Ze zitten altijd vol plannen, meestal komt er niet veel uitquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:47 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik denk dat we ons daar het minst druk om hoeven maken... maar waarschijnlijk fokken die vijf zich zo op en dan is het maar de vraag wat Huub's reactie dan is.... al of niet met drank op is ook belangrijk.
Dit wordt een inhoudsloze bash door 5 tot op het bot oprecht hatende mensen die z'n weerwoord gaan weghonen. Nee, natuurlijk is dat niet gemakkelijk.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:45 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Wat ze nu afspreken is te flauw voor woorden. Als Huub niet teveel heeft gedronken kan hij dat toch makkelijk hebben?
Tsjonge jonge het zit wel diep geloof ik he?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:46 schreef STAP01 het volgende:
Ik hoop dat die kutNaad zo zwanger is als het maar zijn kan en dat ze daarom de poort uit moet! Vuil kutwijf is het en Amanda ook, over hun pooiers nog maar niet te spreken! Opperpooier incluis!!!
Kopie-gedrag van Naida. Ze wil Amanda worden!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:47 schreef tutjehola het volgende:
[..]
Die Kutnaad is net zo min zwanger als ik, die test is in drie seconden gedan, kan op ieder moment van de dag. Dit is pure aandachttrekkerij, van Febo of Naad.
Ik jank met je mee maar meer omdat de redactie/regie en aanverwante artikelen er zo'n puinhoop van gemaakt hebben.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:47 schreef dieenebart het volgende:
Spannend hoor, de avond van zo'n stemming. Ik hield het bij BB ook nooit droog, dus de kleenex staat klaar!![]()
![]()
Ook al wordt het tenenkrommend, nobody beats H&L...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dit wordt een inhoudsloze bash door 5 tot op het bot oprecht hatende mensen die z'n weerwoord gaan weghonen.
Als ze net als Palma was geweest had ze het allang verteld tegen Huub en Lieke.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:50 schreef Dreamboy het volgende:
Elly heeft het waarschijnlijk niet echt naar haar zin nu ze weet natuurlijk alles en ze is een echte Huub en Lieke fan.
Als tie dat doet, sms ik een keer voor hemquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Darklight het volgende:
Zou wel wat zijn als Jaap zich tegen die 4 keert
Maar zal wel niet
quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:50 schreef Zora01 het volgende:
Dennis is Amanda zijn post laten zien. Hij zei dat ie de laatste dagen fanmail van mannen krijgt..
Ja, ik betrap me er zelf zo af en toe op dat ik me een beetje laat meeslepen...quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Tsjonge jonge het zit wel diep geloof ik he?![]()
Geen appels met peren vergelijken he?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:52 schreef 2live het volgende:
[..]
Als ze net als Palma was geweest had ze het allang verteld tegen Huub en Lieke.![]()
Vooral dat laatste dus, toe.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dit wordt een inhoudsloze bash door 5 tot op het bot oprecht hatende mensen die z'n weerwoord gaan weghonen. Nee, natuurlijk is dat niet gemakkelijk.
Denk het niet, daar speelt Jaap het spel te smerig voorquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Darklight het volgende:
Zou wel wat zijn als Jaap zich tegen die 4 keert
Maar zal wel niet
Palma? Wie is dat??quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:52 schreef 2live het volgende:
[..]
Als ze net als Palma was geweest had ze het allang verteld tegen Huub en Lieke.![]()
Dat is dus waar ik op hoop.Anders kan ik dit echt niet plaatsen ,waarom in een keer weer alle ballen los gaan op Huub en Lieke.Er moet een addertje onder het gras zitten.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Darklight het volgende:
Zou wel wat zijn als Jaap zich tegen die 4 keert
Maar zal wel niet
quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:54 schreef Dreamboy het volgende:
Als Jaap niet samen met Huub en Lieke gaat spelen hou je toch gewoon Jaapie zijn pc bezet...wat moet hij er aan doen dan aanraken mag niet.
Geloof me ik schat Elly vele malen hoger in dan Palma.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:54 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Geen appels met peren vergelijken he?![]()
Ja, dat zou hem wel in achting doen stijgen, maar hij zal het niet doen, hij denkt dat de rtlkijkers liever zien dat hij tegen huub ingaat.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:49 schreef Darklight het volgende:
Zou wel wat zijn als Jaap zich tegen die 4 keert
Maar zal wel niet
Dan krijgt Jaap van mij ook een sms-je, en stuur ik hem een kaart met: het heeft lang geduurd, gelukkig heb je je ballen kunnen vinden!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:55 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Dat is dus waar ik op hoop.Anders kan ik dit echt niet plaatsen ,waarom in een keer weer alle ballen los gaan op Huub en Lieke.Er moet een addertje onder het gras zitten.
Het zijn viswijfenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:56 schreef 2live het volgende:
[..]
Geloof me ik schat Elly vele malen hoger in dan Palma.![]()
Ik ben geneigd je te geloven jaquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:56 schreef 2live het volgende:
[..]
Geloof me ik schat Elly vele malen hoger in dan Palma.![]()
Ik hoop al langer op meer wendingen. Maar het is steeds het meest voor de hand liggende.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:55 schreef rooie3 het volgende:
[..]
Dat is dus waar ik op hoop.Anders kan ik dit echt niet plaatsen ,waarom in een keer weer alle ballen los gaan op Huub en Lieke.Er moet een addertje onder het gras zitten.
Ik zou elke dag een harinkie met uitjes bij haar halen....quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:58 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Dan is Elly wel het ALLERLIEFSTE viswijf wat ik ken![]()
![]()
![]()
![]()
Gaat Dennix knallen , 100% ?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:02 schreef tutjehola het volgende:
Allemaal vingers aan de knoppen, 112 bij de hand, dan kunnen ze los!![]()
of een piketanisie................quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:00 schreef Mokum020 het volgende:
[..]
Ik zou elke dag een harinkie met uitjes bij haar halen....![]()
als je van een Huub-bash uurtje houd... zou ik ze aanzettenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:01 schreef jassy het volgende:
Is het de moeite waard om de streams aan te zetten of zal ik ze maar uit laten?
die gaat er altijd in!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:04 schreef milk-shake het volgende:
[..]
of een piketanisie................![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |