ik heb nog een kleine hoop dat tie nu iedereen aan het opstoken is en straks voor huub en lieke kiest..... hij had het er gisteravond over, dat hij graag volgende maand unaniem weggestemt wil worden.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:16 schreef wie.. het volgende:
pfff trieste jaap.
daarom denk ik ook dat jaap iets anders gaat doen dat die nu zegtquote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:17 schreef akveor het volgende:
Wat is die Jaap agressief zeg. En waarom die leugen dat Huub het onslag van Jaap geinitieerd heeft. Ik begrijp het niet. Weet Jaap misschien van BB en ziet ie het als laatste kans om hem de komende weken weg te pesten?
Het gaat mij niet om de inhoud van het gesprek maar het getreiter van die etter en dat ze er nog op reageren ook. Dat bedoel ik. Waarom geven zij hem info?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:13 schreef riri het volgende:
[..]
ze kan toch gewoon een tweede abortus doen...wat maakt het uit....lopende band werk bij haar lijkt wel
Vandaar dat ze zich niet lekker voelt, goed gedaan van de radactiequote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:18 schreef kybe het volgende:
Ha ha Nadia krijgt geen extensions,achter is helemaal klaar met die dooie pruiken![]()
100% i zweer het je.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:15 schreef Mokum020 het volgende:
Het eerste wat de baby zal uitkramen als ie op de wereld is is kwaak-kwaak-kwaak
dan weten we zeker wie de vader is![]()
Rookgordijn zit ik ook al an te denken... maar zo zal ie te te duidelijk een statement zetten lijkt mij.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:18 schreef Visual het volgende:
[..]
daarom denk ik ook dat jaap iets anders gaat doen dat die nu zegt
De boze buurvrouw had ook nog heel wat te klagen over het haar van Amanda,Nadia zegt dat ze het haar van Amanda op de tv?? heeft gezien en het ziet er niet uit.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 20:20 schreef wie.. het volgende:
[..]
Vandaar dat ze zich niet lekker voelt, goed gedaan van de radactie![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |