Idem...quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:11 schreef Cobra4 het volgende:
Van mij mag het blijven zoals het nu is: Diegene met hel laatste bericht start het nieuwe topic.
Juistquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:10 schreef marcito het volgende:
Ach boeiend die AKQ, Asmo doet toch niet meer mee en die is veel slimmer dan die lui die allemaal prutsvragen verzinnen en google gebruiken.
Oja na topic 250 zijn ze opnieuw begonnen om maar zelf bij de besten te horen. Zo![]()
lekker laten gaan, dat soort gastjes, trolls noemen we dat.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:14 schreef erkel het volgende:
[..]
Juist![]()
en jij deed in het begin mee ofzo? Lijkt me een verstandige keuze geweest om af en toe de ranglijst te resetten, dat houdt de ranglijst nog een beetje spannend.
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:28 schreef wyccie het volgende:
haalt ook de rotte appels eruit.
Da's pech hebben voor diegene en staat wel grappig in de standquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:30 schreef Cobra4 het volgende:
Maar euh, wat te doen als iemand in de min komt?
Hehe, gewoon weer doortellen? Dus van 2 punten naar -3 als er geen OP wordt gemaakt. En daarna gewoon weer -2, -1, 0, 1, 2 enz. ?quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:30 schreef Cobra4 het volgende:
Maar euh, wat te doen als iemand in de min komt?
Preciesquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:32 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hehe, gewoon weer doortellen? Dus van 2 punten naar -3 als er geen OP wordt gemaakt. En daarna gewoon weer -2, -1, 0, 1, 2 enz. ?![]()
Moet natuurlijk niet te vaak gebeuren, en hopelijk is die user dan zo slim om er gewoon mee te stoppen.
eens hij is ook nog maar 1x toegepast volgens mijquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:37 schreef PhysicsRules het volgende:
Misschien is dan wel een idee om deze regel niet te pas en te onpas erbij te halen. Als een oldbie om wat voor reden dan ook een keer verzaakt kan je er vanuit gaan dat deze een goede reden heeft. Veel deelnemers zijn hebben de AKQ op het werk op de achtergrond openstaan en dan kan er wel eens iets tussen komen.
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:37 schreef PhysicsRules het volgende:
Misschien is dan wel een idee om deze regel niet te pas en te onpas erbij te halen. Als een oldbie om wat voor reden dan ook een keer verzaakt kan je er vanuit gaan dat deze een goede reden heeft. Veel deelnemers zijn hebben de AKQ op het werk op de achtergrond openstaan en dan kan er wel eens iets tussen komen.
Ik heb Yestuuur ooit een -5 gegeven toen ik voor hem een OP moest maken. Wel een puntje willen scoren (en dus tijd nodig hebben om een vraag te stellen) maar geen tijd hebben om ene OP te maken. Rot toch lekker een eind opquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:39 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
[..]
eens hij is ook nog maar 1x toegepast volgens mij
Dat is wel een probleem voor mensen die pas de avond erna weer online kunnen zijn, omdat er dan alweer topics vol zijn....quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:30 schreef wyccie het volgende:
Whehe, had een heel verhaal getypt en verkeerd geklikt, gelukkig stond het er allemaal nog na een druk op de knop Backspace.
Wat ik er nog bij wilde zeggen dat het soms wel vervelend kan zijn om de OP te moeten maken als je net weg wil. Maar met enige oefening gaat dat heel snel. Het gebeurt ook wel eens dat wel de OP wordt gemaakt maar dat later pas de punten worden bijgewerkt omdat je weg moet. Als dat van tevoren wordt gemeld is dat ook geen probleem.
Volgens mij is het aanpassen van de punten toch een stuk lastiger dan die plaatjes. Tagje weghalen, tagje toevoegen, of regel selecteren en op plaatjes-icoontje drukkenquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 10:48 schreef ScottTracy het volgende:
De OP in Wikipedia zou ook al een goed begin zijn, omdat je dan de tags van de plaatjes niet hoeft te veranderen. Dan kan iedereen, zelfs Tong, fatsoenlijk een topic openen. Alleen het bijwerken van de stand dan nog...
Klopt. Ik bedoelde dan ook wel binnen de tijdsduur van een heel topic. Anders wordt het inderdaad heel vervelend als de volgende die een OP moet maken, opeens de ranglijst van twee topics moet bijwerken.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 07:09 schreef peaceman het volgende:
Dat is wel een probleem voor mensen die pas de avond erna weer online kunnen zijn, omdat er dan alweer topics vol zijn....
zijn natuurlijk perfect! Zeker voor degenen die in mijn opzet eens in de zoveel tijd de nieuwe stand maken. Maakt het tellen voor hun een stuk gemakkelijker.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:52 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
PhysicsRules +1
Stand in deel 977
erkel 2
ScottTracy 2
FormerlyKnownAs 1
Cobra4 1
PhysicsRules 1
Dat is ook pas na heel veel topics ingevoerd. Na overleg en uitproberen kwamen we tot deze beslissing. Maakt het openen van een nieuw topic een stuk makkelijker vergeleken met voorheen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 19:02 schreef peaceman het volgende:
De tussentelling in de topics zelf (elke keer de punt bij de persoon in een klein lijstje, bijv:
(...) zijn natuurlijk perfect! Zeker voor degenen die in mijn opzet eens in de zoveel tijd de nieuwe stand maken. Maakt het tellen voor hun een stuk gemakkelijker.
Het kan toch niet zo zijn dat je nieuwe spelers wilt afschrikken? Lakse spelers oke... maar nieuwe spelers...quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 20:02 schreef wyccie het volgende:
Oké, ik zit te vol met voedsel en heb het stuk gelezen.![]()
De OP op Wiki of niet, maakt mij op zich niks uit, het kan voor sommige spelers (vooral nieuwe?) makkelijker zijn. Maar die minpunten kunnen best blijven staan, alleen al gewoon om newbies en lakse spelers af te schrikken.
Tja en dan denk ik weer.. als je zo'n regel hebt, voer m dan ook uit.quote:Zoals al is gezegd wordt die regel in de praktijk zelden toegepast (tot nu toe slechts 1 keer gebeurd). Met bekende spelers wachten we altijd eerst een verklaring af. Meestal gebeurt er niks dus.
Ik heb zelf vaak geteld voor MUZ Trivia. Soms ging het dan om meer dan 20 topics waarbij de punten niet in zo'n handig staatje stonden zoals hier. Dat kostte in extreme gevallen een uurtje. Als je dat om de tien topics/per week zou doen, zie ik echt geen bezwaar. Nogmaals.. ik zie geen meerwaarde in het updaten van de scores in elk topic (met voor elke soort aparte smileys)quote:Wat betreft het continu updaten van de scores: juist omdat het zo snel gaat met deze reeks is het handig als het snel bijgewerkt wordt omdat het anders voor degene die het zou moeten doen heel veel tijd gaat kosten.
Ik zei al dat het niet perse 1 persoon hoeft te zijn. Kunnen er wel 10 zijn... Mits er goede onderlinge communicatie is. Al is een stuk of 4 ideaal denk ik. (ik zou zelf ook best willen helpen als mijn verhuizing voorbij is en alles weer een beetje normaliseert)quote:En het is natuurlijk fijn voor de andere reeksen dat er 1 persoon is die de taak op zich wil nemen (heb ik veel bewondering voor!), maar hier is dat gewoon anders. Wel zo eerlijk dat iedereen het zo af en toe doet.
Ook dat heb ik gezegd, ze zijn niet gelijk, de verschillende quizzen. Verschillen zijn ook niet erg, maar het kan mijn inziens hier allemaal wat minder strak geregisseerd worden dan nu. Volgens mij is dat al lang niet meer nodig. De grootste rotte appels zijn nu wel weg en zelfs met zulke strakke regels zullen er af en toe altijd lakse users komen, maar die verdwijnen snel genoeg.quote:Het grote verschil tussen AKQ en FMT of MUZ is gewoon het feit dat het er hier intensiever aan toegaat. Daarom dus ook het verschil in regeltjes en de scores.
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 23:54 schreef wyccie het volgende:
Oké, mijn bericht hierboven is getypt toen ik dat van WA nog niet had gelezen. Maar volgens mij lopen we elkaar niet voor de voeten. Ben het eigenlijk, zoals altijd, wel met WA eens.
Ik geloof niet dat je erbij was, het was middenin de nacht en ik was te moe om herrie te schoppen. Misschien kunnen we bij een verdacht geval een waarschuwingswoord afspreken...? Geintjequote:En plaatjes posten is inderdaad een goeie truc om googlende users eruit te halen, dat doe ik ook vaak (als ik het merk, had het bij dit geval even niet door). In het begin deden we ook minpunten, of op 0 zetten, dat was toch bij Irakeez?
Leg uit? Ik zeg nergens dat dat geen must is. Ik zeg alleen dat het bijwerken per topic geen must is. Precies zoals jij zegt in een eerdere post.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 07:13 schreef peaceman het volgende:
Het bijwerken van de punten is wel een must, dat is precies mijn punt, maar ja.
Maar in het huidige systeem is dat wel zo en dat vind ik persoonlijk onzinquote:Op woensdag 29 augustus 2007 09:48 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Leg uit? Ik zeg nergens dat dat geen must is. Ik zeg alleen dat het bijwerken per topic geen must is. Precies zoals jij zegt in een eerdere post.
Lees nou eens gewoon even goed wat ik schrijf en waarop dat een reactie was. Jij zegt dat het bijhouden van de punten per topic nutteloos is. Ik zeg dat dat niet zo hoeft te zijn. Ter illustratie gaf ik het voorbeeld van topicreeksen waarbij er per topic 5 punten worden uitgedeeld. Hier zijn dat er vaak 25 of zo. Het verschil met AKQ en andere reeksen is tot dusver duidelijk, lijkt me.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 07:13 schreef peaceman het volgende:
Overigens is het argument van Wyccie over die 'slecht 5 punten in een topic worden uitgedeeld'flauwekul, maar ja, ik denk dat je daar zelf voor geteld moet hebben.
Dat bedoel ik dus ook. Mij lijkt het helemaal niet efficiënt, of zelfs makkelijker. Er ontstaan (in mijn opzicht) weer problemen: een vaste groep zit met de puntentelling opgescheept. Hoeft geen probleem te zijn als je Arcee of dolle_hond heet, maar niemand hier vindt het een geweldige taak. Iedereen raadt mee, iedereen stelt vragen. Ik vind ook dat iedereen moet openen en tellen, wel zo democratisch.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 01:53 schreef ScottTracy het volgende:
Het bewerken van de scorelijst: Ik vind het juist leuk dat elk topic de stand wordt geupdated. Het is geen must, maar het is altijd leuk om te zien hoe je nou precies staat. Het alternatief is dus enkele mensen meerdere topics tegelijk laten optellen. Is dat nou wel efficienter? Het is makkelijker voor de mensen die het niet graag doen (die hier ook minder vaak komen) maar de vaste spelers moeten daar dan weer meer tijd in stoppen. En: wie gaat dat doen?
Ik heb mezelf al aangeboden op termijn. (tot half november vermoedelijk weinig tijd, maar misschien valt dat vanaf half okt. ook nog wel mee.) En er zullen vast wel meer mensen zijn die dat er voor over hebben.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 01:53 schreef ScottTracy het volgende:
Het bewerken van de scorelijst: Ik vind het juist leuk dat elk topic de stand wordt geupdated. Het is geen must, maar het is altijd leuk om te zien hoe je nou precies staat. Het alternatief is dus enkele mensen meerdere topics tegelijk laten optellen. Is dat nou wel efficienter? Het is makkelijker voor de mensen die het niet graag doen (die hier ook minder vaak komen) maar de vaste spelers moeten daar dan weer meer tijd in stoppen. En: wie gaat dat doen?
Hier ben ik het helemaal mee eens!! Ik zou het alleen wat aan willen passen om het tellen in de OP zo eenvoudig mogelijk te maken.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 10:05 schreef Berkery het volgende:
Zonder puntentelling zou het er in AKQ wat gemoedelijker aan toe gaan, scheelt ook weer een hoop regels, ergernissen, gezeur en is het openen van een nieuw topic niet zo'n 'gedoe'.
En laten we die vooral op de manier zoals we het nu doen gewoon effe vol maken...quote:Op woensdag 29 augustus 2007 19:46 schreef wyccie het volgende:
, we zitten niet voor niet als bijna aan de duizend!
Ik vind dat juist net zo leuk..quote:Op woensdag 29 augustus 2007 19:40 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Bovendien ben je dan meteen van de ellenlange lijst met 1, 2, en 3 en etcetera punten spelers af
Nee, ik bedoel dat het subjectief is of dit algemene kennis is. Weet jij de antwoorden op deze vragen?quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 15:41 schreef StallionJack het volgende:
[..]
Bedoel je dat de antwoorden subjectief zijn?
Niet sinds wyccie, Elizabeth en ik ermee zijn opgehouden, nee.quote:Op zondag 4 november 2007 21:28 schreef ChrisJX het volgende:
Ik heb het idee dat het überhaupt niet meer zo loopt.
En ik danquote:Op maandag 5 november 2007 00:02 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Niet sinds wyccie, Elizabeth en ik ermee zijn opgehouden, nee.
Dafquote:
Ik leef nog. Ach, de AKQ kwam voor mij extreem gunstig in een tijd dat ik niets beters te doen had dan thuiszitten. Ik heb me er erg mee geamuseerd. Laatst heb ik 't nog eens geprobeerd, maar zoals al een jaar geleden werd gezegd: Op zeker moment heb je alles wel gevraagd. En dan komen de herhalingen.quote:Op maandag 5 november 2007 03:29 schreef MaJo het volgende:
[..]
DafHoe ist met jou? Goede oude tijd was dat aan het begin van de AKQ
Kom er nu bijna nooit meer
En dat als oprichtster
quote:
Dat klopt, maar Fok! werkt natuurlijk niet altijd goed mee. Je moet natuurlijk eerst wachten tot de vraagsteller je antwoord heeft bevestigd. Bij twijfel natuurlijk. Je kan wel een nieuwe vraag verzinnen, maar niet posten in zo'n geval. Je moet dan geregeld refreshen en dat kan er wel eens bij in schieten.quote:Op woensdag 26 december 2007 20:53 schreef qonmann het volgende:
Wat opvalt is dat er de laatste tijd steeds meer (ook ervaren) spelers zijn die geen vraag stellen na een gescoord punt of die al lang nadat de 10 minuten verstreken zijn nog eens met een vraag aankomen zeilen
.
De meeste spelers hebben dan allang afgehaakt
Alle snelheid gaat zo uit het topic.
Jammer..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |