Toevallig viel mij net hetzelfde opquote:Op maandag 17 september 2007 16:59 schreef AminBen het volgende:
toepasselijke Lazio houding van Pandev
Bremen zal ongetwijfeld 'abgefertigt' worden, simpelweg omdat ze het verlies van Klose nog steeds moeten verwerken. Ik verwacht dat Real Madrid zomaar een hoge score uit de hoed tovert.quote:Op maandag 17 september 2007 14:09 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Morgen dus Real-Werder. Heb er zin in. Ik ben benieuwd hoe Wesley en Ruud het doen. Zou leuk zijn als ze allebei een doelpuntje mee kunnen pikken.
Ach, de Ultras van jouw cluppie zijn ze net zo. Alleen is dat minder bekend.quote:Op maandag 17 september 2007 16:59 schreef AminBen het volgende:
toepasselijke Lazio houding van Pandev
Bij de NOS zou je weer moeten wachten op woensdag inderdaad.quote:Op maandag 17 september 2007 19:39 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Een klein beetje off topic
Worden morgen na Real-Werder de samenvattingen uitgezonden of moeten we net als vorig seizoen weer wachten tot woensdag?
hebben in het verleden zelfs vriendschappen opgebouwd met die van Lazio.quote:Op maandag 17 september 2007 19:37 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ach, de Ultras van jouw cluppie zijn ze net zo. Alleen is dat minder bekend.
Schande idd dat ze daar zo lang mee wachten.quote:
Dat is mij bekendquote:Op dinsdag 18 september 2007 14:25 schreef AminBen het volgende:
[..]
hebben in het verleden zelfs vriendschappen opgebouwd met die van Lazio.![]()
Mooi man, maar het gaat hier toch over de poule waarin die wedstrijd wordt gespeeld?quote:Op dinsdag 18 september 2007 21:04 schreef Dos37 het volgende:
er is een live topic.
quote:Ballotta oudste speler in de Champions League ooit
Marco Ballotta van Lazio Roma is de oudste speler ooit die uitkomt in de Champions League.
zoom - galleria De Italiaanse doelman stond vanavond aan de aftrap voor het duel met Olympiakos. Ballotta is op dit moment 43 jaar en 168 dagen oud.
Het oude record stond op naam van Costacurta, die slechts 40 jaar was.
Ballotta geeft op de website van de UEFA aan nog niet te willen stoppen. "Ik werk niet met een planning. Ik zie wel hoelang ik fit blijf."
Zo, interessant.quote:Op dinsdag 18 september 2007 22:17 schreef Gordon_Shumway het volgende:
http://www.d1g.com/video/show/1394307 doelpunt Sheva
Goed resultaat ook voor Lazio. Ik zie Werder niet zo snel punten pakken in Griekenland. Deze poule moet te doen zijn voor Lazio.quote:Op woensdag 19 september 2007 07:44 schreef DIGGER het volgende:
Belangrijk punt voor Lazio, want als je de 1e in Griekenland had verloren en nu vervolgens thuis Real op het programma, had je al vrijwel kansloos kunnen zijn na 2 wedstrijden.
Op basis van 90 minuten was de 1-1 wel terecht daar.
Raul was ook MotM.quote:Op woensdag 19 september 2007 08:47 schreef Damzkieee het volgende:
Moeilijke wedstrijd voor Real, maar belangrijk dat we dit soort wedstrijden nu winnen in plaats van gelijkspelen of verliezen.
Marcelo maakte een slechte indruk op linksback, ook Guti vond ik slordig spelen. Raul speelde daarentegen geweldig
Onbegrijpelijk dat hij bij Werder speelt. Ik zie hem liever bij een Spaanse club.quote:Op woensdag 19 september 2007 12:17 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Raul was ook MotM.
En Diego blijft een wereldspeler, ook al heeft ie nu een mindere voorhoede voor zich.
Verkeerde topic, maar dat had iedereen vast al wel doorquote:
[CL] Lazio Roma - Real Madrid : live bij de NOSquote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
Liverpool - Marseille was dan wellicht ook interessant geweest, vandaar dat ik stel dat ze kiezen voor Real.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
En terecht natuurlijkquote:Op woensdag 3 oktober 2007 08:24 schreef Damzkieee het volgende:
De NOS kiest voor Nederlanders in een team. Eerst was het Barca, nu Real Madrid.
Liverpool werd vorig seizoen vrij veel uitgezonden.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:09 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Liverpool - Marseille was dan wellicht ook interessant geweest, vandaar dat ik stel dat ze kiezen voor Real.
(Zal me trouwens verder worst wezen, ik kan toch alles ontvangen)
Die kwamen dan ook tot het einde en moesten vier keer tegen PSV, dus zo vreemd is dat niet.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:58 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Liverpool werd vorig seizoen vrij veel uitgezonden.
Ik zei niet dat het vreemd wasquote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:59 schreef WeebI het volgende:
[..]
Die kwamen dan ook tot het einde en moesten vier keer tegen PSV, dus zo vreemd is dat niet.
nou jaaaaaaaaaaaa zeg...quote:Op woensdag 3 oktober 2007 19:28 schreef DIGGER het volgende:
Misschien moet je dan eens niet naar de socialistische sportsbar gaan
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:21 schreef c20h25n30 het volgende:
Ze winnen nooit een uitwedstrijd!
Er is echt niets moois aan dat hoerenclubje.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:56 schreef Smeich het volgende:
Mooi voor Olympiakos Piraeus! Prachtige shirts.. PRACHTIG!
'...megali mou agapiiiii...Olympiakara mou!'quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:32 schreef c20h25n30 het volgende:
En 1-3.
Poustrakia! Poustides! Gamo ti mana sas, kolo gavroi...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |