abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52530608
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:45 schreef Godshand het volgende:
-Magneetbar
Was dat niet erg over the top?
  maandag 20 augustus 2007 @ 15:55:44 #152
43675 TAV74
We're a virus with shoes
pi_52530614
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:52 schreef Jed1Gam het volgende:

[..]

Wat hebben we een geluk met het weer gehad, gisteravond dacht ik toch echt dat het los zou breken, maar niets is minder waar.
nee, en op de terugweg zag ik dat het niet heel veel verderop wel stevig geregent had, wegen waren zeiknat! We hebben goed mazzel gehad volgens mij
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”
pi_52530630
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 14:11 schreef ScottTracy het volgende:
Weet iemand trouwens welk liedje The Arcade Fire speelde nadat happy birthday werd gezongen? Dat vond ik een erg mooi nummer, en ik was niet erg bekend met de band dus ik weet geen titels.
Ik weet de volgorde niet meer precies, maar misschien Crown of Love, Neighborhood 1 (tunnels) of neighborhood 3 (power out).

Wroar, ben kankergaar. Lang leve guarana.
pi_52530681
De nachten in de India en Bravo zijn lang!
pi_52530696
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:51 schreef Toad het volgende:
Gezien:

Vrijdag

Editors
In vak 1! Geen Munich en als ik me niet vergis juist heel veel muziek van hun nieuwe album. En dat vond ik niet zo erg. Wat was dat goed zeg!
Ze speelde Munich wel
pi_52530763
Dan ook maar even een top 5:

1. Damien Rice
2. C-Mon & Kypski
3. Goose
4. Editors
5. Jack Peñate
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_52530798
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:58 schreef Leonos het volgende:

[..]

Ze speelde Munich wel
Ja .



* Toad kruipt in een hoekje en gaat zich diep schamen

Naja, we zijn met z'n allen niet zo fris meer volgens mij...
pi_52530831
De groove tube was vet, vooral de laatste nacht met Mr. Wix.
jovink over bill van tokio hotel: nee maar serieus ik vind het ene best lekker wijf boeiu dat t een kerel is
verhalen uit het leven van DIE FEUERWEHR (mijn blog dus)
Urzaiz op de fiets gespot meter: 0
Urzaiz doelpunten meter: 0
pi_52530835
iedereen is wel enthousiast over C-Mon & Kypski.
Ik kende het al had thuis weleens wat geluisterd maar vond t niet zo leuk. Maar nu jullie allemaal zo enthousiast zijn heb ik spijt dat ik er niet was
0023
pi_52530972
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:23 schreef pfaf het volgende:
Lees ik het hele topic door, is er verder niemand die Battles noemt, ben ik nu de enige FOK!ker die van dit ongekend mooie stukje muziek genoten heb?
Ik moest naar Dizzee Rascal en daar heb ik alles behalve spijt van. Maar heb nog wel een stukje van het eind mee kunnen pakken. Klonk erg goed.

Klote overlappingen
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_52531023
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 09:09 schreef peaceman het volgende:
Verslag komt later, maar ik wil even HET hoogtepunt van Lowlands noemen:
The Good, The Bad & The Queen!
Wat een muzikaliteit!
Sluit ik me bij aan, het hoogtepunt van LL als je het mij vraagt!
En de afscheids toernee van Kees van Hondt natuurlijk. Wat een party.
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_52531068
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 13:57 schreef Jed1Gam het volgende:
Bamboe takjes Kees van Hondt

De security was niet aan te slepen!
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_52531071
Gezien!

Vrijdag!
Oi Va Voi: Zat erg goed in elkaar, maar een matige opener. Iedereen verwachtte Balkan-beats achtige gekkigheid, ze kregen een lekker pompeuze show. Kon me weinig boeien.

Heideroosjes: Die kon ik ook zien in het jeugdhonk van Westsappermeer, waar ze precies hetzelfde kunstje flikten.

Mad Caddies Leukleukleuk! Meest relaxete show ooit, kwam er echt met een grijns van oor tot oor weer uit. Jammer dat ze No Ese' niet deden, though!

Dizzee Rascal Het verschil met zijn 2004-show: . Jezus, wat klinkt 'Sirens' tof live, met die gigantische riffs halverwege.

Justice: Best wel de show van het festival. Die installatie, die over-the-top-symboliek, de sfeer, de moddervette electro, de malle Duitse technonicht die helemaal los ging: woah. Meteen hun album gekocht, naderhand!

Boemklatsch & Noisia: Boemklatsch was wel geinig, Noisia was extreem dik. Jammer van de drukte, ik kwam niet helemaal erin. Toen maar naar de Bravo gegaan, want:

James Holden: Holden was écht genieten. Normaal gesproken totaal mijn muziek niet, maar het zat heel goed in elkaar.

Zaterdag!
C-Mon & Kipsky: Beste opener van de dag! Ooit! Bleven maar met nieuwe gasten komen, complete Klezmerband erbij, Pete Philly die natuurlijk Make my Day deed, een roze crowdsurfend konijn. 't was fijn!

Salah Edin, Winne, Kubus & Bangbang, Typhoon: *diepe adem in: Heel erg spelend op het schrikeffect maar weinig boeiend, lekker dik aangezette hiphop uit Rotterdam, ongekend goed in wit pak en tenslotte: heel fijn, maar op album toffer. Wel flinke props voor het hele sfeertje dat er hing. De Bravo wás echt even van Top Notch, van de fans, en van de artiesten, een soort van festival in een festival.
En die twee meter lange gast die me het publiek in lanceerde: .

Turbonegro: Erg vuig, erg ranzig, erg lekker. Het bewijs dat leernichten niet als een stel naieve goedzakjes Freddy Mercury hoeven te imiteren, om tot hun recht te komen.

U Dub: In eerste instantie gezeik met de soundcheck van Various Productions, wat echt enorm knullig was. Niks sfeerbedervender dan een boer die 'JAAA JAAA TESTTEST' roept, door de muziek heen. Maar verder gewoon bij vlagen lekker strak. Zoals het hoort!

Various ProductionsMisschien wel de grootste verrassing voor mij. De toegevoegde waarde van vier wel aardige zangers en zangeressen snapte ik niet, maar die beats waren echt heel erg dik. En op het laatst feesten ze gewoon mee, en lieten ze de complimentjes over zich heen komen. Stoer.

Shackleton: . Duister. Subliem. Uniek. Ik ben hooked.

Mary-Anne Hobbs: Was lekker, en koos nét de goede platen uit. Jammer dat ze beter kan hopsen en klappen dan beatmatchen.

Dave Clarke: Heeeeeel weinig van meegekregen, want toen was ik al goed van het pad. Maar het beukte als een malle. Geloof ik.

Zondag!
The Answer: Zwaar aangezette 70's rock. The Darkness zonder het irritante, Deep Purple zonder de orgeltjes. Maar wél met aandoenlijk uitgesproken Nederlandse zinnetjes! Geinig.

Sonic Youth: De contante stroom aan gitaren en versterkers die ermee ophielden waren nogal storend, en Rather Ripped vind ik hun minste album. Eigenlijk. Maar toch, die noisemuur die afentoe omhoog gehaald werd.

Mala Vita: Verrassing nummer twee! Ik kende ze vaag al, maar dat het zo'n volksfeest zou worden had ik niet verwacht. Crowdsurfers all over the place, iedereen skanken, en één grote hossende pit. Met recht één van de tofste dingen die ik zag!

Simian Mobile Disco: Electro zoals electro hoort te zijn!

Richie Hawtin: Hele goede afsluiter, met een hele sterke set. En een publiek dat een compleet oerwoud de Bravo in had weten te krijgen.

Kudo's voor degenen die dit daadwerkelijk gelezen hebben. .
º¤ø„¸Hardcore ¸„ø¤º°
„ø¤º°¨UNITED!!``°º¤
from albania.
pi_52531126
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 14:12 schreef botar het volgende:
Dat bericht slaat toch niet op Kees van Hondt... Dat was namelijk (afgelopen jaren) een hele blije "dj", beetje ala balkan beats
Hier wat meer info gevonden over deze geweldenaar
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
  Admin maandag 20 augustus 2007 @ 16:12:09 #165
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_52531181
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:04 schreef Sack_Blabbath het volgende:

Kasabian
Wisten de Alpha zo goed als leeg te spelen. Ook best knap [afbeelding]
Serieus?
Ik stond in het eerste vak, daar was het feest best groot. Achterin was dat een stuk minder dus?
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_52531315
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 16:12 schreef Breuls het volgende:

[..]

Serieus?
Ik stond in het eerste vak, daar was het feest best groot. Achterin was dat een stuk minder dus?
Daar zat een hand vol mensen met hun rug naar het podium op de grond en verder was het angstvallig leeg. En op de heuvels had ook niemand interesse in wat er op het podium gebeurde. Het was dan ook bedroevend slecht, snap niet dat je het goed vond.
Op zondag 10 december 2006 01:47 schreef -Angelus- het volgende:
Uitgezonderd van deelname aan dit topic zijn de volgende personen: Lord_Vetinari, Zyggie, Sack_Blabbath, arneaux en Mwanatabu.
pi_52531491
Moment Nosh, even een filmpje uploaden!

Hebben we trouwens nog Fok!kers de 2 heilige regels van Lowlands uitgelegd?

We hebben echt honderden mensen onze levensvisie verteld.

1) Met een pet op word je nooit nat. Zolang je kop droog is ben je ok.
2) Met een zonnebril op zie je er nooit vercrackt uit!
pi_52531500
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 15:47 schreef Vitalogy het volgende:

[..]

Misschien moet je een ander gewoon met rust laten en je lol op je eigen manier proberen te beleven.
True that, ik word altijd doodmoe van al die lui die O-Zo-Ontzettend-Veel-Plezier-En-Schik hebben en dat dolgraag met iedereen om zich heen willen delen. Brullerdebrulbrallerdebralgillerdegil tegen wie er ook maar langs komt. Niks mis met lol hebben en uit je dakje gaan, maar bij veel brullers op lowlands heb ik tegenwoordig een ernstig "dat hoort nu eenmaal zo, want we zijn op lowlands" idee.

Ik zie liever mensen die gewoon ergens van genieten omdat het genietbaar is niet "omdat we op lowlands zijn".

Lame-ass uitgelegd, maar in de 11 jaar na mijn eerste lowlands (waarvan ik er 10 ben geweest) is er een hoop veranderd qua publiek dat er rondloopt.

Dit jaar was voor mij een op de valreep lowlands, lang getwijceld over het kopen van een kaartje en uiteindelijk was 10 minuten voor het uitverkopen het kaartje binnen. Er stonden maar weinig namen die ik ken en nog minder waar ik echt warm voor liep. Toen Lilly Allen werd afgezegd was er nog minder over van het lijstje "daar wil ik wel even kijken".

Ik heb wel genoten van Damien Rice. Ken zijn muziek eigenlijk alleen van de CD's en vroeg me af hoe hij daar in hemelsnaam een Alpha tent mee moest vullen. Imo is hij daar prima in geslaagd. Vooral het stukje rond het breken van de snaar staat hoog in mijn lowlandsmomenten top-10!

Onverwacht erg leuk was de flierefluiter in die vogelkooi, lekker vrolijke fluitmuziek waar de dag goed mee begon!

Magneetbar was erg leuk, alleen jammer dat zo'n tentje dan gewoon altijd weer vol zit. Zeker wanneer er lezingen zijn en jammer dat ze zo'n stuk crapuul als Kluun daar dan laten lezen. Ik liep er even langs en hoorde het op de speakers gaan over putjesbenen... Waren de mensen die goede boeken schrijven op? Hadden ze iets anders te doen dit weekend? Wat ik ook jammer vond bij het optreden/de voordracht van Kader Abdollah was dat er geen ruimte was voor vragen uit het publiek, ik denk dat dat wel leuke dingen op had kunnen leveren. Ik had na deze lezing zeker vaker in de magneetbar willen gaan kijken, maar het stond er redelijk vaak zo vol dat ik het niet eens meer heb geprobeerd.

Ook Juliet heb ik niet van binnen gezien. Met verbazing de rij gezien die bij de lama's stond, wat is er toch grappig aan die lui? En waarom worden die geboekt?

Kaiser Chiefs heb ik een stukje van gezien, maar kon me niet boeien, een stukje meegeluisterd bij Patrick nogiets (?) ik geloof in India, klonk ook best leuk, maar na een paar nummers toch maar richting Grolsch gegaan voor het nineties feest. Ole ole blijft leuk!

Zondag was heel erg, we wilden de spullen en tent vast in de auto gooien om daarna terug te gaan naar het terrein tot we er genoeg van hadden, maar uiteindelijk maar gelijk naar huis gegaan. Nog nooit zo vroeg thuis geweest! Ik had Goose en Arcade Fire nog wel willen zien, maar had geen zin meer om daarvoor heel de dag op het festival terrein rond te sjokken. (foutfoutfout!!!) en mijn lief dacht er gelukkig hetzelfde over. Dus zondagmiddag al weer thuis.
I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
pi_52531559
Ook even mijn top 5
1 Good bad and the queen
2. Tool (ben nu eenmaal liefhebber, al was deze show minder)
3. Arcade Fire (met open mond gekeken, kende niets van ze maar ben om)
4. Alamo Race track (geweldige LL opener!)
5. C-Mon and Kypski

Niet gemist:Mika (getverderrie alleen op de radio al...)

Leuk: T shirts spotten
Kees van Hondt
Niet naar de Chiefs gaan en het heerlijk rustig hebben op het terrein

Jammer verder maar ik vind Alpha wel erg groot. Als je iets te laat aankomt bij Editors of Killers sta je achteraan in een snikhete tent en zie je niet veel. Ook t geluid achterin is matig.
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
pi_52531703
Nosh: Dave Clarke
  maandag 20 augustus 2007 @ 16:27:44 #171
23346 Evil_Koekje
Niet altijd evil...
pi_52531747
Deze is trouwens erg relaxt om even mee na te genieten. Voor de mensen die 'm nog niet hadden.
pi_52531777
Ook triest: lui die een uur in een rij gaan staan om je mobieltje op te laden. En daarna nog een uur om hem weer op te halen. Mensen: get a life en enjoy het festival, geniet zonder mobeiltje!
Kwalitatief hoogstaande flauwekul voor de intelligente onbenul!
  Admin maandag 20 augustus 2007 @ 16:30:54 #173
725 crew  Breuls
Bad Wolf
pi_52531846
quote:
Op maandag 20 augustus 2007 16:15 schreef Sack_Blabbath het volgende:

[..]

Daar zat een hand vol mensen met hun rug naar het podium op de grond en verder was het angstvallig leeg. En op de heuvels had ook niemand interesse in wat er op het podium gebeurde. Het was dan ook bedroevend slecht, snap niet dat je het goed vond.
Voor een groot deel de 'feest der herkenning'-factor denk ik, maar je moet er ook van houden natuurlijk.

Klopt het dus toch nog een beetje dat Kasabian niet zo groot is in NL.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
pi_52531864
Dat snapte ik ook niet, van die mobieltjes. Nadat wij op vrijdag steeds geen bereik hadden gehad en elkaar kwijt waren hebben we direct daarna een verzamelpunt afgesproken voor de komende dagen. Lijkt me dat iedereen dat na de mobielloze vrijdagmiddag wel heeft gedaan. Dan ga je toch niet op zondagavond nog je laatste uren Lowlands verspillen aan die oplaadrij?

Ik heb m'n mede-gangers trouwens sowieso alleen 's nachts bij het dansen gezien en tussendoor af en toe om te eten. Omdat ze gewoon GEEN smaak hebben. Ik wist van tevoren dat onze voorkeuren niet helemaal overeenkwamen, maar toen ik ze in de trein naar LL enthousiast hoorde praten dat Saybia en Gabriel Rios de dingen waren die ze absoluut moesten zien begreep ik dat het nog veel erger met ze gesteld was dan ik ooit had kunnen vermoeden

[ Bericht 19% gewijzigd door thaleia op 20-08-2007 16:37:41 ]
  maandag 20 augustus 2007 @ 16:31:23 #175
118784 denka
Vrijheid! Blijheid!
pi_52531865
Even een vraagje aan jullie Lowlandsgangers.

Ik ben op veel festivals geweest maar nooit op Lowlands maar zie toch telkens weer iets op tv en verbaas me (als ik het goed heb) dat het hoofdpodium op Lowlands (Alphatent?) een tent is en niet een openlucht podium. Klopt dit?

Zoja, wat vinden jullie ervan? Ik ben van mening dat een (groot) festival een hoofdpodium in de buitenlucht moet hebben voor de grote acts en niet in een tent. Heeft er iemand een idee waarom Lowlands hiervoor heeft gekozen? Hoe gaat het als de tent vol is? Hebben de mensen buiten de tent evengoed nog zicht op het podium of is dat er dan niet meer?

Ik denk vraag het nu maar gewoon want elke keer als ik er iets van op tv zie vraag ik me dit allemaal af.
Actually I don't remember being born, It must have happened during one of my black outs..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')