laat ik deze discussie maar even laten liggenquote:Op maandag 27 augustus 2007 15:43 schreef Shitonya het volgende:
Zeg abba, hierboven mijn juiste interpretatie
Meestal mag ik je wel hoor abbaatjequote:Op maandag 27 augustus 2007 16:27 schreef Abbadon het volgende:
[..]
laat ik deze discussie maar even laten liggenstraks gaan mensen nog denken dat we elkaar niet mogen...
geheel wederzijds hoor, lieverdquote:Op maandag 27 augustus 2007 16:28 schreef Shitonya het volgende:
Meestal mag ik je wel hoor abbaatje![]()
Maar met vlagen kan ik je wel![]()
ik zie ineens het beeld voor me van de Black Knight, uit Monty Python and the Holy grail...quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:35 schreef Shitonya het volgende:
Doch, het loopt gelukkig niet zo uit de hand dat we elkaars ledematen eraf rukken
quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:48 schreef Shitonya het volgende:
o god.. geen monty python...
Is er iets mis met Monty Python???quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:51 schreef Abbadon het volgende:
[..]
![]()
zijn we weer op een interessant verschil tussen mannen en vrouwen gestuit?![]()
wat is er mis met Monty Python?![]()
Offtopic!quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:53 schreef Lips het volgende:
[..]
Is er iets mis met Monty Python???
Monty Python rules![]()
Ik zie de leuke kanten er wel van in heur. Op dit moment zou ik niet anders willen dan single zijn. Over 3 weken niet meer, denk ik.quote:Op maandag 27 augustus 2007 02:50 schreef HITS het volgende:
Je kunt dan nog wel zo hard van de daken schreeuwen dat single-zijn top is. Maar het blijft gewoon aan alle kanten kut, en je weet het.
Ik zoek nogsteeds, naar de ware... of in ieder geval iemand die voor even de ware kan zijn.
Doe eens lief tegen mij!!! Ik ben al zo zielig omdat ik single ben *boehoehoehoe*quote:
Ja. Bij deze dan de oplossing voor al je problemen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:03 schreef Lips het volgende:
[..]
Doe eens lief tegen mij!!! Ik ben al zo zielig omdat ik single ben *boehoehoehoe*
hypocrietquote:
Nee, een verkapte manier om aan te geven dat Monty Python kut is.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:07 schreef Abbadon het volgende:
[..]
hypocriet![]()
dat is zeker je frustratie over het single zijn aan het woord?![]()
Ja, want oh, stel je voor dat er iemand denkt dat ik een negatievebijdepakkenneerzittendeverstoktemaagdelijkedingle ben zeg. Ik wil natuurlijk wel dat Fok! overtuigd is van mijn gelijk.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:12 schreef Abbadon het volgende:
dat wilde je toch voor de zekerheid nog even kwijt, dawg?
maar sowieso sympathiek dat je mijn matige ontopic-draai enigzins valideert
Hey, weer een Helmonderquote:Op maandag 27 augustus 2007 18:29 schreef So_Addictive het volgende:
Hoi, ik ben alweer 2 maanden single.
En dat na 7 jaar een relatie te hebben gehad.
Wennen, maar ik ga er flink van genieten!
No worries, no worriesquote:Op maandag 27 augustus 2007 15:37 schreef dawg het volgende:
Goed dat je die laatste regel erbij zet, ik schrok al.
Ow sorry (:quote:En jat mijn smiley's eens niet! ): (:![]()
Hier heb ik niets aan toe te voegenquote:Wij zijn inderdaad de bron van het kwaad. Van het noodzakelijk kwaad, zullen we maar zeggen.
no commentquote:Op maandag 27 augustus 2007 15:38 schreef RealZeus het volgende:
Het is de schuld van de vrouwen. Maar ja, dat is logisch.
![]()
Het gevoel van een soulemate, bedoel je dat?quote:Op maandag 27 augustus 2007 15:25 schreef HITS het volgende:
Ik zei alleen dat single zijn kut is...
Ik heb verder een fantastisch leven... een topbaan, leuke vrienden, alles wat mijn hartje maar begeert... maar niet iemand om het mee te delen snap je
Dus dan kan je het nog wel zo leuk hebben, af en toe heb je de behoefte om dat gevoel te delen of in ieder geval iemand te vertellen hoe je je voelt enzo...
Dát mis ik als single.
Verder ben ik méér dan gelukkig met mezelf
Een luchtballon..quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:38 schreef So_Addictive het volgende:
Volgens mij hangt er hier wat in de lucht
Wacht maar totdat de de maanden zich gaan opstapelen vrouwmensquote:Op maandag 27 augustus 2007 18:29 schreef So_Addictive het volgende:
Hoi, ik ben alweer 2 maanden single.
En dat na 7 jaar een relatie te hebben gehad.
Wennen, maar ik ga er flink van genieten!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |