Zo, interessant.quote:Op dinsdag 18 september 2007 22:17 schreef Gordon_Shumway het volgende:
http://www.d1g.com/video/show/1394307 doelpunt Sheva
Goed resultaat ook voor Lazio. Ik zie Werder niet zo snel punten pakken in Griekenland. Deze poule moet te doen zijn voor Lazio.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:44 schreef DIGGER het volgende:
Belangrijk punt voor Lazio, want als je de 1e in Griekenland had verloren en nu vervolgens thuis Real op het programma, had je al vrijwel kansloos kunnen zijn na 2 wedstrijden.
Op basis van 90 minuten was de 1-1 wel terecht daar.
Raul was ook MotM.quote:Op woensdag 19 september 2007 08:47 schreef Damzkieee het volgende:
Moeilijke wedstrijd voor Real, maar belangrijk dat we dit soort wedstrijden nu winnen in plaats van gelijkspelen of verliezen.
Marcelo maakte een slechte indruk op linksback, ook Guti vond ik slordig spelen. Raul speelde daarentegen geweldig
Onbegrijpelijk dat hij bij Werder speelt. Ik zie hem liever bij een Spaanse club.quote:Op woensdag 19 september 2007 12:17 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Raul was ook MotM.
En Diego blijft een wereldspeler, ook al heeft ie nu een mindere voorhoede voor zich.
Verkeerde topic, maar dat had iedereen vast al wel doorquote:
[CL] Lazio Roma - Real Madrid : live bij de NOSquote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
Liverpool - Marseille was dan wellicht ook interessant geweest, vandaar dat ik stel dat ze kiezen voor Real.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
En terecht natuurlijkquote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
Liverpool werd vorig seizoen vrij veel uitgezonden.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:09 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Liverpool - Marseille was dan wellicht ook interessant geweest, vandaar dat ik stel dat ze kiezen voor Real.
(Zal me trouwens verder worst wezen, ik kan toch alles ontvangen)
Die kwamen dan ook tot het einde en moesten vier keer tegen PSV, dus zo vreemd is dat niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:58 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Liverpool werd vorig seizoen vrij veel uitgezonden.
Ik zei niet dat het vreemd wasquote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:59 schreef WeebI het volgende:
[..]
Die kwamen dan ook tot het einde en moesten vier keer tegen PSV, dus zo vreemd is dat niet.
nou jaaaaaaaaaaaa zeg...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:28 schreef DIGGER het volgende:
Misschien moet je dan eens niet naar de socialistische sportsbar gaan
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:21 schreef c20h25n30 het volgende:
Ze winnen nooit een uitwedstrijd!
Er is echt niets moois aan dat hoerenclubje.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:56 schreef Smeich het volgende:
Mooi voor Olympiakos Piraeus! Prachtige shirts.. PRACHTIG!
'...megali mou agapiiiii...Olympiakara mou!'quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:32 schreef c20h25n30 het volgende:
En 1-3.
Poustrakia! Poustides! Gamo ti mana sas, kolo gavroi...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |