat voor reden dan ook niet wíl eten? En er zijn ook insecten in overvloed, nog in een grotere overvloed dan vlees, maar die eet je ook niet...
Als er een markt voor zou zijn, zou je heus wel muggenkoekjes in de supermarkt kunnen vinden. Maar ik ben er vrij zeker van dat als ik jou muggenkoekjes voorschotel, jij ze niet zult eten, behalve dan misschien om te laten zien hoe stoer je wel niet bent.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:23 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
Er zit maar weinig vlees in insecten, en dan moet je ze ook nog eens zelf verzamelen.![]()
Bovendien hou ik er al niet van als vlees in kleine stukjes/porties wordt geserveerd, laat staan dat ik zin heb om mug na mug naar binnen te werken.
3 keer raden waar o.a. dat glanzende laagje op bijvoorbeeld M&M's vandaan komtquote:Op zaterdag 1 september 2007 22:23 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
Er zit maar weinig vlees in insecten, en dan moet je ze ook nog eens zelf verzamelen.![]()
Bovendien hou ik er al niet van als vlees in kleine stukjes/porties wordt geserveerd, laat staan dat ik zin heb om mug na mug naar binnen te werken.
Van muggen!quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:40 schreef Biogarde het volgende:
[..]
3 keer raden waar o.a. dat glanzende laagje op bijvoorbeeld M&M's vandaan komt![]()
Wat heeft dit uberhaupt in godsnaam met vegetariers te makenquote:Op zaterdag 1 september 2007 22:30 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Als er een markt voor zou zijn, zou je heus wel muggenkoekjes in de supermarkt kunnen vinden. Maar ik ben er vrij zeker van dat als ik jou muggenkoekjes voorschotel, jij ze niet zult eten, behalve dan misschien om te laten zien hoe stoer je wel niet bent.
Al was het paardenpoep, zolang het lekker smaakt, je er niet aan sterft of het je eigen familieleden zijn boeit het toch niet waar iets vandaan komt?quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:40 schreef Biogarde het volgende:
[..]
3 keer raden waar o.a. dat glanzende laagje op bijvoorbeeld M&M's vandaan komt![]()
Jij vroeg jezelf af waarom mensen vlees gaan vervangen, omdat het er in overvloed is. Ik geef alleen maar een ander voorbeeld aan van iets wat je ook niet eet, ondanks dat het in overvloed aanwezig is.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:43 schreef Mustard_Man het volgende:
[..]
Wat heeft dit uberhaupt in godsnaam met vegetariers te maken![]()
Als de muggenkoekjes lekker zijn zou ik ze wel eten hoor, maar ik ben niet zo'n koekjespersoon. Misschien als je ze in chips stopt, of in vlees.
Beetje rare vergelijking aangezien vlees eten in de Nederlandse cultuur normaal is en insecten niet.quote:Op zaterdag 1 september 2007 22:52 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
[..]
Jij vroeg jezelf af waarom mensen vlees gaan vervangen, omdat het er in overvloed is. Ik geef alleen maar een ander voorbeeld aan van iets wat je ook niet eet, ondanks dat het in overvloed aanwezig is.
Wat heeft het houden van dieren in te kleine hokjes en ziekelijk veevervoer ermee te maken dat wij snijtanden hebben dan?quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:53 schreef GioStyle het volgende:
Altijd leuk is als je die vegatariërs gaat vragen waarom ze geen vlees eten. "Ik eet geen vlees, omdat ik het zielig vind voor de dieren. Die leven in zo'n klein hokje en dan worden ze geslacht.....blablabla"
Yeah rite.. Wij hebben niets voor niets snijtanden gekregen.
Ja, het komt een beetje dom over.quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:54 schreef parselmouth het volgende:
[..]
Wat heeft het houden van dieren in te kleine hokjes en ziekelijk veevervoer ermee te maken dat wij snijtanden hebben dan?
Viel me ook al op.quote:Op zaterdag 1 september 2007 23:54 schreef zhe-devilll het volgende:
Ts zegt sterf tegen zijn eigen moeder..
djezus![]()
In elk restaurant heb je nu wel vegetarische gerechten, dus dat slaat nergens opquote:Op zaterdag 1 september 2007 21:45 schreef ballieking het volgende:
Neem nou mn moeder, wil geen vlees of vis eten dus als we ergens wat gaan eten moet er een goede kaart zijn naar mijn moeders mening anders gaan we daar niet heen....
Haar uitmaken voor bloedhond is al een begin.quote:Op zondag 2 september 2007 00:23 schreef Queen_Bee het volgende:
Nee, stel je voor dat je wat voor je moeder doet
Volgens wie dan?quote:Op zondag 2 september 2007 00:02 schreef GioStyle het volgende:
Ik probeer te zeggen dat wij vlees horen te eten. Daar kan je niet om heen.
Doet me denken aan dit stukje. Best veel is onherkenbaar voorverwerkt.quote:Op zondag 2 september 2007 00:57 schreef parselmouth het volgende:
[..]
Volgens wie dan?
Genoeg mensen die het niet eten en ze worden er niet slechter van over het algemeen.
Best als we weer beginnen met blaten over dat vlees eten zo vreselijk natuurlijk is. Maar pak dan wel zelf je gun en ga de bossen in om konijntjes af te knallen, of pak je vleesmes en snij de strot van een lam door. Dat is natuurlijk misschien, de vleesindustrie van vandaag de dag heeft namelijk geen klap met de natuur te maken.
Ik denk niet dat de eerste mensen met een shotgun de bossen in gingen, maar a la.quote:Op zondag 2 september 2007 00:57 schreef parselmouth het volgende:
[..]
Volgens wie dan?
Genoeg mensen die het niet eten en ze worden er niet slechter van over het algemeen.
Best als we weer beginnen met blaten over dat vlees eten zo vreselijk natuurlijk is. Maar pak dan wel zelf je gun en ga de bossen in om konijntjes af te knallen, of pak je vleesmes en snij de strot van een lam door. Dat is natuurlijk misschien, de vleesindustrie van vandaag de dag heeft namelijk geen klap met de natuur te maken.
Achter wilde zwijnen aanrennen is weer eens een andere ervaring idd.quote:Op zondag 2 september 2007 01:05 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de eerste mensen met een shotgun de bossen in gingen, maar a la.
Ahaha dat vett ejoch wat 3 uur achter zo'n beest aangerend zou hebben.quote:Op zondag 2 september 2007 01:10 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Achter wilde zwijnen aanrennen is weer eens een andere ervaring idd.
quote:Op zondag 2 september 2007 01:05 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de eerste mensen met een shotgun de bossen in gingen, maar a la.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |