Grappig. Ik ken toevallig de studenten die tony's chocoloney's in het leven hebben geroepen.quote:Op donderdag 27 september 2007 00:18 schreef saaw het volgende:
[afbeelding]
net besteldtony's chocoloney
Waarom slechte platen kopenquote:Op vrijdag 28 september 2007 19:55 schreef gateh het volgende:
vinyl:
50 Cent - Curtis
Bob Sinclar - Sound Of Freedom
Bob Sinclar - Rock This Party
Jawat - Ut Zwarte Aap
Kany West - Stronger (jeweet pictureart)
en nog een paar plectrums
Breezahquote:
50 cent omdat ie zo goedkoop wasquote:Op vrijdag 28 september 2007 21:53 schreef Ouzooo het volgende:
[..]
Waarom slechte platen kopen. Verspilling van het zwarte goud.
Rofl, maar 49. Is helemaal kut als je een lichte kleur haalt, dan ziet het helemaaal uit als een clownsschoenquote:Op maandag 1 oktober 2007 17:12 schreef Bravebart het volgende:
[afbeelding]
Nieuwe schoenen, maatje 48 2/3
Nee, geen 49, ik zeg toch 48 2/3 ?quote:Op maandag 1 oktober 2007 22:05 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Rofl, maar 49. Is helemaal kut als je een lichte kleur haalt, dan ziet het helemaaal uit als een clownsschoen
waarom zou je een neppe willen hebben?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 21:54 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Rofl, die nepperds zijn nu voor 159 dollar te krijgen
hoeveel was deze?
net zoals met je vvd logo-tje rondlopen?quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:47 schreef Rutgerr het volgende:
Bepaalde status toeeigenen.
Inkoppertjequote:Op donderdag 4 oktober 2007 03:05 schreef Eltonno het volgende:
[..]
net zoals met je vvd logo-tje rondlopen?
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 22:43 schreef Daklem het volgende:
[..]
waarom zou je een neppe willen hebben?
Oplossing:quote:Op maandag 8 oktober 2007 10:29 schreef birdydontfly het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
los em maar eens op
[ afbeelding ]
sock monkeyss
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat heb ik nu gewonnen?
[url=http://www.]www.[/url]
Thinking to be is quite the opposite of being one
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |