Nouja qua muziek is het absoluut verre van mijn stijlquote:Op woensdag 22 augustus 2007 08:33 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Een muzikaal compliment van een iemand die punk speelt...hmm, ik weet niet hoe ik dat op moet vatten..
Maar thanks!.
mnider, dit was bij.. euhm...ff opzoeken...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 09:22 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Ah, ik ken het. Keymusic Rotterdam is ook zo bezig. Het is zelfs zo dat het personeel niet weet wanneer en waar ze heen verhuizen..
Heb je trouwens gehoord wat er bij Musician's Friend is gebeurd? Ze gingen in juli verhuizen naar een ander pakhuis en dat verliep zo kut dat er niks verstuurd is. Er is voor duizenden dollars aan bestellingen geannuleerd door ontevreden klanten..
Nazi's bij heidevolk? hoe foutquote:Op woensdag 22 augustus 2007 12:08 schreef ikheetmartijn het volgende:
Hey Witchfynder trekken jullie ook zoveel nazi publiek aan zoals me bij Heidevolk is opgevallen?
Soundsample!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:53 schreef punkjunk het volgende:
Mên, ik bluesrocknroll echt de pan uit me me mxrJammer voor de buren maar nu gaat me amp maar es loei en loei hard.
![]()
ah ik ben echt fucked up geinspiereerd door dat ding, de vette nummers schudde zo me mouw uit
Ja, maar weetjequote:
dan eerder het halselement lijkt mequote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:23 schreef Sloggi het volgende:
Is dat brugelement een P90? (ik heb er de ballen verstand van)
Dat bedoel ikquote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:26 schreef Cynic het volgende:
[..]
dan eerder het halselement lijkt me
Ik zou gewoon een tweede LC kopen en een p90 bij de hals zetten...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:58 schreef punkjunk het volgende:
Ja p90 soapbar.
Er zijn ook p90 dogears, dat is voor montage op het hout.
Dan hoor je de verkeerde dingen...quote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:28 schreef Dribbel_ het volgende:
ik hoor eigenlijk alleen maar negatieve dingen over doz'n ding in de brug
Blijkbaarquote:Op woensdag 22 augustus 2007 15:29 schreef TeleluvR het volgende:
[..]
Dan hoor je de verkeerde dingen...![]()
neuh, maar wel het lamst om te doen, bestellen via internet (wel een van de weinige die ernie ball 7-snaar .009 het)quote:Op woensdag 22 augustus 2007 13:07 schreef Cynic het volgende:
zijn dat dan zulke speciale snaren dat ze alleen daar te halen zijn?
quote:
neem anders nog zo een snoepjequote:Op woensdag 22 augustus 2007 16:36 schreef Dribbel_ het volgende:
Zo na 3 maanden eindelijk weer optreden straks
Kan verdomme niet wachten [afbeelding][afbeelding][afbeelding]
Snoepjesquote:Op woensdag 22 augustus 2007 16:50 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
neem anders nog zo een snoepje
maarrum, succes dribske
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:03 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Doe je nog wat 'speciaals' aan? Geen zin om dat hele topic te lezen
Jaquote:Op woensdag 22 augustus 2007 17:03 schreef NASDAQbastardo het volgende:
Doe je nog wat 'speciaals' aan? Geen zin om dat hele topic te lezen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |