K*t , ik ook.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:14 schreef pasjesjen het volgende:
Dat ik dit nog zou zeggen
vind nix wel een beetje zielig nu
Maar die vrienden en zus zijn ook dom.Had allang gezegd donder Nadia de deur uit.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:14 schreef mootie het volgende:
Wel zielig nu, Dennis breekt een beetje![]()
Kom op Moots, wat doet die gast daar, hij is er totaal niet op zijn plaats.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:14 schreef mootie het volgende:
Wel zielig nu, Dennis breekt een beetje![]()
vind ik niet.quote:
Leg Nadia in de watten?? Wat een achterlijk advies. Ik vind haar nog 100x erger dan Dennis. Dat gelul over zichzelf wegcijferen voor Dennis..quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:12 schreef pasjesjen het volgende:
rogier: leg nadia in de watten, doe je ding maar wees slim
Ervaar jij dat echt als 'geslijm'quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:15 schreef Ballistixx het volgende:
wat een geslijm zeg aan die telefoon![]()
aah, hij huilt nu
Een prima knul, maar geen kooimaterialquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:17 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Dennis is gewoon een "ok" knul. Niemand is perfect, hij ook niet, maar ik mag hem wel!
--------- niet over users posten ajbquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:17 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ervaar jij dat echt als 'geslijm'
Ik zie het als onder druk staan, en heel even de vertrouwdheid kunnen voelen van thuis, en weten dat er ook mensen zijn die onvoorwaardelijk achter hem staan.
En dat die zus voor anorexiahoer wordt uitgescholden op straat, vind ik diep en diep walgelijk.
Tuurlijk zijn er mensen die van hem houden, alleen niet op dit forum.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:16 schreef avonne het volgende:
[..]
vind ik niet.
Het is vast heel belangrijk voor hem.
Misschienis het een breekpunt, maar het geeft toch mooi aan dat er mensen zijn die van hem houden, en dat er meer is dan DGK alleen.
Voorlopig zijn streamers erg druk met hem, zo slecht is het dus allemaal niet, hij houdt de gemoederen bezig. Verder is hij pas "geen kooi materiaal" als hij verloren heeft. Hij zit nog steeds op koers!quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:18 schreef mootie het volgende:
[..]
Een prima knul, maar geen kooimaterial![]()
eensquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:18 schreef mootie het volgende:
[..]
Een prima knul, maar geen kooimaterial![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |