ik dusquote:Op donderdag 14 februari 2008 20:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Torn blijft een goede plaat. En zo al helemaal, voor wie m nog niet kent...
Ik vind dat nummer ook niet om door te komen..quote:Op woensdag 27 februari 2008 11:51 schreef rubbereend het volgende:
Nieuwe binnenkomers Top 40:
25: Charly Lownoise & Mental Theo - Next To Me
30: Erykah Badu - Tyrone
31: Peter Andre - All Night Allright
wat heb ik een schurft hekel zeg aan dat liedje van Badu, toen al en nu nog steeds
's ochtends als ik opsta en mijn huis weer heb gevonden.. wie had gedacht dat we ooit nog meer bagger van die lui zouden horen. Laat staan dat ze er van kunnen leven .quote:Op donderdag 28 februari 2008 11:29 schreef Maartel het volgende:
Will Smith - Gettin' Jiggy With It
Leuk![]()
Blöf - Liefs Uit Londen
Ik vond dit destijds een ontzettend zeiknummer, en dat vind ik eigenlijk nog steeds![]()
Quasi-poëtisch geneuzel..
Dat is de pest met die nummers, het lijkt er op dat er alleen maar van die zeurderige muziek werd gemaakt toen.quote:Sorry, jullie hebben geen blijvende indruk weten te maken
quote:Op donderdag 28 februari 2008 12:27 schreef Aoristus het volgende:
[..]
's ochtends als ik opsta en mijn huis weer heb gevonden.. wie had gedacht dat we ooit nog meer bagger van die lui zouden horen. Laat staan dat ze er van kunnen leven .
het waren toen al zatlappen, dat weet ik zekerquote:Op donderdag 28 februari 2008 12:58 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]. Nou heb ik op dit forum wel honderden discussies over Bløf gehad (jawel, een ø en geen ö), maar meestal kwamen mijn 'tegenstanders' wel met goede punten of op zijn minst een goede zinsnede uit de songtekst.
"En morgen, als de postbode mijn huis weer heeft gevonden"
Het ware niet eens zo zeer slechte nummers als wel dat ik ze echt nog nooit eerder heb gehoord...quote:Op donderdag 28 februari 2008 12:27 schreef Aoristus het volgende:
[..]
's ochtends als ik opsta en mijn huis weer heb gevonden.. wie had gedacht dat we ooit nog meer bagger van die lui zouden horen. Laat staan dat ze er van kunnen leven .
[..]
Dat is de pest met die nummers, het lijkt er op dat er alleen maar van die zeurderige muziek werd gemaakt toen.
Celine doet het anders nog steeds erg aardig (qua succes, bedoel ik dan), en volgens mij zou een Torn anno 2008 ook nog best een hitje kunnen worden.. erg gedateerd vind ik het niet klinken, en dat soort pop/rock-liedjes zijn van alle tijden.. Is het anno nu geen Natalie Imbruglia dan wel Kelly Clarkson, Avril Lavigne, of dat Bubbly Colby-meisje..quote:Ik denk niet dat iemand als Celine Dion of Natalie Imbruglia nu nog een publiek zou aanspreken.
Onderschrijf mijn punt nog beterquote:Op donderdag 28 februari 2008 18:33 schreef Aoristus het volgende:
[..]
het waren toen al zatlappen, dat weet ik zeker
Je hebt je kranig geweerdquote:Op zaterdag 1 maart 2008 02:04 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Onderschrijf mijn punt nog beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |