Deze post zou je eigenlijk standaard in de OP moeten zetten, misschien dat bepaalde mensen hier dan eens wat realistischer worden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:06 schreef Chivu het volgende:
Chelsea, Liverpool, Arsenal, Manchester United, Barcelona, Real Madrid, Valencia, AC Milan, Internazionale, Juventus, Bayern Munchen, Olympique Lyon. Dat zijn de twaalf topploegen waar Ajax niet bij in de buurt zal kunnen komken. De overige vier plaatsen moeten verdeeld worden onder clubs als AS Roma, FC Porto, PSV, Werder Bremen, Celtic, Fiorentina, Sevilla, Benfica, Tottenham Hotspur, Celtic, Rangers, Schalke en nog meer clubs van dat niveau.
Je kunt dus inderdaad de conclusie trekken dat het niet realistisch is bij de 16 beste clubs van Europa te horen. Aan de andere kant kun je ook stellen dat Ajax simpelweg bij de best-of-the-rest (de clubs die ik net noem) moet horen. En dat lijkt me een reeel doel.
Nou die Koreaan is ook geen wereld-aanwinst anders. En Koevermans is ook geen echte topspits.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
hahahaha de concurenten kopen alweer meer topspitsen maar nee hoor, Ajax heeft genoeg aan Huntelaar, godverredomme wat een klotezooi...
Die Koreaan gaat nog wel verbazen denk ik. Koevermans is gekomen als vervanging voor Kone, dat lijkt me eerlijk gezegd geen echte vooruitgang.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:19 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nou die Koreaan is ook geen wereld-aanwinst anders. En Koevermans is ook geen echte topspits.
Hij schiet ze er anders wel in.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:19 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nou die Koreaan is ook geen wereld-aanwinst anders. En Koevermans is ook geen echte topspits.
Die Koreaan zal wel voor het geld/ aandacht van Zuid-Korea gekocht zijn. Maar goed, het is hier geen feyenoord-topic.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:19 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nou die Koreaan is ook geen wereld-aanwinst anders. En Koevermans is ook geen echte topspits.
Koevermans is weldegelijk een topspits dat zal hij ons nog wel laten zien (of niet). En voor jullie was het ook niet echt hard nodig om een nieuwe speler aan te trekken aangezien jullie al wel flink inkopen hebben gedaan, de zak geld zou daar wel een keer op zijn, maar hier moet het gewoon 12 uur voor het sluiten van de transfermarkt nog beginnen en om heel eerlijk te zijn verwacht ik nog een versterking van pak em beet 5 man, maar dat zit er niet inquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:19 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nou die Koreaan is ook geen wereld-aanwinst anders. En Koevermans is ook geen echte topspits.
Ik vind het ook erg vreemd dat er met zoveel geld op zak zo weinig gehaald wordt. Suarez was natuurlijk een geweldige aankoop, ik had nog wel verwacht dat er nog 2 a 3 van dit soort echte versterkingen gehaald zouden worden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:22 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Koevermans is weldegelijk een topspits dat zal hij ons nog wel laten zien (of niet). En voor jullie was het ook niet echt hard nodig om een nieuwe speler aan te trekken aangezien jullie al wel flink inkopen hebben gedaan, de zak geld zou daar wel een keer op zijn, maar hier moet het gewoon 12 uur voor het sluiten van de transfermarkt nog beginnen en om heel eerlijk te zijn verwacht ik nog een versterking van pak em beet 5 man, maar dat zit er niet in
Nou, dat was niet zijn verdienste natuurlijk! Als hij naar behoren had gepresteerd (oa wissel Spart thuis!!) had Ajax kampioen geworden. TC presteert elke keer ondermaats als het er om gaat.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 08:34 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Omdat het te debiel voor woorden zou zijn om een coach op basis van 2 wedstrijden te ontslaan als desbetreffende persoon het seizoen daarvoor tot de laatste dag voor de titel streed.
Ja, iedereen verwacht het, iedereen wil het, en iedereen snapt dat het nodig is maar het bestuur houdt zich stil en laat af en toe doorschemeren dat dit het Ajax blijft gedurende het seizoen... Genaaid worden waar we bijstaan!quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:24 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Ik vind het ook erg vreemd dat er met zoveel geld op zak zo weinig gehaald wordt. Suarez was natuurlijk een geweldige aankoop, ik had nog wel verwacht dat er nog 2 a 3 van dit soort echte versterkingen gehaald zouden worden.
Ajax heeft zichzelf dubbel in de vingers gesneden door de CL (weer) niet te halen. Hadden ze het gehaald ben ik er van overtuigd dat er nog iemand bij was gekomen....quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ja, iedereen verwacht het, iedereen wil het, en iedereen snapt dat het nodig is maar het bestuur houdt zich stil en laat af en toe doorschemeren dat dit het Ajax blijft gedurende het seizoen... Genaaid worden waar we bijstaan!
Dat denk ik ook wel ja.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:29 schreef HeatWave het volgende:
Hadden ze het gehaald ben ik er van overtuigd dat er nog iemand bij was gekomen....
Nee hoor, ze hebben Vermeer.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:28 schreef toma het volgende:
[..]
ik hoop t niet, dan degradeerd WillemII
Dat is vrij simpel, zodra er bekend is dat je veel te besteden hebt worden er achterlijke prijzen gerekend voor spelers. Als een Riera van Espanyol al 24 miljoen moet kosten, dan weet je het al. Als je al ziet dat ene Graziano Pelle, die eigenlijk nog niets heeft laten zien in z'n carriere, al 6,5 miljoen moet kosten.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:24 schreef Malibu-06 het volgende:
Ik vind het ook erg vreemd dat er met zoveel geld op zak zo weinig gehaald wordt. Suarez was natuurlijk een geweldige aankoop, ik had nog wel verwacht dat er nog 2 a 3 van dit soort echte versterkingen gehaald zouden worden.
Ik weet niet of ik daar zo zeker van ben, van Geel houdt zijn hand stijf op de knip, geen dubbeltje meer moet worden uitgegeven dan nodig, en zeg nou zelf, als Ajax de voorrondes door waren gekomen had van Geel gewoon gezegt dat deze selectie goed genoeg is om in de CL te presteren aangezien ze ook de voorrondes al doorgekomen zijn...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:29 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ajax heeft zichzelf dubbel in de vingers gesneden door de CL (weer) niet te halen. Hadden ze het gehaald ben ik er van overtuigd dat er nog iemand bij was gekomen....
Dat vond ik ook wel erg ja, hij reageerde alsof ze net een fuckin oefenpot hadden verlorenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:25 schreef navigator het volgende:
[..]
Nou, dat was niet zijn verdienste natuurlijk! Als hij naar behoren had gepresteerd (oa wissel Spart thuis!!) had Ajax kampioen geworden. TC presteert elke keer ondermaats als het er om gaat.
En ja, veel spelers ook maar het is nu eenmaal een ongeschreven wet dat de trainer er uitvliegt dan en niet de spelers.
Ik vind het maar een tactische onbenul die de club ook nog eens op een ondermaatse manier vertegenwoordigt.
Als je nu eens kijkt naar de interviews voor en na de wedstrijd afgelopen woensdag dan schieten de trainen je toch in de ogen. Het interesseert hem geen fuck.
Dat was gelijkwaardig volgens mij.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:57 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ehh nee. Beleidsplan is in 2006 gepresenteerd. Fontein nam alle verantwoordelijkheid op zich en liet nog weten dat als het niet zou lukken (minstens 1 keer kampioen worden per 2 seizoenen) hij zou vertrekken.
Ow of het een voortvloeisel is weet ik niet.
niet normaal als je ziet hoeveel van deze spelers bij Ajax voetballen/voetbalden. Meer dan de helftquote:Huntelaar terug in selectie Oranje
31 augustus 2007
Na één duel afwezigheid is Klaas Jan Huntelaar weer terug in de selectie van het Nederlands elftal. De aanvaller van Ajax is door bondscoach Marco van Basten opgeroepen voor de EK-kwalificatiewedstrijden tegen Bulgarije en Albanië. In totaal riep Van Basten liefst 25 spelers op voor de cruciale interlands.
(later meer)
De selectie:
Doel: Edwin van der Sar (Manchester United), Maarten Stekelenburg (Ajax), Henk Timmer (Feyenoord)
Verdediging: Khalid Boulahrouz (Sevilla), Wilfred Bouma (Aston Villa), Urby Emanuelson (Ajax), John Heitinga (Ajax), Kew Jaliens (AZ), Joris Mathijsen (HSV), Mario Melchiot (Wigan Athletic) en André Ooijer (Blackburn Rovers).
Middenveld: Ibrahim Afellay (PSV), Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), Nigel de Jong (HSV), Denny Landzaat (Wigan Athletic), Clarence Seedorf (AC Milan), Wesley Sneijder (Real Madrid), Rafael van der Vaart (HSV) en Demy de Zeeuw (AZ).
Aanval: Ryan Babel (Liverpool), Klaas-Jan Huntelaar (Ajax), Dirk Kuyt (Liverpool), Ruud van Nistelrooy (Real Madrid), Robin van Persie (Arsenal) en Jan Vennegoor of Hesselink (Celtic)
Ik denk ook echt dat er wel spelers van dat "lijstje" echt niet wilde komen....quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:26 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ja, iedereen verwacht het, iedereen wil het, en iedereen snapt dat het nodig is maar het bestuur houdt zich stil en laat af en toe doorschemeren dat dit het Ajax blijft gedurende het seizoen... Genaaid worden waar we bijstaan!
Dat probleem heb je inderdaad half augustus. En Ajax was blijkbaar niet financieel sterk genoeg om van tevoren zulke spelers te halen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:35 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ik denk ook echt dat er wel spelers van dat "lijstje" echt niet wilde komen....
Ongetwijfeld willen er spelers uit Spanje niet komen, maar als je dan hoort dat een echt versterking/topper/Ajacied als Boussouffa niet eens gepeild is, dan wordt je toch wel een beetje treurig, althans ik wel...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:35 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ik denk ook echt dat er wel spelers van dat "lijstje" echt niet wilde komen....
ik had toch liever CL gehad.quote:Fans gratis naar UEFA Cup-duel Ajax
Door PATRICK LEEMANS Vrijdag, 31 augustus 2007, 12:06
Ajax wil de eigen fans tegemoet komen nu de club zich niet heeft geplaatst voor de Champions League.
De Amsterdammers bieden seizoenkaarthouders gratis toegang voor het eerste duel in de UEFA Cup. De loting daarvoor wordt vanmiddag om 13.00 uur verricht.
,,Het bestuur en de directie bewonderen de steun van de echte supporters die ook in moeilijke tijden onvoorwaardelijk achter ons staan'', aldus algemeen directeur Maarten Fontein tegen Sportweek.
Dat is ook wat ik al eerder heb aangegeven: het gaat de top alleen maar om winst maken, op welke manier doet er niet toe.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:31 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik daar zo zeker van ben, van Geel houdt zijn hand stijf op de knip, geen dubbeltje meer moet worden uitgegeven dan nodig, en zeg nou zelf, als Ajax de voorrondes door waren gekomen had van Geel gewoon gezegt dat deze selectie goed genoeg is om in de CL te presteren aangezien ze ook de voorrondes al doorgekomen zijn...
En wat heeft dat met het Ajax topic te maken.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:36 schreef Malibu-06 het volgende:
Urby Emanuelson, Nigel de Jong OMG. Die van Basten moet echt sterven
Jaquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:36 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ongetwijfeld willen er spelers uit Spanje niet komen, maar als je dan hoort dat een echt versterking/topper/Ajacied als Boussouffa niet eens gepeild is, dan wordt je toch wel een beetje treurig, althans ik wel...
Ja absoluut, de pakken zien enkel en alleen beursnoteringen en winst!quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:37 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is ook wat ik al eerder heb aangegeven: het gaat de top alleen maar om winst maken, op welke manier doet er niet toe.
Dat is echt onzin. Welke clubs maken de meeste winst? De succesvolle clubs...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:37 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat is ook wat ik al eerder heb aangegeven: het gaat de top alleen maar om winst maken, op welke manier doet er niet toe.
Je moet het wel per situatie bekijken. Als Ajax niet zoveel had gecasht deze zomer (stel Sneijder en Babel waren er nog gewoon) en de CL was weer misgelopen. Nou dan is t aannemelijk dat HtC wel zn ontslag zou hebben gekregen....quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:39 schreef Chivu het volgende:
[..]
Dat is echt onzin. Welke clubs maken de meeste winst? De succesvolle clubs...
Wordt nog zwaar zat, als alle geplaatste ploegen doorgaan.quote:Groep 5:
Geplaatst:
Ajax, Palermo, Blackburn Rovers, Braga, Stade Rennes
Ongeplaatst:
Dinamo Zagreb, Mladá Boleslav, Lokomotiv Sofia, Larissa, Hammarby
goeie clubs. Maar geen Werder Bremen niveau.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:42 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wordt nog zwaar zat, als alle geplaatste ploegen doorgaan.
Dat zijn niet al de definitieve groepen hoor.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:42 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wordt nog zwaar zat, als alle geplaatste ploegen doorgaan.
Doe die Griekse ploeg maar.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:42 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wordt nog zwaar zat, als alle geplaatste ploegen doorgaan.
Toch niet? Dacht al, normaal wordt daar in een later stadium nog voor geloot.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:46 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat zijn niet al de definitieve groepen hoor.
Toulouse zit er ook nog bij, bijvoorbeeld. Die kunnen we zelfs meteen al loten geloof ik? Dan halen we de groepsfase niet eens.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:42 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wordt nog zwaar zat, als alle geplaatste ploegen doorgaan.
Ja daar ben ik ook wel pissig om. Concurrenten hebben een luxe aan spitsen, en wij hebben er één met een bejaarde als back-up.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:16 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Godverdomme geen vervanging van Sneijder, geen extra spits om Huntelaar van dat ivoren torentje te stoten waar AZ 4 wereldspitsen heeft en PSV idem. Ajax wil gewoon geen geld uit geven omdat een extra BMW wel zo mooi staat naast de Arena![]()
![]()
Nogmaals, we loten vandaag 1 van de ploegen uit Groep 5. Bij doorkomst loten we pas voor de groepsfase.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:48 schreef rompompom het volgende:
[..]
Toulouse zit er ook nog bij, bijvoorbeeld. Die kunnen we zelfs meteen al loten geloof ik? Dan halen we de groepsfase niet eens..
Maar vooral Patrick Kluivert geen contract geven.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:49 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ja daar ben ik ook wel pissig om. Concurrenten hebben een luxe aan spitsen, en wij hebben er één met een bejaarde als back-up.
En als je die niet overleeftquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nogmaals, we loten vandaag 1 van de ploegen uit Groep 5. Bij doorkomst loten we pas voor de groepsfase.
Montana laat maar 5 van de geplaatste ploegen zien....quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:44 schreef toma het volgende:
[..]
goeie clubs. Maar geen Werder Bremen niveau.
Is toch kut om een pinchhitter te hebben, die altijd geblesseerd is. Waar heb je hem dan voor?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar vooral Patrick Kluivert geen contract geven.
Klikquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:53 schreef denthemen het volgende:
Waar kunnen we de loting zien?
Ach niemand is toch goed genoeg voor Ajax, Kanu niet, Arveladze niet, Reiziger niet, Melchiot niet, Boussouffa niet,en noem ze allemaal maar op...quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 12:49 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Maar vooral Patrick Kluivert geen contract geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |