Ouwe, ik en chicks zijn als brood en spelen, onafscheidelijk, onvoorwaardelijk !quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 14:49 schreef Cahir het volgende:
je hebt misschien het geld, maar heb je ook de chicks
Half, de andere helft is Nederlandsquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 14:50 schreef Tuvai.net het volgende:
Ben jij trouwens Surinamer, Nawien?
Dank jequote:Op dinsdag 21 augustus 2007 15:08 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
Complimenten Nawien, dit is de eerste keer dat je netjes blijft en niet meteen over de ruggen van anderen jezelf de hemel in prijst. Deze kant van je bevalt me wel. Maar goed, wat je werk betreft heb ik me misschien dan toch vergist. Misschien dat je toch wat meer talent hebt dan de gemiddelde MBO niveau 3 ICT beheerder, want effe een feit, daar bulkt het van tegenwoordig.
En om even een eerdere vraag van je te beantwoorden. Ik ben zelf programmeur, andere tak van sport dus. Al vanaf m'n 11e met webdesign/ontwikkeling bezig geweest en vanaf m'n 13e daadwerkelijk met programmeren. Voornamelijk PHP in combinatie met MySQL de eerste jaren, maar de afgelopen jaren ook steeds meer met objectgeorienteerd programmeren, XML, Javascript, AJAX, web services, ASP, C en op m'n huidige baan voornamelijk het .NET framework (ASP.NET). Ook een baan met veel toekomstperspectief en uitzicht op leuke bonussen, aangezien een paar van m'n applicaties binnenkort al op de markt gebracht gaan worden.Tevens doe ik thuis ook nog wat aanhobbyen met websites en heb ik een paar dozijn vaste klanten die een maandelijks onderhoudsbedrag betalen. Heb zelf dus ook niks te klagen over m'n inkomsten op m'n 20 jarige leeftijd.
Da's Kelly van Pomme en Kelly.quote:
Hoeveel krijgen ze per uur?quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 16:15 schreef Nawien het volgende:
[..]
Ouwe, ik en chicks zijn als brood en spelen, onafscheidelijk, onvoorwaardelijk !![]()
Alleen houd Tuvai.net nogal van openlijk bashen/flamen/trollen etc.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 15:51 schreef RWest het volgende:
Als Tuvai.net en Nawien nu even elkaars e-mail adres uitwisselen, dan kunnen ze (zonder de rest van van Fok! daarmee lastig te vallen) lekker privé doorgaan met het meten van elkaars IT-piemel.
[afbeelding]
wzzup met de Turk.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 17:24 schreef Losha het volgende:
[..]
Alleen houd Tuvai.net nogal van openlijk bashen/flamen/trollen etc.
'k snap daarom ook niet helemaal wat hij met die signature moet
[i]Wat gij niet wil dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.[i]
of is ie soms masochistisch ingesteld en wil dolgraag gebashed worden ?
Pommequote:Op dinsdag 21 augustus 2007 17:10 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Da's Kelly van Pomme en Kelly.![]()
Hoeveel? Zoveel als ze aan kunnen, mijn uithoudingsvermogen is best goed ondanks het feit ik wel rookquote:
Je bent nog steeds verdrietig omdat we je gisteren gePwned hebben in het ander topic? Lutser.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 17:24 schreef Losha het volgende:
[..]
Alleen houd Tuvai.net nogal van openlijk bashen/flamen/trollen etc.
'k snap daarom ook niet helemaal wat hij met die signature moet
[i]Wat gij niet wil dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.[i]
of is ie soms masochistisch ingesteld en wil dolgraag gebashed worden ?
quote:
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:17 schreef PainDivine het volgende:
de verkopert heeft juist gehandeld, je had pas een topic kunnen starten als die waailappert je een IDE schijf in je klauwe had gedumpt![]()
zelfs een down syndroom patient wil jou nog niet in zijn schaduw![]()
Dan moet je even je profiel aanpassen, daarin staat dat je opleiding hbo isquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 16:15 schreef Nawien het volgende:
[..]
Half, de andere helft is Nederlands
[..]
Dank je
Zoals ik al zei zit ik ook altijd wel te fokken en reacties uit te lokken. Ik kan ook wel normaal doen als het moet![]()
Die niveau 3 beheerders zijn idd een ramp, ik ken ze zelf ook![]()
Ik heb zelf gelukkig in ieder geval wel niveau4 gedaan. Wilde nog doorstromen naar HBO, maar uiteindelijk leek werkervaring + specifieke cursussen mij waardevoller dan nog een papiertje.
Wat jij doet is inderdaad ook errug leuk. Het is niet echt mijn ding, maar ik heb vroeger ook wel veel gehobbyd daarmee. En er is idd goud geld mee te verdienen als je echt goed bent. Aan de kennis die je hebt van de talen denk ik dat het wel goed zit
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 14:28 schreef Nawien het volgende:
Sowieso het feit dat je werkt bij de Mac spreekt op geen enkele manier in je voordeel. Fulltime, partime whatever
![]()
Wat dat betreft heb ik het een stuk beter. Ik ben netwerkbeheerder en bedenk ook de infrastructuur. Daarnaast verdien ik nog 500 euro boven het minimum loon.
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 19:49 schreef Pascal86 het volgende:
[..]
Mijn bijbaan hoeft ook niet in het voordeel te spreken, dat doet mijn opleiding wel, die gewoon qua niveau en doorgroei mogelijkheden een stuk hoger liggen dan computer nerd.
Mischien huur ik je nog wel eens in![]()
Pardon? Nee, informaticus.quote:
Leg eens uit?quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 19:49 schreef Pascal86 het volgende:
[..]
Mijn bijbaan hoeft ook niet in het voordeel te spreken, dat doet mijn opleiding wel, die gewoon qua niveau en doorgroei mogelijkheden een stuk hoger liggen dan computer nerd.
Ik kan overal naartoe, de nieuwe olie raffinaderijen in canada, boor platforms, siberie.quote:
Op die manier. Maar ja, dat is dan gewoon een kwestie van wat je wilt. Ik zit liever achter een scherm en moet er niet aan denken om op dat soort plaatsen te werken. Ook op werkgebied zijn smaken gelukkig verschillendquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 20:53 schreef Pascal86 het volgende:
[..]
Ik kan overal naartoe, de nieuwe olie raffinaderijen in canada, boor platforms, siberie.
En aangezien de tekorten aan operators/technologen de komende jaar alleen maar groeit.
Alleen bij shell pernis hebben ze de komende jaren meer dan 500 mensen nodig met de nodige financiele lokkertjes![]()
![]()
Oftewel ik kan overal komen, maar zal nooit achter een scherm blijven plakken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |