Ha! Pffff Ik ookquote:Op donderdag 23 augustus 2007 15:39 schreef Igraine het volgende:
Ben wel benieuwd naar de volgende Icicle naam.
De naam die we nu hebben voor een jongen (en dus geen Jayden) vind ik zelf ook geen Tan-naam (als in: past goed bij de anderen), vandaar dat we nog twijfelen.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 15:34 schreef lcicle het volgende:
Ik vind Jayden dan eigenlijk ook totaal geen Tan-naamHoop niet dat ik je nu beledig
Schaamlipjes, die zie je op de echo als streepjes. Ik heb een echo-foto waar je echt heel goed kan zien dat het een meisje is.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 17:12 schreef DaviniaHR het volgende:
Trouwens, wat ik me afvroeg, hoe kan je op een echo zien dat het een meisje is? Is het alleenmaar "er hangt niets tussen de benen dus het zal wel een meisje zijn" of kan je echt de baarmoeder en zo zien?
Nou, morgen sta je als eerste op het lijstje!quote:Op donderdag 23 augustus 2007 14:32 schreef PhysicsRules het volgende:
DaviniaHR zegt:
B4CO, van harte gefeliciteerd!!!![]()
![]()
En toen stonden we op de tweede plek in de lijst...
Misschien wel bovenaan als Iksje vandaag wordt ingeleid... IEKS!!!
quote:Op donderdag 23 augustus 2007 17:00 schreef lcicle het volgende:
Onze eerste is 6 dagen voor de uitgerekende datum geboren, thank god![]()
Heb gisteren dus te horen gekregen dat we tot 3000 euro zijn verzekerd, dat is voor een 'babycrematie' (sorry klinkt niet echt prettig) ruim voldoende. Ik hoef alleen maar het overlijden door te geven, niet eens het feit dat ik zwanger ben.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 20:55 schreef Saffier het volgende:
Tan ik heb toen ik wist dat ik zwanger was van Tobias ook onmiddellijk mijn uitvaartverzekering gebeld (te veel leed om me heen gezien) en bij mij was een ongeboren kind tot 24 weken niet verzekerd omdat ze het een 'miskraam' noemen als het kindje voor die tijd geboren wordt en het geen 'recht' heeft op een uitvaart in dat geval. Vanaf 24 weken zwsch was het wel verzekerd tegen een vrij laag bedrag. Binnen 6 weken na geboorte moesten we hem wel aanmelden en dan zou hij vanaf dag één verzekerd zijn.
Ik snap precies wat je bedoeltquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 11:09 schreef Tan het volgende:
Ja, ik moet wel realistisch blijven. Sterftecijfer van kinderen met een nierafwijking is 1 op 4, de kinderen die er overheen groeien niet meegerekend. Natuurlijk ga ik er van uit dat de mijne er keurig overheen groeit, maar zo niet dan is 1 op 4 best veel
Om eerlijk te zijn kan ik er niet echt een peil op trekken. Vorige week was ik bij de gynacoloog en dat was hetzelfde mens wat me eigenlijk niet wilde opnemen en dus inderdaad van hogere hand uiteindelijk op d'r donder kreeg. Op zich goed dat ze zo standvastig is, maar ik vond het ronduit vervelend dat als je dan voor de eerste controle weer moet komen datzelfde mens te krijgen, die vervolgens weer ronduit zegt dat de opname niet nodig was geweest. Wel grappig dat de mensen die daadwerkelijk wel hun opleiding afgerond hebben en wat meer gespecialiseerd zijn op maag en darm gebeuren wel zeggen dat het noodzakelijk was. Nouja, het heeft geen zin om me erover op te gaan winden, maar ik heb wel aangegeven dat ik de volgende afspraak bij een ander wil. Ik heb nog steeds dieetvoeding, dat is in ieder geval nodig totdat ik stop met spugen. Vorige week was ik erg blij toen ik thuis kwam, want ik dacht dat ik aangekomen was, maar waarschijnlijk had het enkel te maken met het feit dat het een andere weegschaal is, want er is eerder weer wat meer af dan dat er weer wat bij is gekomen. Volgende week moet ik weer naar de gynacoloog en ook de internist en een bariatisch specialist komen nog voor op het lijstje van bezoeken. De dietiste neemt elke week telefonisch contact met me op. Zij heeft me in ieder geval gerustgesteld dat als ik voldoende dieetvoeding binnenhoudt, dat mijn vitaminewaarden niet zullen zakken tot een ernstig niveau en dat wordt door middel van bloedonderzoek goed in de gaten gehouden. Zodra het spugen over is mag ik weer voorzichtig gaan werken, maar op dit moment is het nog steeds meerdere keren per dag, dus er is zelfs al een vervanger voor me aangesteld en het is maar de vraag wat er met mijn contact gaat gebeuren. Maarja, gelukkig zitten we nu in een positie dat het echt wel op te brengen is, dus ik hoef me er geen zorgen over te maken dat we dan moeten gaan inleveren ofzo, want wel een opluchting is, want dan ga ik me enkel meer stressen natuurlijkquote:Op donderdag 23 augustus 2007 17:39 schreef DaviniaHR het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk verder? Zijn ze (de medische mensen) tevreden met je? Of moet je mss weer terug naar het zkh?
Wat liefquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 14:16 schreef Faja-Lobi het volgende:
Even een ego post van mij, voor de positive flow hier. Even 3 foto's van de pretecho van vanmorgen
[afbeelding]
2 gekruiste voetjes
[afbeelding]
2 open handjes met 10 duidelijke vingers voor het mondje
[afbeelding]
papa's neusje, mama's mondje en het linker oogje open
![]()
Nou moet zeggen dat ik niet heel serieus rekening hou met overlijden, maar ik wil niet dat ik daar achteraf nog mee kom te zitten - het is een geruststellende gedachte dat ik in het geval dat, niet met financiële zorgen kom te zitten.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 05:51 schreef jellyrose het volgende:
Tanhet klinkt toch allemaal een stuk 'serieuzer' dan ik in eerste instantie begreep, heel veel sterkte/succes gewenst.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |