Ja die had ik al gedownload maar het is inderdaad niet de volledie versiequote:Op dinsdag 28 augustus 2007 12:12 schreef Trigalti het volgende:
1 2 3.. alsjeblieft.
1e hit google
http://www.download.com/C(...)0-7487_4-913163.html
volgens mij ist wel een trial trouwens..![]()
Hmm jammer.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 12:13 schreef GateWayX het volgende:
Volgens mij is het geen abandonware.
C&C First Decade is nog steeds te koop?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 12:11 schreef Arthur.Spooner het volgende:
Aangezien het zo'n oud spel is, zal het niet meer te koop zijn.
tis nog prima te koop in een collectie, soms zelfs nog los..quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 12:11 schreef Arthur.Spooner het volgende:
Hey,
Ik vroeg me af of Command & Conquer Red Alert 1 gratis te downloaden is ?
Aangezien het zo'n oud spel is, zal het niet meer te koop zijn.
Weet iemand dit ?
En waarom niet?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 12:27 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Als je bedenkt hoe lang dit spel voor de volledige prijs in de rekken heeft gelegen vraag ik me af of ze het ooit gratis zullen maken. Jaaaaaaaaaaren nadat het spel was uitgekomen lag het nog voor de volle mep in de winkel.... De C&C franchise wordt echt tot de laatste druppel uitgemolken.
Welwillendheid naar je klanten toe bijvoorbeeld. Oh wacht, dat is een vies woord natuurlijk wat niet voorkomt in de bijbel van winstmaximalisatie....quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 13:30 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
En waarom niet?
Als mensen het geld ervoor over hebben, dan zijn ze dom om het niet te doen.
Juist.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 13:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Welwillendheid naar je klanten toe bijvoorbeeld. Oh wacht, dat is een vies woord natuurlijk wat niet voorkomt in de bijbel van winstmaximalisatie....
Dan zal je dat Decade pack ook wel een slecht idee vindenquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:00 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Juist.
Het is geen sociale werkplaats. Het is een bedrijf met winstoogmerk.
ik heb alles dubbel: 1x retail versie + 1x dedicate pack (o.a. voor een enorm makkelijke install onder windows XP en alles op 1 discquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 15:50 schreef neggix het volgende:
Red alert zelfs 2 keer legaal staan hierVoor als ik m'n cd's weer kwijtraak op een Lan ofzo
Voor die 2 euro
Nee hoor, ze pakken het slim aan.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dan zal je dat Decade pack ook wel een slecht idee vinden.
Yep. Eigenlijk vrij goedkoop voor de mensen die het nog nooit gehad hebben. Alles bijelkaarquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 18:22 schreef spijkerbroek het volgende:
En ja, er zijn altijd simpele zielen die daar in trappen.
Ach ja, er zijn ook manieren om het gratis te krijgen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 18:46 schreef Gunner het volgende:
Yep. Eigenlijk vrij goedkoop voor de mensen die het nog nooit gehad hebben. Alles bijelkaar
Maar ja, dan ben je een simpele ziel blijkbaar![]()
Brood ook, maar dat koop je ook gewoon?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 20:25 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ach ja, er zijn ook manieren om het gratis te krijgen.
Maar dat is niet voor dit forum bestemd.
for king and countryquote:Op zondag 24 mei 2009 18:14 schreef mschol het volgende:
[..]
OW noes... iemand die de kopieeren=stelen filmpjes geloof![]()
quote:Op zondag 24 mei 2009 18:14 schreef mschol het volgende:
[..]
OW noes... iemand die de kopieeren=stelen filmpjes geloof![]()
dubbel moraal? nee hoor..quote:
Dan nog dien je, meen ik, zelf het origineel in bezit (dus: aangeschaft/ gekregen) te hebben?quote:Op maandag 25 mei 2009 08:27 schreef mschol het volgende:
[..]
dubbel moraal? nee hoor..
ik steel geen software als ik er een kopie van maak....
ik kan van een brood geen kopie maken, anders zou ik dat wel doen
Een kopie van een orgineel dat je zelf niet hebt lijkt me wel aardig illegaalquote:Op maandag 25 mei 2009 08:27 schreef mschol het volgende:
[..]
dubbel moraal? nee hoor..
ik steel geen software als ik er een kopie van maak....
ik kan van een brood geen kopie maken, anders zou ik dat wel doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |