En wat als je loop loops is?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:03 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
omdat je ze dan niet uit elkaar kan houden als koeien ook loops heten en honden ook en paarden en schapen, als je dan bevoorbeeld zegt "mama breng je straks een loop mee?" dan komt ze met een schaap terwijl ik een varken wilde![]()
![]()
hoe bedoel je? als hoer? tief op man!quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:09 schreef zarGon het volgende:
Zeg viswijfje, hoe goed zou jij van je vagina leven? Volgens mij zou jij dan best goed kunnen overleven.
ik kan alles maar denk niet dat ik t wilquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:20 schreef Blight het volgende:
Kan je ook bier halen en je kop houden terwijl ik voetbal kijk, Viswijfje?
Ik zal je rijkelijk belonen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:22 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
ik kan alles maar denk niet dat ik t wil![]()
Ik respecteer je lijf ook, daarom ook mijn voorstel. Je zou gemeengoed moeten worden.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:16 schreef Viswijfje het volgende:
maar je hebt eigelijk wel gelijk want ik ben mooi en kan goed seksen dus ik zou heel rijk kunnen worden!
maar ik kies van niet omdat ik me lijf respecteer![]()
Nog zo'n vrouwmensch erbij en we gaan voor de London Bridge.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:29 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik respecteer je lijf ook, daarom ook mijn voorstel. Je zou gemeengoed moeten worden.
Neuraal zijn een paar draadjes losgeraakt?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:36 schreef Viswijfje het volgende:
haha en een manke hond is dan een antiloop !![]()
![]()
Nee hoor, dat is geen echte vrouw, da's een hoax.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:33 schreef bigore het volgende:
Een echte vrouw:
- Kut compleet kaal geschoren
- Mooie stevige tetten
- Zo geil als een vent
- Alles doen qua sex, en niet zeiken.
- Lekker kunnen koken
- Dat ook daadwerkelijk regelmatig doen
- Pijpen zonder de tanden te gebruiken, maar wel de handen op de juiste manier.
- Zelf bedenken dat ze op een sportschool moet gaan als ze dikker wordt
- Droge,domme,nergens op slaande humor hebben.
- Niet te lui zijn om te werken
- Net zoveel betalen als de man en niet daarover zeiken.
Das een echte vrouw!
* hoi_piepeloi is heul geen hoaxquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 16:55 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is geen echte vrouw, da's een hoax.![]()
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 15:36 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
gewoon geduld hebben, jeffers zei dat laatst ook nog van goh voordat ik jou had kwam ik alleen maar van die domme wijven tegen maar er zijn echt wel leuke ook horr!
ik ben niet dom en hij bedoelde gewoon van die sletjes, ik ben tenminste een beetje normaalquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 17:00 schreef RealZeus het volgende:
[..]
WTF, nog dommer??
Oh, modjes: de TT klopt niet. Ik zie meisje staan in combinatie met TS en dat lijkt me niet juist.
Wij zijn wel wereldvreemd, lijkt het wel. Schaterlach, trouwens.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 17:03 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
ik ben niet dom en hij bedoelde gewoon van die sletjes, ik ben tenminste een beetje normaal![]()
whaha tuurlijk niet! maar jullie stinken wel ergerquote:
Dat is een heel gaaf nummer van Frank Boeijen, van zijn geweldige CD "Jazz in Barcelona" uit 1993, een waar meesterwerk!quote:
whaha over stinken gesproken! weet ik veelquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 17:08 schreef SolidasRock het volgende:
is het waar dat marokkanen die in nederland geboren zijn geen marokkanen zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |