Dan heb je vast te veel kledingquote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik kom er net achter dat ik afgelopen maandag een spijkerbroek heb gekocht die ik al heb.. Dus nu heb ik twee exact dezelfde Lee Avalon broeken, alleen is de nieuwe een maatje groter. (
. )
Dat valt dus juist heel erg mee, dat maakt het nog stommer. Maar de nieuwe zit wel een stuk lekkerder door die één maat grotere taillemaat.quote:
Dat is best positief. Een beetje vlees =quote:Op donderdag 30 augustus 2007 10:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Dat valt dus juist heel erg mee, dat maakt het nog stommer. Maar de nieuwe zit wel een stuk lekkerder door die één maat grotere taillemaat.. De tijd dat ik met gemak in een 26 kon is voorbij.
.
Whoi!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:33 schreef Crack_david het volgende:
Goedemorgen!
Vind ik ook.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:43 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Dat is best positief. Een beetje vlees =.
Dat ligt eraan hoe je voorhandrem erbij hangtquote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:56 schreef DevilsAndDust het volgende:
Net gerepareerde fiets opgehaald (achterwiel krom), kom ik erachter dat m'n achterhandrem er los bij hangt.. Is dat een probleem?
.
Die leeft nog, maar als je hard remt met alleen je voorste rem kun je toch zo over de kop gaan?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:59 schreef Grulez het volgende:
[..]
Dat ligt eraan hoe je voorhandrem erbij hangt![]()
Dat gebeurt alleen in films, zo'n ding heeft geen 'instant-grip' ofzo. In de winter zou ik wel zorgen dat je achterrem het weer doet, want je wilt niet met je voorrem remmen op ijsquote:Op donderdag 30 augustus 2007 14:05 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Die leeft nog, maar als je hard remt met alleen je voorste rem kun je toch zo over de kop gaan?. En ik en een fiets is al niet een al te veilige combinatie.
maak dáár maar een foto van.. waarschijnlijk kun je hem zo weer vast zetten.. of je moet even terug fietsen naar de reparateur.. dat is de makkelijke oplossingquote:Op donderdag 30 augustus 2007 13:56 schreef DevilsAndDust het volgende:
Net gerepareerde fiets opgehaald (achterwiel krom), kom ik erachter dat m'n achterhandrem er los bij hangt.. Is dat een probleem?
.
Alweer?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 14:39 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wilde ik bijna alwéér foto's gaan posten..
Enjoy!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |