Idd, hoe minder Ajacieden voor dit soort ongein hoe beter.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:11 schreef ericajax het volgende:
ook voordelig voor blessures e.d, die oefenduels boeien toch niet
Zeker voor dit soort ongelooflijke kutwedstrijden die nergens over gaan. Ben blij dat ik moet werken vanavond.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, hoe minder Ajacieden voor dit soort ongein hoe beter.
zoveel spelen er toch niett? Steek, Heitinga...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Idd, hoe minder Ajacieden voor dit soort ongein hoe beter.
Urbyquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:18 schreef ericajax het volgende:
[..]
zoveel spelen er toch niett? Steek, Heitinga...
Gelukkig niet. De club is duizend maal belangrijker dan Oranje.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:18 schreef ericajax het volgende:
[..]
zoveel spelen er toch niett? Steek, Heitinga...
1 is er al 1 teveelquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:18 schreef ericajax het volgende:
[..]
zoveel spelen er toch niett? Steek, Heitinga...
Oh, is DAT waarom hij in het veld staat! Ik dacht al, want verdedigen kan hij nou niet echt. Wordt je daar moe van - van dat breed houden van het veld?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 10:25 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
beide backs moeten het veld breed houden en laat dat nou ook net de specialiteit zijn van George Ogararu en Urby Emanuelson.
De selectie van Urby is ook wel OKquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
1 is er al 1 teveel.
Ik ben echt niet anti-oranje, maar dit soort nutteloze oefenwedstrijden kosten ons heel vaak gewoon spelers door blessures etc. En dat is het laatste wat Ajax nu kan gebruiken met Slavia voor de boeg.
Al mag Colin wel opgeroepen worden ergens.
Roberto Carlos wordt/werd toch ook niet beoordeeld op zijn verdedigende kwaliteiten?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:31 schreef Doc het volgende:
[..]
Oh, is DAT waarom hij in het veld staat! Ik dacht al, want verdedigen kan hij nou niet echt. Wordt je daar moe van - van dat breed houden van het veld?
Klinkt aardig italiaans, als je eens een wedstrijd van Milan ziet moet je er op letten dat ook Milan een kwartier "settlen" nodig heeft...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:37 schreef kevin6188 het volgende:
Urby moet er altijd even inkomen. Het eerste kwartier van de wedstrijd is hij altijd slecht, daarna wordt het meestal wel (wat) beter. En het seizoen is nog maar net begonnen, dus 'z'n kwartier' is nog niet om zeg maar. Raar vind ik dat altijd...
Benieuwd of de spelers daar ook zo over denken.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:21 schreef Blight het volgende:
[..]
Gelukkig niet. De club is duizend maal belangrijker dan Oranje.
Dus iedere voetballer die niet kan verdedigen maar wel back staat vergelijken we maar even met Roberto Carlos. Zo kan je mij ook wel gaan vergelijken met RC: ik kan ook niet verdedigenquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:36 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Roberto Carlos wordt/werd toch ook niet beoordeeld op zijn verdedigende kwaliteiten?
Of wedstrijden die er om gaan - daar kan hij ook nog wel eens lopen kloten ...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:42 schreef koningdavid het volgende:
Urby is een dromer. Hij kan geweldige wedstrijden spelen, maar hij heeft ook van die wedstrijden, vooral tegen mindere tegenstanders, dat hij een beetje dromend over het veld aan het dartelen is.
Nee, maar daar zijn wij supporters voor.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:45 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Benieuwd of de spelers daar ook zo over denken.
Klopt.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:46 schreef Chivu het volgende:
Hij begon tegen De Graafschap dramatisch, maar kwam daarna beter in de wedstrijd en had zelfs een prima voorbereidende actie bij de 2e goal, meen ik.
Ik hoop het wel, voetballen kan ie namelijk als de beste, alleen dat gedroom van hemquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:53 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Klopt.
Maarja, eens zien wat hij volgende week allemaal doet dan. Hoop toch wel op een stijgende lijn.
Colin dus sowieso nog een paar weken een basisplekquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:56 schreef kevin6188 het volgende:
Ogararu is er nog een paar weken uit, lees ik net op Voetbalprimeur...
Ach, hoe goed was Roberto Carlos op de leeftijd van Urby Emanuelson nu? Fouten maken horen bij het leerproces, ook al ben ik het met je eens dat het er nog teveel zijn. Dit jaar wordt het jaar van Emanuelson, als we Henk ten Cate moeten geloven. Persoonlijk denk ik dat Emanuelson in potentie de beste Nederlandse (offensieve) linksback aller tijden kan worden.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:47 schreef Doc het volgende:
[..]
Dus iedere voetballer die niet kan verdedigen maar wel back staat vergelijken we maar even met Roberto Carlos. Zo kan je mij ook wel gaan vergelijken met RC: ik kan ook niet verdedigen
Roberto Carlos ging niet een beetje klooien op de middenlijn, de bal verliezen en vervolgens een enorme ruime achter zich latend. Roberto Carlos heeft in zijn lange carriere volgens mij minder pingels veroorzaakt dan Urby tot dusver. Je ziet toch hopelijk wel dat Urby toch ietjes minder goed is dat RC, neem ik aan?
Moeilijke wedstrijd, 1-1 of 2-1 winst voor Ajax. Goals voor Huntelaar en Kennedyquote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:02 schreef BonJovi het volgende:
Wat verwachten jullie wat het gaat worden tegen Heerenveen?
Oprollen. Het is onrustig bij de Friezen, daar moet Ajax van profiteren.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:02 schreef BonJovi het volgende:
Wat verwachten jullie wat het gaat worden tegen Heerenveen?
Als er dit seizoen met regelmaat wordt gekozen voor 4-1-2-1-2, zal ik erover ophouden.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:46 schreef Dr.Daggla het volgende:
Monatana, dat 4-1-2-1-2 verhaaltje wordt heel snel, heel oud.
Behalve dat, das gewoon 4-3-1-2..
Zakelijke 2-0quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:02 schreef BonJovi het volgende:
Wat verwachten jullie wat het gaat worden tegen Heerenveen?
Ik verwacht niet(als ie blijft) dat ze Alves nog langer laten bankzitten.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:04 schreef Chivu het volgende:
Je hebt twee verschillende SCH's he? Degene met, en degene zonder Alves.
Absoluut, een team rondom 1 persoon gebouwd en een team waar 1 persoon ontbreekt...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:04 schreef Chivu het volgende:
Je hebt twee verschillende SCH's he? Degene met, en degene zonder Alves.
Winst, hoe doet er even niet toe, maar we moeten gewoon onze wedstrijdjes winnen. Dan komt goed spel daarna wel, al zou het erg mooi meegenomen zijn. En ik hoop dat Stekelenburg de nul houdt, dat maakt zo'n wedstrijd al zoveel makkelijker.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:02 schreef BonJovi het volgende:
Wat verwachten jullie wat het gaat worden tegen Heerenveen?
Dat valt wel mee.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:06 schreef Blight het volgende:
Zijn die Zwitsers trouwens geen houthakkers ofzo? Ik heb geen zin dat Ajax bijvoorbeeld Heitinga kwijt gaat raken.
N'Kufoquote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:06 schreef Blight het volgende:
Zijn die Zwitsers trouwens geen houthakkers ofzo? Ik heb geen zin dat Ajax bijvoorbeeld Heitinga kwijt gaat raken.
Steek is een goede keeper, maar de nul houden lukt hem vaak nietquote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:06 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Winst, hoe doet er even niet toe, maar we moeten gewoon onze wedstrijdjes winnen. Dan komt goed spel daarna wel, al zou het erg mooi meegenomen zijn. En ik hoop dat Stekelenburg de nul houdt, dat maakt zo'n wedstrijd al zoveel makkelijker.
Ligt ook aan de verdediging natuurlijk. Maar ik ben het met je eens.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:08 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Steek is een goede keeper, maar de nul houden lukt hem vaak niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |