Ik ben er ook over te spreken, tis weer eens wat anders dan eens in de 2 jaar landskampioen..quote:Op dinsdag 4 september 2007 20:10 schreef Stereotomy het volgende:Ambitie, investeren in de toekomst, talenten aantrekken en jeugd laten doorstromen
Ben eigenlijk wel benieuwd: hoe kijken jullie (Heerenveen supporters) nu eigenlijk tegen hem aan? Zijn jullie hem zat of gaan jullie hem weer knuffelen als hij weer gaat scoren?quote:Op dinsdag 4 september 2007 20:14 schreef MaxPower het volgende:
Denk dat met Alves de doelstelling wel iets scherper was geweest
100% juicht als hij scoort.quote:Op dinsdag 4 september 2007 20:24 schreef MaxPower het volgende:
50% denkt het eerste, 50% het tweede...
Ik weet wel zeker van niet...quote:
Ze juichen welliswaar niet voor Alves maar wel voor hun club.quote:Op woensdag 5 september 2007 09:46 schreef dagizmo het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker van niet...
Al zal dat wel na een goal of 3/4 afzakken, maar reken er maar niet op dat iedereen zal juichen bij zijn eerste doepluntje.
Klopt.quote:Op woensdag 5 september 2007 09:48 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ze juichen welliswaar niet voor Alves maar wel voor hun club.
Beetje vaag.. een prijsquote:Op dinsdag 4 september 2007 19:38 schreef fuckbuddy het volgende:
'AZ heeft de ambitie een prijs te winnen'
Nu de transfermarkt tot aan de winterstop is gesloten heeft AZ de doelstelling voor het huidige seizoen bekendgemaakt. Voorzitter Dirk Scheringa deed dinsdag tijdens een persconferentie de plannen uit de doeken.
'We gaan meestrijden om een prijs te winnen, en we hebben geduld waar die prijs valt', aldus de AZ-preses. 'De ambitie is uiteraard een prijs te winnen, maar ambitie is natuurlijk iets anders dan een doelstelling. We doen alles stapje voor stapje.'
Scheringa had zijn woorden met zorg gekozen, want hij vertelde zich ervan bewust te zijn dat zijn woorden dit seizoen nog vaak herhaald zullen worden. De voorzitter maakte tevens de plannen voor de toekomst kenbaar.
'In de toekomst willen we ons versterken met Nederlandse spelers, talenten en gevestigde namen. En als die hier niet voor handen zijn kiezen we voor buitenlanders. Daar hoort bij dat we sterke scouts en een sterke jeugdopleiding hebben.'
Ook buiten het sportieve vlak blijft AZ aan de weg timmeren. De Alkmaarse club wil het stadion uitbreiden naar veertigduizend plaatsen en heeft bij de gemeente het verzoek neergelegd om maximaal zestigduizend vierkante meter kantoorruime nabij het stadion te bouwen
Lekker makkelijk! Dan kan men je ook niets verwijten..quote:
Van Gaal wil gewoon het kampioenschap. En ik vind dat gezien het voetbal wel terecht. Als AZ dit jaar niets scoort is het denk ik heel snel over en uit met AZ en dat zou zonde zijn.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:18 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Lekker makkelijk! Dan kan men je ook niets verwijten..
quote:Op woensdag 5 september 2007 11:21 schreef Chadi het volgende:
[..]
Van Gaal wil gewoon het kampioenschap. En ik vind dat gezien het voetbal wel terecht. Als AZ dit jaar niets scoort is het denk ik heel snel over en uit met AZ en dat zou zonde mooi zijn.
Nou dat is nog maar te zien hoor. Je levert een hoop punten in met het vertrek van Koevermans. Ik denk dat heel veel mensen bij AZ zich daar vreselijk in vergissen.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:36 schreef fuckbuddy het volgende:
van Gaal krijgt het kampioenschap dit jaar. En natuurlijk wilt ie dat, hij is de beste trainer van Nederland en hij verdient het zeker. AZ ook, al is het alleen maar om aan de grote clubs te laten zien dat AZ daadwerkelijk wel een topclub is.
@DS,
Goed om je weer terug te zien!
Die was ook wel een beetje cynisch mijn opmerking.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:38 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nou dat is nog maar te zien hoor. Je levert een hoop punten in met het vertrek van Koevermans. Ik denk dat heel veel mensen bij AZ zich daar vreselijk in vergissen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |