Je bent een warhoofd.......heb ik gehoord.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Oh fuck......... ik reageerde op WJ, jij reageerde op mij en toen ging ik de fout in door te denken dat..
Enfin, my bad![]()
Ja, ja, ja... ik zeg het al: je hebt gelijk![]()
Denk jij dat er zulke masochisten bestaanquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:28 schreef paddy het volgende:
[..]
Ja, ik had er geen problemen mee. Zou het alleen wel lachen vinden wanneer een niet aanhanger van Huub een goede TT zou maken uiteraard
Dat kan wel wezen, maar je wist bij voorbaat dat ik een TT als deze als grievend zou ervaren, daarom kan ik niet anders dan dit als een persoonlijke aanval beschouwenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:25 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik heb vanavond geleerd dat een TT een persoonlijke mening mag bevatten![]()
![]()
Euhquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee ik heb geen hekel aan honden...... mits ze groter zijn dan een kat
Enig idee hoeveel gezeik jij als mod dan krijgt?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:28 schreef paddy het volgende:
[..]
Ja, ik had er geen problemen mee. Zou het alleen wel lachen vinden wanneer een niet aanhanger van Huub een goede TT zou maken uiteraard
Aan jou de taakquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat kan wel wezen, maar je wist bij voorbaat dat ik een TT als deze als grievend zou ervaren, daarom kan ik niet anders dan dit als een persoonlijke aanval beschouwen![]()
Als het je niet bevaltquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat kan wel wezen, maar je wist bij voorbaat dat ik een TT als deze als grievend zou ervaren, daarom kan ik niet anders dan dit als een persoonlijke aanval beschouwen![]()
Volgens mij is het probleem vooral dat ik nu niet zit te multitaskenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:28 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je bent een warhoofd.......heb ik gehoord.
Ik denk dat iedereen die het doet gezeik krijgt....beter dus om het maar te laten voor wat het is. Ik laat ze wentelen in zelfgenoegzaamheid, vind het wel welletjes.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:29 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel gezeik jij als mod dan krijgt?![]()
Yvonne voor Huub? Tja, ze hebben me zelf geleerd rebels te zijn. Dus die moet dan ook maar op hete koelen zittenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:29 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Enig idee hoeveel gezeik jij als mod dan krijgt?![]()
Ik heb me toch prachtig ingehouden lijkt mequote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen die het doet gezeik krijgt....beter dus om het maar te laten voor wat het is. Ik laat ze wentelen in zelfgenoegzaamheid, vind het wel welletjes.
Volgens mij is je intern geheugen het probleem, in combinatie met cachequote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij is het probleem vooral dat ik nu niet zit te multitasken![]()
Het is toch een spel?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:32 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan wat?? Dan treiter je de ander maar de poort uit??![]()
![]()
Ik heb niet eens alles meegekregen joh, het ging zo snel allemaal.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:32 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Ik heb me toch prachtig ingehouden lijkt me![]()
Ik denk dat ik nu wel een post over input en uploaden kan gaan doen, maar als ik niet uitkijk word ik dan ranzig, dus ik laat het maar evenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 00:32 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Volgens mij is je intern geheugen het probleem, in combinatie met cache
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |