Het is inderdaad vrij lachwekkend dat politieagentengedrag blijkbaar nodig is om van volwassen mensen te vragen zich aan wat simpele regeltjes te houden om een online spelletje goed en gezellig te laten verlopen.quote:Op woensdag 15 april 2009 18:17 schreef Soempie het volgende:
Tuurlijk, een aantal regels zijn wel nodig. Maar nu lijkt het net of jullie politieagentje aan het spelen zijn en dat vind ik dus best lachwekkend.![]()
En dat in hun sop gaarkoken helpt alleen als diegenen die het verpesten dus geen punten meer krijgen in de kwis en verder genegeerd worden. Want anders blijft het doorgaan. Dus ik vind het een prima maatregel van MaJoquote:Ik zou het eerder laten gaan en proberen het plezier weer terug te krijgen. Laat degenen die het proberen te verpesten maar in hun sop gaarkoken en reageer er gewoon niet zo op. Volgens mij helpt dat veel beter dan bans uitdelen en bovenop de regels zitten.
Yepquote:Op woensdag 15 april 2009 18:29 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Je laat je dus gewoon wegjagen door tong80, terwijl je hem ook kunt wegjagen?![]()
Ik vond het ook altijd leuk jaquote:Elke quizzer is meegenomen, ik mis een heel groot gedeelte van het 'old establishment'.
Ja hoor, strakkies, ik moet nu eerst koken en etenquote:Op woensdag 15 april 2009 18:30 schreef Cobra4 het volgende:
ER, kom je ook feest vieren in de AKQ # 1500?
Dan is ie vol waarschijnlijk, gaat hardquote:Op woensdag 15 april 2009 18:35 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ja hoor, strakkies, ik moet nu eerst koken en eten
Laterzzzzzzzzz
quote:Op woensdag 15 april 2009 21:14 schreef Rucebo het volgende:
Even als reactie op de laatste paar pagina's: zonder bepaalde regels en de handhaving ervan is de AKQ helemaal niks. Een beetje slowchat vind ik nog wel oke, maar dan gaat het meestal echt totaal nergens over of zijn het opmerkingen die alleen degene die ze plaatst leuk vindt. Verder hoeven mensen die duidelijk googlen of dat zelfs toegeven wat mij betreft nooit meer mee te doen, dat verpest gewoon het hele spel. Maar goed, anders post ik wel een tijdje wat minder tot de sfeer weer wat beter wordt (naar mijn mening iig).
Weet niet of je mij ook bedoelt, maar ik heb er geen zin meer in. Ik kom sporadisch nog wel eens langs, maar als ik het hier allemaal zo lees de laatste dagen (want dit topic staat nog steeds in MyATquote:Op woensdag 15 april 2009 18:29 schreef Ofyles2 het volgende:
Elke quizzer is meegenomen, ik mis een heel groot gedeelte van het 'old establishment'.
Mag ik pissed zijn, het is niet aan hem om te beslissen wie ik een punt geef voor een antwoord en al helemaal uit ten boze om het op te zoeken en het antwoord integraal posten.quote:Op zaterdag 18 april 2009 16:35 schreef Cobra4 het volgende:
En het is weer raak in de AKQ. BasOne vs Bram2301.
Ja je mag pissig zijn, maar breng het dan wat tactischer en vecht het niet uit in de AKQ.quote:Op zaterdag 18 april 2009 16:38 schreef BasOne het volgende:
[..]
Mag ik pissed zijn, het is niet aan hem om te beslissen wie ik een punt geef voor een antwoord en al helemaal uit ten boze om het op te zoeken en het antwoord integraal posten.
Mijn vraag, mijn beslissing.
ramptoeristquote:Op zaterdag 18 april 2009 16:35 schreef Cobra4 het volgende:
En het is weer raak in de AKQ. BasOne vs Bram2301.
hij was al goed beantwoord maar je zat over een detail te zeuren... kom op zegquote:Op zaterdag 18 april 2009 16:37 schreef BasOne het volgende:
Als het nog niet opgevallen is, ik ben behoorlijk over de zeik.
Mijn vraag, hoe moeilijk hij dan ook misschien niet is geweest.
Behoort fucking niet verneukt te worden door iemand die het opzoekt, het antwoord post, en dan doodleuk zegt, ja anders had niemand het geweten want hij was te moeilijk
Ik snap dat je boos bent omdat iemand een opgezocht antwoord post. Aan de andere kant kan ik Bram geen ongelijk geven dat de vraag wel heel uitgebreid was, met name omdat het eigenlijk drie in een was en alles in een post moest.quote:Op zaterdag 18 april 2009 16:37 schreef BasOne het volgende:
Als het nog niet opgevallen is, ik ben behoorlijk over de zeik.
Mijn vraag, hoe moeilijk hij dan ook misschien niet is geweest.
Behoort fucking niet verneukt te worden door iemand die het opzoekt, het antwoord post, en dan doodleuk zegt, ja anders had niemand het geweten want hij was te moeilijk
quote:Op zaterdag 18 april 2009 17:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik snap dat je boos bent omdat iemand een opgezocht antwoord post. Aan de andere kant kan ik Bram geen ongelijk geven dat de vraag wel heel uitgebreid was, met name omdat het eigenlijk drie in een was en alles in een post moest.
Bij een dergelijk uitgebreide vraagstelling kan je er ook voor kiezen om, als iemand heel dicht in de buurt komt, een incompleet antwoord goed te rekenen en de aanvulling bij het uitreiken van het punt te zetten. Hoe langer het antwoord moet zijn, hoe eerder je iets vergeet natuurlijk.
Dan is het nog niet aan jou om het op te zoeken, het antwoord te posten en te beslissen dat iedereen verder gaat naar de volgende vraag.quote:Op zaterdag 18 april 2009 17:00 schreef Bram2301 het volgende:
[..]
hij was al goed beantwoord maar je zat over een detail te zeuren... kom op zeg
Precies, maar als je dat dan post, dan had de vragensteller vast die punten wel uitgedeeld. Ik kan me best voorstellen dat je enorm giftig wordt als een andere speler het antwoord heeft opgezocht en dat post omdat hij er even genoeg van had.quote:Op zaterdag 18 april 2009 17:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Bij een dergelijk uitgebreide vraagstelling kan je er ook voor kiezen om, als iemand heel dicht in de buurt komt, een incompleet antwoord goed te rekenen en de aanvulling bij het uitreiken van het punt te zetten. Hoe langer het antwoord moet zijn, hoe eerder je iets vergeet natuurlijk.
Ik praat je actie niet goed, antwoorden posten is not done, hoe moeilijk de vraag ook is. Ik ben het wel met je eens dat de manier waarop de vraag gesteld was wellicht te uitgebreid was. Maar dat is nog steeds geen reden om het spel te verpesten voor degenen die de vraag wel weten, want die laatste halve zin toevoegen was zeker niet onmogelijk.quote:Op zaterdag 18 april 2009 17:03 schreef Bram2301 het volgende:
[..]
hehe nog iemand die het snapt, ik dacht dat ik de enige was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |