Bloed kruipt waar het niet gaan kan....quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 10:05 schreef thefunny het volgende:
Eens een dief, altijd een dief. Deze situaties zul je vaker met hem vinden, ook als je straks met hem getrouwd bent/samenwoont.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 09:55 schreef GizartFRL het volgende:
Zonder iets te zeggen pak je die webcam, loopt naar buiten en mept dat ding tegen een muur kapot en je gaat weer rustig naar binnen. ( wel doen als je vriend er bij is).
Dan ga je naar het buitenland.
Staat er bij terugkomst een nieuwe webcam, dan weet je genoeg.
Dat klopt, zo heb ik ook eens een relatie gehad van 4,5 jaar, terwijl het helemaal niet lekker liep. We hadden allebei een hele andere levensvisie, en daarmee erg veel ruzie. Dan is het motto: "Bloed kruipt waar het niet gaan kan". Maar of je er blij van wordt? Ik denk het niet.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 10:12 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Bloed kruipt waar het niet gaan kan....
Tja ik dacht ook dat we voor de volle 100% voor elkaar gingen (in mijn geval in ieder geval wel). Hij zegt wel dat hij van me houdt, maar ik snap niet waarom hij zoiets stoms zou doen om de relatie te verpesten.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 10:44 schreef thefunny het volgende:
Dat klopt, zo heb ik ook eens een relatie gehad van 4,5 jaar, terwijl het helemaal niet lekker liep. We hadden allebei een hele andere levensvisie, en daarmee erg veel ruzie. Dan is het motto: "Bloed kruipt waar het niet gaan kan". Maar of je er blij van wordt? Ik denk het niet.
Het is beter om een relatie te beginnen met iemand die 100% voor je gaat, 100% trouw is en van je houdt zoals nog nooit iemand anders gedaan heeft. Zo'n relatie heb ik nu al 2 jaar en ik kan je zeggen dat ik veel gelukkiger ben.
Hij had een handdoek om zich heen en zat met z'n rug naar me toe, dus dat heb ik in wezen niet gezien, alleen dat die camara dus vrij laag gericht stond op het bureau (niet op z'n gezicht in ieder geval).quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 02:34 schreef Gabry het volgende:
Nee, dan zou je wel te ver gaan aangezien je jezelf dan blood geeft aan een ander.
Maar TS doet daar heel vaag over.
[..]
Het kan net zo goed achterdocht zijn als dat hij zijn penis zou hebben laten zien.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 00:37 schreef Raelyn het volgende:
Ik voel mij gekwetst, en voor mij is het het gevoel dat hij is vreemdgegaan en dat ik niet weet of ik hem kan vertrouwen. Ben ik nu aan het zeiken, of...?
Ik dek niet dat een gezonde relatie je beperkt in je vrijheid!quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 00:57 schreef Frumzel het volgende:
Daarom, relaties
Het beperkt je in je vrijheid
Alsof ze dat niet al gedaan heeft.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:48 schreef misslady83 het volgende:
[..]
Ik dek niet dat een gezonde relatie je beperkt in je vrijheid!
, spreek hem erop aan en zeg dat hij stopt aubbb!
Wat? Je meent het!quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:53 schreef misslady83 het volgende:
Yep, het probleem is dat webcamsex heeel makkelijk stiekem gedaan kan worden![]()
quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:38 schreef Forkbender het volgende:
Hebben jullie het wel eens gehad over waar de grenzen liggen tussen wat voor jou goed voelt en wat pijn doet?
Ja toch? Beter laat dan nooit.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:58 schreef RM-rf het volgende:
[..]leuk moment om te beginnen met een gesprek over 'waar je grenzen liggen in de relatie':
Hij met zn broek op de enkels en zij hem net betrapt met webcamsex met een andere vrouw
nee, te laat is gewoon te laat...quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:58 schreef Forkbender het volgende:
[..]
Ja toch? Beter laat dan nooit.![]()
Eensquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:48 schreef misslady83 het volgende:
[..]
Ik dek niet dat een gezonde relatie je beperkt in je vrijheid!
...
nee meen het nietquote:
quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 14:13 schreef Demellie het volgende:
Denk als ik in jouw schoenen stond:
Kom binnen en zie hem zo zitten, vragen wtf hij aan het doen is en ff heel duidelijk vertellen dat de cam de deur uit gaat, vind ik een nieuwe, gaat hij de deur uit!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |