Ik ken het gevoel.quote:
Ik heb vakantiequote:Op maandag 27 augustus 2007 16:09 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Ik ken het gevoel.
Heftig op het werk...![]()
Hoij Iedereen, nog even en dan kan ik weer naar huis ....![]()
Leuk ! ben wel benieuwd naar het boek.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:45 schreef Toad het volgende:
http://www.michielveenstr(...)boek%3F+Een+boek%21/
Michiel's boek ligt half oktober in de winkel.
En Michiel blijft ook nog minstens een jaar hangen (hij heeft vorig jaar augustus een contract voor 2 jaar getekent), dus dat zit wel goed met de badeenden en pallets cognac.quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:03 schreef -Hans- het volgende:
Avond mensen!![]()
't is weer tijd voor MetMichiel![]()
[..]
Leuk ! ben wel benieuwd naar het boek.![]()
Ook al het goede nieuws over Gerard Ekdom gelezen? Vandaag is bekend geworden dat Gerard sowieso nog 2 jaar bij 3FM blijft!! Lijkt mij wel een- waard.
![]()
Beterschap MutZ![]()
Hoi Maricha !![]()
Beterschap!quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:49 schreef MutZ het volgende:
[..]
Ik heb vakantieMaar daarbij tevens een oorontsteking
quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:08 schreef Sirolf het volgende:
En Michiel blijft ook nog minstens een jaar hangen (hij heeft vorig jaar augustus een contract voor 2 jaar getekent), dus dat zit wel goed met de badeenden en pallets cognac.![]()
Blijft hij nou nog wel het studio productiewerk doen?quote:'t Is trouwens ook bekend geworden wat die nieuwe baan van Domien is. Hij gaat nóg meer productiewerk voor de NPS doen, nu Bart helemaal is overgestapt naar de TROS. Zie http://www.domienverschuuren.nl/cms/entry.php?id=526&w=domienverschuurennl_1
Die zit nu sinds een tijdje bij Caz!, maar omdat dat volgens mij een aflopende zaak is zal die over een tijdje wel op zoek zijn naar nieuw werk. Wie weet...quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:24 schreef -Hans- het volgende:
[..]
! Maaruh, hartstikke goed die continuïteit want dat is beter dan dat er telkens dj's vertrekken/komen en dat er veel geschuif is in de programmering, zoals het geval was toen Florent net kwam. Hoop dat ze Maurice Verschuuren nog eens weten terug te halen. Heb hem een paar keer op 3FM gehoord en hij heeft bij mij wel een goede indruk achtergelaten.
Ik heb nergens gelezen van niet, dus ik denk van wel.quote:Blijft hij nou nog wel het studio productiewerk doen?
Ik ookquote:Op maandag 27 augustus 2007 19:35 schreef Sirolf het volgende:
Ik ben deze Megahit echt nog lang niet zat, blijft een goed nummer![afbeelding][afbeelding]
Ben benieuwdquote:Op maandag 27 augustus 2007 19:26 schreef Sirolf het volgende:
Die zit nu sinds een tijdje bij Caz!, maar omdat dat volgens mij een aflopende zaak is zal die over een tijdje wel op zoek zijn naar nieuw werk. Wie weet...
Vind het er niet super duidelijk staan, maar ik twijfel een beetje omdat het toch 2 verschillende(?) functies zijn. Bart zat nooit in de studio en Domien dus wel, maar misschien dat hij er dus een extra taak bij krijgt.quote:Ik heb nergens gelezen van niet, dus ik denk van wel.
Domien is vanaf nu de enige producer van Ekstra Weekend, dus zit ook nog steeds bij de uitzending (net zoals ik zeg maar)quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:41 schreef -Hans- het volgende:
Vind het er niet super duidelijk staan, maar ik twijfel een beetje omdat het toch 2 verschillende(?) functies zijn. Bart zat nooit in de studio en Domien dus wel, maar misschien dat hij er dus een extra taak bij krijgt.
ik zette net de radio aan toen hij dat zei, dan weet je ook gelijk weer waar je naar luistertquote:
quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:50 schreef Againzender het volgende:
[..]
ik zette net de radio aan toen hij dat zei, dan weet je ook gelijk weer waar je naar luistert
Dat is dan wel een mooie stap vooruit zeg! Domien heeft het over 20 uur, maar daar kan dan waarschijnlijk gerust nog wat uren bij op worden geteld, denk ik.quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:46 schreef Maricha het volgende:
[..]
Domien is vanaf nu de enige producer van Ekstra Weekend, dus zit ook nog steeds bij de uitzending (net zoals ik zeg maar)
De baan is 20 uur hoorquote:Op maandag 27 augustus 2007 19:55 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Dat is dan wel een mooie stap vooruit zeg! Domien heeft het over 20 uur, maar daar kan dan waarschijnlijk gerust nog wat uren bij op worden geteld, denk ik.
wel heftig als je ook nog een studie volgt, maar met een goede planning kom je een heel eind.![]()
Ik wil helemaal niet weten wat die kut kanslozen als muziek hebben, doe godver de bijgeleverde oordoppen in je oren!quote:Op maandag 27 augustus 2007 19:55 schreef Sirolf het volgende:
Mensen die op hun mobieltje naar muziek luisteren in de trein. VRE-SE-LIJK IRRITANT...
Ik heb het meestal met van zulke opgeschoten jongeren die dan rap en andere crap gaan zitten luisteren, meestal loopt er echter al snel iemand naar ze toe (of er komt een conducteur langs) en ze houden op. Ik hoef er zelf nog niet eens naartoe te lopen/schreeuwen.
Snel op zoek naar die site.
Is hier een button van al? Hebben!quote:
fuckingirritant.nlquote:Op maandag 27 augustus 2007 20:06 schreef purplerose het volgende:
[..]
Is hier een button van al? Hebben!
Ik heb ook nog nooit iemand 3FM op een mobieltje horen afspelen...quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:04 schreef Glacier het volgende:
So true dat met die mobieltjes..
Alleen als ik in de trein zit en er speelt weer eens iemand rap/hardcore, dan gebeurt er meestal niets en ga ik na een tijdje maar weg
En valt het jullie ook op: het is altijd rap/r&b of hardcore..nooit de nieuwe van Travis ofzo
Binnenkort ook verkrijgbaar op t-shirtsquote:Op maandag 27 augustus 2007 20:06 schreef purplerose het volgende:
[..]
Is hier een button van al? Hebben!
jeetje wat scherp........bijna engquote:Op maandag 27 augustus 2007 20:07 schreef Sirolf het volgende:
Rara, wat doet Michiel tijdens een uitzending...
[[url=http://www.imgdumper.com/file/img/2007/aug/27/thumb/img27.jpg]afbeelding][/url]
Dat komt omdat je voor radio vaak een koptelefoon moet hebbenquote:Op maandag 27 augustus 2007 20:08 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ik heb ook nog nooit iemand 3FM op een mobieltje horen afspelen...![]()
Ooooohh, dan houdt Domien nog voldoende tijd over om lekker te studeren.quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:00 schreef Maricha het volgende:
De baan is 20 uur hoorincl uitzending
Big Brother is watching youquote:Op maandag 27 augustus 2007 20:15 schreef Maricha het volgende:
[..]
jeetje wat scherp........bijna eng
Zie je die tabs? lijkt wel IE 7.0quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:07 schreef Sirolf het volgende:
Rara, wat doet Michiel tijdens een uitzending...
[[url=http://www.imgdumper.com/file/img/2007/aug/27/thumb/img27.jpg]afbeelding][/url]
't Is Firefox hoor, duidelijk te zien!quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:31 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Zie je die tabs? lijkt wel IE 7.0
quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:32 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Maak daar maar Mozilla Firefox van..
U hebt gelijk!quote:Op maandag 27 augustus 2007 20:32 schreef Sirolf het volgende:
't Is Firefox hoor, duidelijk te zien!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |