Waarom niet dan?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:05 schreef Dr.Daggla het volgende:
Co mag NOOIT meer naar Ajax komen.
Dat weet ik ook wel. Maar vandaag zou de nieuwe speler bekend worden. Dus is het afwachten vandaag.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 10:40 schreef w00h00 het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij?
Een aankoop kan zeker niet mee doen met de return wedstrijd in praag of wel?
Ach, ik geloof niet meer in die fabeltjes.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:13 schreef amsterdammertje113 het volgende:
[..]
Dat weet ik ook wel. Maar vandaag zou de nieuwe speler bekend worden. Dus is het afwachten vandaag.
Rijkaardquote:
Er werd inderdaad naar gestreefd om vandaag sowieso een aankoop te presenteren. Maar wellicht was het die Defour of Riera geweest, en die hebben inmiddels al bedanktquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:13 schreef amsterdammertje113 het volgende:
[..]
Dat weet ik ook wel. Maar vandaag zou de nieuwe speler bekend worden. Dus is het afwachten vandaag.
Zeiksnollen ook!quote:Op donderdag 16 augustus 2007 07:25 schreef amsterdammertje113 het volgende:
Nieuwsbericht
Ga terug naar het nieuwsoverzicht.
14-08-2007 De waarheid!
Onderstaand stuk staat op dapprestrijders.nl:
Geweldig nieuws voor die kleine man. Real Madrid is een grote club met een veel grotere salarisstrook dan hij ooit bij Ajax zal krijgen. Hij komt in een mooie competitie te spelen tegen clubs als Espanyol, Atletico Madrid, Valencia, Villareal en Barcelona. Daar kunnen RKC, FC Groningen en VVV natuurlijk niet tegen op, maar hoe zit het dan met die rust? En met die belofte nog een jaar te blijven en het door Maarten Fontein en Henk ten Cate beloofde kampioenschap met Sneijder aan het roer???
Nee, wij krijgen weer een brief met mooie woorden en mogen in mei aftikken voor het nieuwe jaar. Je betaalt trouw je seizoenkaart omdat je weet dat smaakmakers als Sneijder en Babel wat extra's kunnen brengen. Datgene waarvoor je naar het stadion komt ook al speelt Ajax nog zo slecht!
Het zou goed zijn als de betaling van de seizoenkaart synchroon gaat lopen met de sluiting van de transfermarkt. Dan weet je tenminste waarvoor je betaald hebt en wat je kunt verwachten. Nu is het elk jaar een nieuwe verhoging met een andere smoes en aan het eind krijg je niet waarvoor je betaald hebt omdat onze financieel directeur nog gaten uit het verleden moet dichten met de verkoop van onze smaakmakers.
De AFC Ajax is niet meer wat het was, de NV Ajax drukt steeds meer zijn stempel op ons aller Ajax. Voor de supporters ligt het anders: want de echte AFC AJAX zit in ons hart. Het is onze liefde, vergeet dat niet.
Dit is een duidelijke tekst die eerder was te lezen op dappere strijders. Misschien moeten we dit eens gaan kenbaar maken bij bestuur want zoals het gisteren ook weer was is het te triest voor woorden.
Frank zal wel een keer weggaan daar, denk je ook niet?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Rijkaardwilt even ons aller Ajax coachen terwijl hij een team als Barcelona ter beschikking heeft, en het grote geld ?
Iedere coach wordt gedwongen in het Ajax systeem te spelen.. Dat vergt aanpassingen van de coach en een hele andere kijk op voetbal van de coach . Laat je zo'n coach vrij dan kan hij op zijn top renderen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:15 schreef HeatWave het volgende:
Alleen word ik een beetje moet van die trainerswissels. Wat maakt Ajax toch zo'n lastige ploeg om te trainen?
De druk is hoog, dat is een feit. Maar iemand die een beetje een opstelling kan maken en ingrijpen tijdens een wedstrijd hebben we al jaren niet meer gehad.
En dat basseer je op die "betrouwbare" bron?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:13 schreef amsterdammertje113 het volgende:
[..]
Dat weet ik ook wel. Maar vandaag zou de nieuwe speler bekend worden. Dus is het afwachten vandaag.
Minder dan Blind?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:18 schreef devv05 het volgende:
Als we weer de CL mislopen moeten er gewoon koppen rollen, zo simpel is het. Ten Cate doet het tot nu toe nog minder dan Blind, en dat met veel beter spelersmateriaal.
En alsjeblieft geen Van Basten zeg...
Mwah er zit wel iets in. Niet zozeer mbt die seizoenskaarten hoor.quote:
Mwoah. Het seizoen met Blind was er niet één om in te lijsten, maar Blind blijft een van mijn favoriete Ajacieden allertijden. Ik zong dan ook luidkeels mee met het 'Danny Blind is een echte Ajacied' in zijn laatste wedstrijden als trainer in de ArenA.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:09 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Iedereen die aan het roer heeft gestaan lijkt wel uitgekotst te worden bij Ajax
Adriaanse
Blind
Koeman
http://www.depers.nl/spor(...)transferperiode.htmlquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:18 schreef Longmen het volgende:
[..]
En dat basseer je op die "betrouwbare" bron?![]()
Ongelooflijk als Blind wordt uitgekotst. Drie Europese prijzen, een wereldbeker, met een kutselectie de CL-playoffs halen, CL zelf halen, de beker winnenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:09 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Iedereen die aan het roer heeft gestaan lijkt wel uitgekotst te worden bij Ajax
Adriaanse
Blind
Koeman
Ik basseer dat op niet op bronnen. Ze hebben zelf aangegeven om te streven naar een aankoop voor het weekend. Ze hebben ook aangegeven dat er mogelijk donderdag al een presentatie is. Dus wie weet. En misschien gebeurt het niet. Nou dan niet.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:18 schreef Longmen het volgende:
[..]
En dat basseer je op die "betrouwbare" bron?![]()
Ajax is de moeilijkste ploeg om te leiden, ze MOETEN kampioen worden, er is een systeem dat vroeger succesvol was dat nu gespeeld MOET worden, er MOET jeugd doorstromen en er MOET Champion's League afgedwongen worden en er MOETEN spelers verkocht worden om de club gezond te houden. Het woord tussenjaar bestaat eigenlijk niet, maar door deze doelstellingen krijg je uiteraard een heel groot spanningsveld en kun je nooit overal aan voldoen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:15 schreef HeatWave het volgende:
Alleen word ik een beetje moet van die trainerswissels. Wat maakt Ajax toch zo'n lastige ploeg om te trainen?
De druk is hoog, dat is een feit. Maar iemand die een beetje een opstelling kan maken en ingrijpen tijdens een wedstrijd hebben we al jaren niet meer gehad.
Het was dan ook weer een loze conclusie van fuckbuddy. Niemand hier kotst Danny Blind uit.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:23 schreef RayMania het volgende:
[..]
Ongelooflijk als Blind wordt uitgekotst. Drie Europese prijzen, een wereldbeker, met een kutselectie de CL-playoffs halen, CL zelf halen, de beker winnen.
Viel mij ook op inderdaad.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:20 schreef TheJanitor het volgende:
En wat me soms opvalt is dat niemand zich aanbiedt, alsof ze bang voor de bal zijn, bang om een fout te maken. Dat MOET er echt uit, want zo kan je niet het positiespel spelen wat Ajax wil.
Dat krijg je als het stadion in zulke belangrijke wedstrijden half is gevuld en het publiek er pas na de gemiste strafschop (na een uur) erachter gaat staan.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:24 schreef Suijk het volgende:
[..]
Het spelen in onze mooie betonnen kist lijkt ook niet echt mee te werken om tot goede prestaties te komen.
Alsof het stadion daar iets aan kan doen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:25 schreef RayMania het volgende:
[..]
Dat krijg je als het stadion in zulke belangrijke wedstrijden half is gevuld en het publiek er pas na de gemiste strafschop (na een uur) erachter gaat staan.
quote:Jonge Ajacieden leren veel van Olaf Lindenbergh
Bijna twee weken was hij in Maleisië, maar Nathaniel Will kwam met de A1 met lege handen terug van het G14 toernooi. Twee keer nipt verloren en slechts een keer gelijkgespeeld. Ze moeten nog veel leren. Van Olaf Lindenbergh bijvoorbeeld, die nu regelmatig met Jong Ajax meespeelt en traint. “Hij is een voorbeeld voor ons.”
Nathaniel Will is een echte Ajacied. Klein, taai, geestdriftig en gepassioneerd. Hij is nog A-junior, maar staat toch al op de officiële selectiefoto van Jong Ajax. Hij zal dit komende seizoen zijn wedstrijden meepikken bij de beloftes van Adrie Koster en Aron Winter, maar daarnaast ook gewoon meedraaien in de A1 van Sonny Silooy. Met die laatste verloor hij het G14 toernooi, de Champions Youth Cup. In de openingswedstrijd tegen Arsenal bleef het 0-0 en van AC Milan en Flamengo werd beide keren net aan met 1-0 verloren. “Het was een leerzaam toernooi”, noemde trainer Silooy het toernooi voor zijn A1 op ajax.nl samen. “We hebben ons gemeten met de beste ploegen van de wereld. En daaruit blijkt dat we nog niet bij de internationale top horen. We moeten nog twee kleine stapjes omhoog maken.” Behalve bij de A1 speelt Nathaniel dus ook bij Jong Ajax, waar hij het erg naar zijn zin heeft. “Het is heel leuk bij Jong Ajax. We hebben een hele jonge ploeg en dat gaat heel goed samen. Iedereen kent elkaar al en het is ook wel een vriendenploeg. Je voetbalt niet alleen met elkaar.”
Tweedejaars Jong Ajacieden vinden zich over het algemeen ‘te goed’ voor het beloftenelftal. Dat was vorig jaar zo en zeker twee jaar geleden. Daar lijkt nu geen sprake van te zijn. Iedereen lijkt nog even gemotiveerd om het eerste te halen. “Juist de jongens die er al wat langer zitten,” legt Will uit, “willen zich juist bewijzen. Dat merk ik bij deze jongens heel erg. Ze leren ook een heleboel aan die jonge spelers. Ze leren de A-junioren heel veel en ik merk ook dat ze echt willen. Ze willen hun kansen grijpen die ze nog hebben. Het is bij Jong Ajax wel een stuk zwaarder dan de A1. We trainen bijna elke dag twee keer en dan ook nog intensiever. Je merkt echt dat je klaargestoomd wordt voor het eerste.” Is dat niet het doel van ieder Ajax-talent? “Jawel, maar het is wel heel pittig. Daar leer je ook weer van.” Van welke medespeler leert hij veel? Het blijft lang stil. “Van Olaf Lindenbergh”, zegt hij uiteindelijk. “Daar kan je een heleboel van leren. Hij is een leider. Hij brengt ook het coachen over op de jongens. Hij heeft al heel veel meegemaakt en het is een goeie voetballer.” Sinds kort is Olaf officieel door Henk ten Cate teruggezet naar Jong Ajax. Omdat de Purmerender het niveau van het eerste niet meer aan zou kunnen. “Het is heel jammer voor hem, maar ik denk dat hij Jong Ajax een heleboel dingen bij kan brengen. Hij is de leidinggevende achterin. Hij coacht veel en als hij voetbalt, is dat gewoon goed om naar te kijken. Hij is een voorbeeld voor me.”
Vorig jaar speelde Nathaniel als linksachter, maar dit jaar richt hij zich op dezelfde positie aan de rechterkant. “Het liefst speel ik op het middenveld”, zegt hij eerlijk. “Maar als Ajax zegt dat daar de meeste kansen liggen en ik zover mogelijk wil komen, dan ja, als Ajax dat zo zegt, dan zal dat wel waar zijn.” Het klinkt alsof hij tegen heug en meug opgeleid wordt voor een positie waar hij liever niet speelt. Net als Murat Yildirim, die vorig seizoen rechtsachter stond, maar eigenlijk veel beter tot zijn recht komt op het middenveld. Doordat Will mee was naar Maleisië speelde Yildirim weer rechtsachter; krampachtig in al zijn tekortkomingen, maar wel heel hard werkend. Toch lijkt de kleine Amsterdammer beter tot zijn recht te komen. “Het is best een lastige positie en niet een plek waar je heel graag wil spelen als je het liever niet hebt. Ik ben daar ook niet voor gescout. Maar goed, als daar je kansen liggen, dan moet je gewoon die kansen grijpen. Ik wil zover mogelijk komen. Ik vind het geen vervelende plek, maar soms zul je lastige wedstrijden hebben met een buitenspeler die een stuk sterker is. Dat is lastig.” Over de kansen van Jong Ajax is Nathaniel wat voorzichtig. “We hebben een wel heel jonge ploeg. Ik weet niet of we wel constant kunnen presteren, maar ik denk wel dat we om het kampioenschap kunnen meedoen. Want we hebben wel veel jonge jongens met talent. Ik denk dat we zeker een kans maken kampioen te worden!”
Exactquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:23 schreef Urquhart het volgende:
Volgens mij wordt Blind ook niet uitgekotst. In ieder geval niet door mij, hij werd gewoon iets te snel voor de leeuwen geworpen.
Niet beter in ieder geval. En als je dan naar de spelers kijkt waar Blind de beschikking over had en Ten Cate...quote:
Ik vond het persoonlijk niet eens zo slecht gister zonder de normale schakel in de as. Dat doelpunt is de onervarenheid van Collin.. dat mag ie never nooit doen en dat zal hem denk ik ook wel verteld worden.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mwah er zit wel iets in. Niet zozeer mbt die seizoenskaarten hoor.
Maar je gaat als trainer aan het werk met een ploeg in de voorbereiding en 2 dagen voor de belangrijkste wedstrijd van het jaar valt er toch weer iemand weg, daar gaat je plan en opstelling etc waar je weken mee oefent.
De tranfer periode moet gewoon minstens 2 weken voor de eerste belangrijke wedstrijden dicht zijn. Op deze manier zouden we zelfs nu nog spelers kwijt kunnen raken.
Blind werd door geen enkele supporter van Ajax uitgekotst volgens mij. Het was alleen duidelijk dat het bestuur iemand anders wilde.quote:
Nou... Dat laatste heb ik niet zo ervaren hoor. Het was niet al te best qua sfeer, maar om nou te zeggen dat we er toen pas achter gingen staan gaat me ook weer wat te ver...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:25 schreef RayMania het volgende:
[..]
Dat krijg je als het stadion in zulke belangrijke wedstrijden half is gevuld en het publiek er pas na de gemiste strafschop (na een uur) erachter gaat staan.
Voor een 26-jarige vind ik het schandalig als hij dat nu nog niet weet.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik vond het persoonlijk niet eens zo slecht gister zonder de normale schakel in de as. Dat doelpunt is de onervarenheid van Collin.. dat mag ie never nooit doen en dat zal hem denk ik ook wel verteld worden.
Er rust een vloek op Ajax sinds we een bedrijf zijn.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:29 schreef devv05 het volgende:
Er rust een vloek op Ajax sinds we in die kut Arena zitten![]()
Ik vind de belemmering van de geest van de trainer ook een groot dillema worden . Een coach moet totale vrijheid krijgen in hoe en waarmee die wil spelen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:24 schreef Suijk het volgende:
[..]
Ajax is de moeilijkste ploeg om te leiden, ze MOETEN kampioen worden, er is een systeem dat vroeger succesvol was dat nu gespeeld MOET worden, er MOET jeugd doorstromen en er MOET Champion's League afgedwongen worden en er MOETEN spelers verkocht worden om de club gezond te houden. Het woord tussenjaar bestaat eigenlijk niet, maar door deze doelstellingen krijg je uiteraard een heel groot spanningsveld en kun je nooit overal aan voldoen.
Colin had m.i. gisteren 1 goede actie, die sliding in het strafschopgebied toen Slavia even gevaarlijk werd. Verder zie ik het toch ook nog wel positief in. Ajax presteert in uitwedstrijden over het algemeen echt niet minder dan thuis. Het spelen in onze mooie betonnen kist lijkt ook niet echt mee te werken om tot goede prestaties te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |