nou, dan pak ik maar een biertje uit de kelder...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:06 schreef Leandra het volgende:
Fuck... moet ik nog opschieten ook... krijg al een "kom je nog??" SMSje
Laters all![]()
![]()
Uiteraard!quote:
tuurlijk wel. alleen zitten hier wat meer mensen die geen streams hebbenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
Uiteraard!
Maar met mate.
![]()
Amanda's haar![]()
Of mag dat niet hier?
Dan heb je de mooiste al gemist. Ik hoop dat er weer een komt, het is spannend en informatief en onderhoudend tegelijk.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:06 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
dat heb ik niet gevolgd. wel expeditie Robinson. en natuurlijk wie is de mol..... (heel erg verslaafd is)
Doe de groetjes aan de dames in de kroegquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:06 schreef Leandra het volgende:
Fuck... moet ik nog opschieten ook... krijg al een "kom je nog??" SMSje
Laters all![]()
![]()
Hiquote:
Soortgenoten dusquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:09 schreef debuurvrouw het volgende:
alleen zitten hier wat meer mensen die geen streams hebben![]()
ik had niet zo'n puf nóg zo'n program te volgen. de laatste Robinson heb ik al opgegeven geloof ik. keek ook nog het blok...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Dan heb je de mooiste al gemist. Ik hoop dat er weer een komt, het is spannend en informatief en onderhoudend tegelijk.
Leuk! ik vind het altijd enorm gezellig in de sc...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:12 schreef Copycat het volgende:
[..]
Soortgenoten dus.
Dan kom ik zeker zo nu en dan binnenwandelen.
Tot dan.
Ja snap ik. Gelukkig is Peking Express maar een paar weken, en slechts 1 spannend uur per week, dus dat is nog wel te doen. DGK zou ik laten vallen als er een BB met streams kwam.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:14 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
ik had niet zo'n puf nóg zo'n program te volgen. de laatste Robinson heb ik al opgegeven geloof ik. keek ook nog het blok...
alleen BB en wie is de mol kosten me zo enorm veel tijd trouwens...![]()
komst ut Grûn mien wicht?quote:
quote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Nee mien jong, maar ik woon er al heeeeeel lang (in de stad dan). Jij soms?
Leandra is naar de kroeg, ian is fonduen, en de rest weet ik niet...quote:
Fraai is datquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:23 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Leandra is naar de kroeg, ian is fonduen, en de rest weet ik niet...![]()
Ja, zo leer je de dialecten welquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:20 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
![]()
maar tijdens mijn studie wel. om vervolgens in aansprekende dorpen als Veendam, stadskanaal en hoogezand zieken en zwakken te verplegen. mijn kennis des gronings dialect is toen met sprongen vooruit gegaan. woon nu wel vlakbij nog trouwens. en ga zo vaak ik kan "stadten" m'n oudste beetje wennen. hij gaat over drie schooljaren met de bus naar stad voor school.![]()
Ik heb al mijn kruit al verschoten toen ik tegen een muur stond te praten en van Ian de antichrist (zie sig) moest spelenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |