Het enige wat bij Ten Cate stijgt is zijn erectie als hij Colin in het veld ziet.quote:
En jij vond het ontslag van Adriaanse destijds terecht toch?quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ten Cate zit prima op z'n plek.. Hem hierom ontslaan zou pas wanbeleid zijn.
Omdat Colin al vanaf het begin van het seizoen een groot drama is. Die gozer kan volgens mij de 6e klasse reserve nog niet aan.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:30 schreef ub40_bboy het volgende:
Wat praat iedereen de hele tijd over collin. Collin speelde niet eens zo slecht, urby veroorzaakte 2 goals.
Jammer dat je niet oplet. Adriaanse heeft voor het geld gekozen in het MiddenOosten.quote:
vorige wedstrijd...quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:31 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Bij de tweede was hij al gewisseld.![]()
Thuiswedstrijd penalty veroorzaakt?quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:31 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Bij de tweede was hij al gewisseld.![]()
Uit en thuis.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:31 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Bij de tweede was hij al gewisseld.![]()
Daar in Arabië zagen ze liever Ten Cate...ik zeg ruilen!quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:32 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Jammer dat je niet oplet. Adriaanse heeft voor het geld gekozen in het MiddenOosten.
Laat maar een typische 4-4-2-trainer komen die walgt van alle andere systemen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:32 schreef Radegast het volgende:
[..]
En jij vond het ontslag van Adriaanse destijds terecht toch?
Henk ten Cate doet het geen haar beter.
Maar Colin stelt zichzelf niet op, daar kunnen we Ten Cate op afrekenen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:32 schreef Urquhart het volgende:
Bovendien staat Colin symbool voor het wanbeleid.
Ajax speelt eventjes 1 minuut op de helft van de tegenstanderquote:Is dit de vrije trap die Ajax de Champions League in schiet?
De blunder van Colin:quote:Ajax heerst. Ajax is de baas hier hoor
En de mooiste van de avond, tussen alle tovenaars, dekselse keepers en Slavia 'glorie' Praag door:quote:Hier kan je een vrije trap voor geven hoor. Maar hij doet het niet. Hij geeft hem niet
quote:Vroeger hielden de ballenjongens in het oostblok de bal wel een minuut bij zich voor ze hem gaven!
True, die communist haalt er 2 doelpunten uit.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:33 schreef PyTh het volgende:
Het is natuurlijk ook zo dat die keeper die 2 ballen geweldig pakt....
Heb samen met een vriend van mij zitten kijken die voor ajax is en die sloeg z'n flatscreen zo wat van de muur af zo pissig was ie.
Maar lijkt me nu wel dat Ten Cate geen smoesjes kan blijven verzinnen al lijkt het me op het moment ook niet raadzaam om 'm eruit te flikkeren.
Was dat geen balverlies van... EUUH jA!quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:32 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Thuiswedstrijd penalty veroorzaakt?
ow, ik sla tegen mijn flatscreen.. Nu ben ik stoer.. Mn cluppie heeft verloren, nu kan ik alles maken..quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:33 schreef PyTh het volgende:
Het is natuurlijk ook zo dat die keeper die 2 ballen geweldig pakt....
Heb samen met een vriend van mij zitten kijken die voor ajax is en die sloeg z'n flatscreen zo wat van de muur af zo pissig was ie.
Maar lijkt me nu wel dat Ten Cate geen smoesjes kan blijven verzinnen al lijkt het me op het moment ook niet raadzaam om 'm eruit te flikkeren.
Ben ik helemaal met je eens. Maar ik denk niet dat het verstandig is Henk een jaar aan te laten modderen en hem dan te laten gaan eind van het seizoen. Zoals hij het doet of wil werkt het niet, dus moet iemand anders het maar proberen. En dat kun je beter nu regelen dan morgen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:33 schreef Chivu het volgende:
Overigens kun je Ten Cate wel laten zitten, maar er is gewoon een grens. Vorig seizoen kon je hem niet ontslaan. Het niet behalen van de CL was een incident, een kampioenschap was een goed remedie voor die kater. Uiteindelijk is hij geen kampioen geworden, maar was het verschil dermate klein dat je hem er eigenlijk nog voor vrij kon pleiten.
Nu valt er gewoon niets meer vrij te pleiten, en zou je 'm moeten laten zitten omdat het te kort dag is om iemand anders voor de groep te zetten.
Ten Cate de persoon, chapeau. Ik geniet van z'n interviews, uitspraken, persconferenties en strijd. Maar zijn prestaties zijn gewoon niet te accepteren. Wat is dan de reden om hem toch te laten zitten? Omdat hij geen geluk heeft?
Dat is ook wel weer zo.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:34 schreef peaceman het volgende:
[..]
Maar Colin stelt zichzelf niet op, daar kunnen we Ten Cate op afrekenen.
Doet 'ie niet.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:35 schreef Nashje het volgende:
Henk mag blijven, áls hij Van der Wiel voortaan boven Colin kiest.
Hij zei dat ook echt heel enthousiast. Bovendien was halverwege die zin de bal allang rond de middenlijn ofzo.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:34 schreef BobbyHill het volgende:
En de mooiste van de avond, tussen alle tovenaars, dekselse keepers en Slavia 'glorie' Praag door:
"Vroeger hielden de ballenjongens in het oostblok de bal wel een minuut bij zich voor ze hem gaven"
quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:30 schreef koningdavid Malibu6 het volgende:
GVD m'n fristi appelsap
Voor hetzelfde geld had Van der Wiel een fout gemaakt, of had die bal die Vermaelen liet slippen er in gegaan. Dan was Vermaelen weer de gebeten hond, voor de 2e keer op rij...quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:35 schreef Nashje het volgende:
Henk mag blijven, áls hij Van der Wiel voortaan boven Colin kiest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |