Eens....zijn enige keus als hij wil winnen. Als hij lol wil hebben, dan moet hij kiezen voor Huubquote:Op maandag 27 augustus 2007 22:40 schreef Peter6000 het volgende:
Het blijft een goede en slimme keus van Jaap met Dennis samen te spelen.
Goed idee. Ik volg!!quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:46 schreef farscapevr6 het volgende:
ben t zat
zit me gewoon boos te maken om een online hobby.
ik ga selectiek kijken
streams gaan uit lees alleen de cossen en als er een leuke verhaallijn inzit zet ik ze pas weer aan
toedels ik ga in de lurkstand
Je gaat vreemd?quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:47 schreef ruudpuntenel het volgende:
Volgens mij staat die server van Fok op instorten. Binnenkort weer logeren bij Vol???
ik heb niet zo'n hekel aan huub.quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:38 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Wij samen spelen? Ik dacht dat jij een goede smaak had
Dat gesmak komt mij ook vet de keel uit, net zoals die eetgeluiden. Ik vind het trouwens nu ook wel weer sneu voor Huubje, terwijl ik echt een takkehekel aan die vent heb.
Ik ben vermoedelijk een enorm watje.
Hier alles weer okquote:Op maandag 27 augustus 2007 22:47 schreef ruudpuntenel het volgende:
Volgens mij staat die server van Fok op instorten. Binnenkort weer logeren bij Vol???
Is in het begin ook eens geweest. Fok lag er helemaal uit en we werden bij Vol heel gastvrij ontvangen.quote:
Dat was op 9 augustus (ff gegoogled)quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:47 schreef Desii het volgende:
Vraagje: weet iemand wanneer Lieke der moeder in de kooi was?
Toen die moeder wegging zei ze tot over 3 weken.......
Waarna lieke er snel een praatje overheen gooide, van ja als ik cp heb.
Helaas is FOK zo traag, dat ik geen zin heb, om het zelf na te kijken... hoop op een iemand met een heeeel goed geheugen.
Dat is het meest verstandige wat hij kan doen en prima dat anticiperen van Huubquote:Op maandag 27 augustus 2007 22:52 schreef Desii het volgende:
Dat zei Huub gisteren al tegen Lieke...
hij zei deze ontslagronde wordt niets, ik ga aan deze ook niets meer doen..... ze zullen mij er nu wel opzetten...... dan trek ik een stoicijns gezicht, laat ze me 1 voor 1 bashen..... dan bash ik hun ff terug en weer 7 minuten tv-uitzending gevuld.
Gelukkig brengen ze het betere lassiewerk niet met beeld en geluid. Zoenen heeft voor mij ook wel wat aantrekkelijks verloren.quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:48 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
tongen is best leuk, maar door die lui heb ik er nooit meer zin an. thanx fuckers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |