abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52439423


Damages is een zgn. legal drama, met Glenn Close in de hoofdrol als de gehaaide top-advocate Patty Hewes. Ze neemt de jonge advocate Ellen Parsons (Rose Byrne) in dienst en samen trekken ze ten strijde tegen Arthur Frobisher (Ted Danson) die verdacht wordt van grootschalige corruptie. We krijgen stukje bij beetje te zien wat er voorafging aan de gruwelijke gebeurtenissen die we middels flash-forwards krijgen te zien.

Verwacht geen stoffig rechtbankendrama, want dat is het zeker niet. Het eerste seizoen zal uit 13 afleveringen bestaan, waarvan er inmiddels 4 zijn uitgezonden. Een erg sterke cast zorgt voor supergoed en spannend drama in een nieuwe serie van FX Networks. De serie lijkt ook goed aan te slaan. Gaat dat zien!

Cast:
Patty Hewes: Glenn Close
Ellen Parsons: Rose Byrne
Arthur Frobisher: Ted Danson
David Connor: Noah Bean
Ray Fiske: ´eljko Ivanek
Tom Shayes: Tate Donovan
Katie Connor: Anastasia Griffith

Officiele Website:
http://www.fxnetworks.com/shows/originals/damages/

Damages Preview op YouTube:
Bekijk deze YouTube-video

Glenn Close te gast bij Conan O'Brien:
Bekijk deze YouTube-video < _O-

[ Bericht 8% gewijzigd door Mike op 12-07-2012 09:13:08 ]
Het moet niet gekker!
Nieuw: seriejunkies.nl!
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 01:23:25 #2
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_52469259
Toffe serie.
Ik vraag me wel af of er meerdere seizoenen kunnen komen. Het lijkt me op zich een nogal afgerond verhaal worden. Al kunnen ze in een eventueel nieuw seizoen natuurlijk weer een nieuwe case nemen. Ofzo

Overigens heb ik The Nine niet gezien, maar wel van gehoord. Ik heb het idee dat dit hetzelfde concept is: dat we kleine stukjes zien van een schokkende gebeurtenis en dat het grote verhaal gaat om de achtergrond daarvan. Klopt deze overeenkomst?
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
  zaterdag 18 augustus 2007 @ 11:56:16 #3
128635 Kokstra
Feelin' kinda Kokstra
pi_52474537
Ik las ergens dat Glenn Close had gezegd dat je het gewoon als miniserie moet beschouwen volgens mij, maar ik kan het zo snel niet meer terugvinden.

Soms spoel ik nog eens terug om het intro opnieuw te bekijken trouwens
pi_52507099
Ik heb van The Nine alleen maar het eerste deel gezien, dus of die vergelijking opgaat weet ik niet. Het zou inderdaad wel zo kunnen zijn.

En inderdaad, het komt op mij ook meer over als een miniserie, maar ik meen toch ergens gelezen te hebben dat het niet een eenmalige serie is.
Het moet niet gekker!
Nieuw: seriejunkies.nl!
  maandag 20 augustus 2007 @ 00:31:33 #5
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_52517161
Glenn Close en Rose Byrne hebben beiden al gezegd dat het een afgesloten miniserie is.
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
pi_52525584
Maar toch wordt er nog veelvuldig gesproken over "the first season" wat toch doet vermoeden dat het geen miniserie betreft. Ook bijvoorbeeld in dit artikel wordt al gesproken over het tweede seizoen.

Zoals door uitvoerend producent Daniel Zelman:
quote:
"We will catch up to that moment and then go a little beyond it in the first season. But that whole sort of mystery is surrounding the events that began in the pilot, most of that will be solved, but there will be a piece of that it that we plan on leaving to be discovered in the second season.

"A huge part of what this series is this relationship between Glenn's character and Rose's character, Ellen," Zelman said. "And one of the things that's going to launch us into the second season is that what Ellen goes through in the first season is pretty significant. She becomes a different person. And so part of what launches us into the second season is that character arc, and how are these two women going to negotiate this relationship personally and professionally after all these very large events have happened in their lives?"
Nou ja, we wachten het maar af. Ik vind het een erg goeie serie en ik zou het niet erg vinden als er meer komt.
Het moet niet gekker!
Nieuw: seriejunkies.nl!
pi_52533462
erg goede serie
pi_52589123
Ik lees positieve reacties, dus ik ga ff de pilot bewonderen . Eerste 5 minuten waren ok iig .
pi_53876786
nog iemand die deze super serie kijkt.
laatste paar afleveringen zijn echt fantastisch goed.

en het is bekend gemaakt dat er ook een 2de seizoen zal komen
  vrijdag 12 oktober 2007 @ 00:28:38 #10
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_53877096
Ik kijk nog steeds!
Inderdaad blijft dit een topserie. Jammer dat het seizoen alweer bijna is afgelopen, al wil ik onderhand ook wel weten hoe alles nu precies in elkaar steekt
Ben wel benieuwd hoe ze een eventueel tweede seizoen willen aankleden... Ik heb het idee dat het zo wel een behoorlijk afgerond geheel wordt en zou alleen met de huidige uitstekende (mini)reeks al wel tevreden zijn
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
pi_54566099
2de seizoen nu 100% zeker net zoals seizoen 3
  dinsdag 13 november 2007 @ 17:04:36 #12
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_54579299
Net de laatste 4 gekeken
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
  donderdag 3 juli 2008 @ 23:29:37 #13
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_59878080
Populaire serie blijkbaar.

Enniewee, ik heb net het eerste seizoen gezien en ik vond het wel sterk, vooral het acteerwerk. Ik zie daarover vaak lofbetuigingen voor Close, Danson en Byrne, maar de allersterkste vond ik die ´eljko Ivanek, die was echt .

Verder zit het allemaal wel goed in elkaar, alleen vond ik de finale een heel klein beetje tegenvallen, maar ze liet wel netjes de deur open naar nieuwe seizoenen.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_59980516
Ik had deze serie wegens tijdgebrek nog op de plank liggen voor de zomermaanden. Afgelopen week heb ik alle afleveringen gekeken... en ik heb spijt... spijt dat ik ze niet eerder heb gekeken!
  dinsdag 8 juli 2008 @ 21:52:42 #15
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_59982773
quote:
Op dinsdag 8 juli 2008 20:12 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik had deze serie wegens tijdgebrek nog op de plank liggen voor de zomermaanden.
WTF?! Ga 'em dan snel kijken!!!!
quote:
Afgelopen week heb ik alle afleveringen gekeken...
Oh, je hebt dus wel gekeken; goed zo!
quote:
en ik heb spijt...
WAT?!?!?!?!???? !!!! Spijt van zulks een briljant toffe serie/!?!?!?!??
quote:
spijt dat ik ze niet eerder heb gekeken!
OHHHHHHHHHH!!! ~!1!!!1!!1!!!11!!! :"D !!!! Dan is het goed


Jeetje, wat een emotionele rollercoaster was dat zeg
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
pi_60102722
Ik snap niet dat er nog geen Nederlandse zender is die deze serie uitzendt.
In Belgie doet 2BE de serie uitzenden, dus zo moeilijk moet het toch niet zijn om Damages ook in NL op de buis te krijgen?
  Moderator woensdag 16 juli 2008 @ 23:28:30 #17
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_60156177
Geweldige serie. Heb alles binnen twee dagen gekeken, want ik was gewoon TE benieuwd hoe alles af zou lopen. Tot aan het einde toe spannend.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
pi_60180606
Inmiddels heb ik ook alle 13 afleveringen de afgelopen 2 dagen gekeken.
Na de eerste 5 minuten was ik eigenlijk al verkocht, voornamelijk hoe de verhaallijnen worden getoond.
Het acteerwerk was ook om van te genieten.

Toch apart dat ik deze serie niet eerder tegen ben gekomen, toevallig dat ik dit topic een aantal dagen geleden zag en een serie met Glenn Close wekte wel mijn interesse.

Jammer dat er zo weinig mensen naar het eerste seizoen hebben gekeken, want het aantal posts in dit topic is toch minimaal voor zo'n spannende serie.
Waarschijnlijk omdat Damages op FX network wordt uitgezonden, want als deze serie door NBC/ABC/FOX/CBS werd uitgezonden dan hadden waarschijnlijk wel meer mensen deze serie gekeken.

Het aantal Emmy nominaties voor Damages viel me trouwens ook op.
Emmy nominations

[ Bericht 0% gewijzigd door Mr.Silencer op 18-07-2008 17:33:05 ]
  vrijdag 18 juli 2008 @ 16:28:12 #19
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_60192457
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 03:08 schreef Mr.Silencer het volgende:
Jammer dat er zo weinig mensen naar het eerste seizoen hebben gekeken, want het aantal posts in dit topic is toch minimaal voor zo'n spannende serie.
Ik had niet echt de neiging om uitgebreid te filosoferen over de serie... Vond het meer iets dat je gewoon over je heem moest laten komen. Voor mij was het met name een (bijzonder toffe) sfeerervaring.
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
pi_60193504
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 03:08 schreef Mr.Silencer het volgende:

Het aantal Emmy nominaties voor Damages viel me trouwens ook op.
Emmy nominations
Klopt maar hebben het ook echt verdiend, vooral Zeljko Ivanek als Ray Fiske
pi_60193571
quote:
Op vrijdag 18 juli 2008 16:28 schreef Zhenar het volgende:

[..]

Ik had niet echt de neiging om uitgebreid te filosoferen over de serie... Vond het meer iets dat je gewoon over je heem moest laten komen. Voor mij was het met name een (bijzonder toffe) sfeerervaring.
Zelf post ik ook niet iedere keer als ik een aflevering van een serie heb gezien om erover te filosoferen.
Het lage aantal posts ligt dan ook niet aan de personen die de serie hebben gekeken, in ieder geval 10 personen als ik naar dit topic kijk, maar meer door een gebrek aan bekendheid onder de users die toch vaak hun (nieuwe) tv-series via internet bekijken.
  zondag 20 juli 2008 @ 19:11:37 #22
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_60230103
Erg goede serie vond ik het, tijd geleden gezien, een echte aanrader
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  dinsdag 29 juli 2008 @ 01:45:23 #23
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_60410073
Puike serie . Mooi geschoten ook .
2000 light years from home
pi_63181847
Seizoen 2 van Damages wordt vanaf 7 januari weer uitgezonden door FX.
quote:
Already worrying about the long, cold winter months ahead? Well, FX has released the premiere dates for two of its hottest shows, sure to keep you warm.

The sophomore season of the Emmy-winning series Damages returns on Wednesday, Jan. 7 at 10 pm/ET with 13 new episodes. One night earlier (on Jan. 6), the fifth season of Nip/Tuck continues at 10 pm.

Damages will pick up with the turbulent life of Patty Hewes (Emmy winner Glenn Close), who after her unprecedented victory over billionaire Arthur Frobisher (Ted Danson) is pondering her next move. William Hurt joins the cast as Daniel Purcell, a man from Patty's mysterious past who will launch her into a new legal challenge. Oh, and Patty's protégé Ellen (Rose Byrne) is acting as an informant for the FBI to bring Patty down. Academy Award winner Marcia Gay Harden and Timothy Olyphant also join the cast this season.
TVGuide.com
  donderdag 13 november 2008 @ 09:12:51 #25
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_63182227
Hurt . Olyphant .
2000 light years from home
  vrijdag 14 november 2008 @ 01:58:35 #26
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_63210630
Das wel vet, ze gaan dan een nieuw verhaal beginnen, ik vraag me af hoe dat gaat lopen aangezien in de eerste case was Ellen in conflict met FBI.

Ik hoop dat het ze gaat lukken om dichtbij de kwaliteit van S01 te komen
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  vrijdag 14 november 2008 @ 10:20:10 #27
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_63214021
Heb je de finale gemist waarin je zag dat Ellen met de FBI ging samenwerken? Dat was al bekend dus.
2000 light years from home
  vrijdag 14 november 2008 @ 14:03:43 #28
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_63220349
Hmm misschien dat ik dat vergeten ben Ik kijk zo veel series
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_63222580
Word weer tijd dat ze dit gaan uitzenden heeft al veel te lang geduurd. Het eerste seizoen was echt super.
Alleen geen Ray Fiske meer jammer genoeg, Waar zeljiko terecht een emmy verdient voor heeft.

[ Bericht 32% gewijzigd door bob1234 op 14-11-2008 15:51:37 ]
pi_63977398
Ik moet nog twee afleveringen zien maar tot zover kan het me verschrikkelijk boeien. Vreemd dat dit niet even bekend is als Prison Break , Heroes of Lost.
Ik hoop alleen dat deze serie niet zo uitgemolken wordt als een Prison Break. Daar vrees ik voor, want een tweede seizoen, ok, maar een derde seizoen ?? Lijkt me toch al sterk op uitmelken ... Kan een Amerikaanse serie nu nooit eens stoppen op een hoogtepunt ?
  zaterdag 13 december 2008 @ 04:27:29 #31
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_63980069
mjah ik denk omdat dit verhaal een stuk moeilijker is het minder populair is bij het publiek ( vind het ook raar dat het in america nog word uitgezonden, ze zijn daar gemiddeld nie zo slim als hier )
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_64598067
Tadaaaa... het lang verwachte 'vervolg' begint eindelijk.
Season 2 start op 7 januari op FX.

  vrijdag 2 januari 2009 @ 23:44:48 #33
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_64600190
2000 light years from home
  zaterdag 3 januari 2009 @ 00:12:28 #34
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_64601293
Spannend
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
pi_64603217
Het werd tijd
  zaterdag 3 januari 2009 @ 02:44:25 #36
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_64605268
ik vraag me echt af hoe de serie gaat lopen
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_64686231
Misschien ook maar eens kijken. Kleine vraag(geen zin om op te lezen ;') ): Is dit een doorlopend verhaal zoals bijv Lost? of echt elke aflevering wordt er een klein verhaal afgerond a la CSI?
  maandag 5 januari 2009 @ 14:41:15 #38
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_64686327
De serie heeft zowat de beste cliffhangers die je tegenwoordig kan vinden, dus zeker niet afgerond.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_64690450
quote:
Op maandag 5 januari 2009 14:38 schreef andre347 het volgende:
Misschien ook maar eens kijken. Kleine vraag(geen zin om op te lezen ;') ): Is dit een doorlopend verhaal zoals bijv Lost? of echt elke aflevering wordt er een klein verhaal afgerond a la CSI?
Het is een groot doorlopend verhaal.
pi_64693986
Mooi. Zal toch eens kijken of ik ergens wat tijd kan vinden om deze serie eens goed te bekijken.
  donderdag 8 januari 2009 @ 10:20:48 #41
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_64801837
En we zijn los . Vanmiddag kijken .
2000 light years from home
pi_64803684
Zojuist klaar met kijken wat een superaflevering gelijk weer veel mysterie zin in de volgende afleveringen
  vrijdag 9 januari 2009 @ 21:22:43 #43
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_64866952
Hij was puik . Goede acteurs en actrices heeft Damages .
2000 light years from home
pi_64929200
Eerst maar even weer het einde van S1 kijken, voordat ik aan s2 begin. Ben wel erg benieuwd!
  maandag 12 januari 2009 @ 00:01:19 #45
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_64934803
Het tweede seizoen is begonnen!!!
Ik heb er zin in!!

Het eerste season was fantastisch met een top-Glenn Close.^O^
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  maandag 12 januari 2009 @ 13:39:37 #46
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_64947207
zoo de eerste aflevering gekeken, was weer een toppertje
damn wat gaat er over 6 maanden gebeuren !?!?
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_64952998
Top, thx voor de tip !
Beetje laat, alles binnen, nu nog kijken of het wat is
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  maandag 19 januari 2009 @ 02:18:46 #48
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_65195997
Vond aflevering 2 niet echt top, beetje saai en langzaam. Hurt is wel een fijne toevoeging.
2000 light years from home
pi_65360697
quote:
Op maandag 19 januari 2009 02:18 schreef Merkie het volgende:
Vond aflevering 2 niet echt top, beetje saai en langzaam. Hurt is wel een fijne toevoeging.
Afl 3 is ook niet heel bijzonder, maar wel ontzettend fijn dat er tenminste een keer nauwelijks gewerkt wordt met flash- fowards, dat vind ik te irritant worden. En Hurt (als dat die gast is van de Agressie AA) die doet niet mee in ep 3. Maar gewoon lekker blijven kijken
  zondag 25 januari 2009 @ 23:59:35 #50
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_65405249
Aflevering 3 vond ik inderdaad ook niet speciaal. Ik vind de ambiguīteit een beetje irritant, het mysterie wordt zo geforceerd bewaard gebleven. In de dialogen wordt echt elke vraag beantwoord met een raadsel of onduidelijk antwoord.
2000 light years from home
pi_65416081
Wel aardige aflevering alleen Ellen gezeik ging me erg vervelen deze aflevering hoop dat het minder wordt
pi_65495482
Zodemieters !
T/m eps 7 gezien
Meer dan blij met topic = tip !
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
  vrijdag 30 januari 2009 @ 02:31:51 #53
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_65554334
Ik vond het weer een matige aflevering, maar het einde was weer ouderwets Damages . Jammer alleen dat het tempo zo laag ligt.
2000 light years from home
pi_65584180
Niet zo lang geleden het eerste seizoen bekeken, vond 'm top!
Nu net begonnen met seizoen, ben bang dat seizoen 1 niet te evenaren is, maar we zullen zien!
The value of identity of course is that so often with it comes purpose.
  dinsdag 3 februari 2009 @ 21:40:56 #55
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_65709756
zo net E04 gekeken, dat was wel ff weer een twist :/
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
  woensdag 25 februari 2009 @ 22:41:42 #56
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_66463008
Ik blijf het een goeie serie vinden, het zit soms best complex in elkaar.
(oke vtvp)
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  woensdag 11 maart 2009 @ 19:48:10 #57
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_66946351
Ik ontdek net dat Rose Byrne in Attack of the Clones heeft gespeeld als Dormé, een sidekick van Padmé Amidala

[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
  woensdag 11 maart 2009 @ 20:10:41 #58
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_66947014
. Morgen season finale, ben wel benieuwd. Vind seizoen 2 best zwak eigenlijk, heb op behoorlijk wat momenten de neiging gehad om de aflevering uit te zetten, zo saai vond ik het soms .
2000 light years from home
  Moderator woensdag 11 maart 2009 @ 20:15:45 #59
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_66947171
quote:
Op woensdag 11 maart 2009 20:10 schreef Merkie het volgende:
. Morgen season finale, ben wel benieuwd. Vind seizoen 2 best zwak eigenlijk, heb op behoorlijk wat momenten de neiging gehad om de aflevering uit te zetten, zo saai vond ik het soms .
Ik blijf het interessant vinden, maar vind het verhaal wel erg moeilijk in elkaar zitten. Daarnaast was William Hurt opeens weer uit de picture. Al met al een script dat slordiger in elkaar zit dan seizoen 1.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  woensdag 11 maart 2009 @ 20:16:56 #60
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_66947209
quote:
Op woensdag 11 maart 2009 20:15 schreef Mike het volgende:

[..]

Ik blijf het interessant vinden, maar vind het verhaal wel erg moeilijk in elkaar zitten. Daarnaast was William Hurt opeens weer uit de picture. Al met al een script dat slordiger in elkaar zit dan seizoen 1.
Ja, ook toveren ze ineens Frobisher uit de kast als een geheim wapen, en een aflevering later werd hij weer afgeserveerd .
2000 light years from home
  donderdag 12 maart 2009 @ 00:24:43 #61
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_66956322
quote:
Op woensdag 11 maart 2009 20:16 schreef Merkie het volgende:

[..]

Ja, ook toveren ze ineens Frobisher uit de kast als een geheim wapen, en een aflevering later werd hij weer afgeserveerd .
Het moet idd niet al te rommelig worden en er moet een grote lijn in blijven zitten. Lijkt een beetje of de schrijvers per ep iets schrijven...
Lo que no se ve es lo que cuenta.
  donderdag 12 maart 2009 @ 23:17:03 #62
85169 Zhenar
Thundercatz, Ho
pi_66992176
quote:
Op woensdag 11 maart 2009 20:10 schreef Merkie het volgende:
. Morgen season finale, ben wel benieuwd. Vind seizoen 2 best zwak eigenlijk, heb op behoorlijk wat momenten de neiging gehad om de aflevering uit te zetten, zo saai vond ik het soms .
Dit was niet echt de season finale, toch Of gaan ze in seizoen 3 verder met het verhaal??
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
  Moderator vrijdag 13 maart 2009 @ 00:05:04 #63
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_66993855
quote:
Op donderdag 12 maart 2009 23:17 schreef Zhenar het volgende:

[..]

Dit was niet echt de season finale, toch Of gaan ze in seizoen 3 verder met het verhaal??
Nee, nog drie afleveringen dit seizoen.

Ik zat ook al de hele tijd naar de tijd te kijken en me af te vragen hoe ze alles nog binnen die tijd konden oplossen.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  vrijdag 13 maart 2009 @ 02:07:40 #64
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_66995920
Dacht dat er 10 afleveringen waren dit seizoen, blijkbaar 13 dus .
2000 light years from home
  vrijdag 13 maart 2009 @ 12:29:47 #65
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_67004619
quote:
Op woensdag 11 maart 2009 19:48 schreef Zhenar het volgende:
Ik ontdek net dat Rose Byrne in Attack of the Clones heeft gespeeld als Dormé, een sidekick van Padmé Amidala

[ afbeelding ]
"I don't really think it's fair for me to be in a jury, because I'm a hologram."
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')