Waar ze ook ineens vandaan komenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:27 schreef amsterdammertje113 het volgende:
[..]
Jij bent voor mij een echte supporter. Laat die kazen en kakkerlakken maar lullen. Komend weekend begint de competitie. En je moet gewoon zeggen dat wij tenminste nog zo'n wedstrijd mogen spelen en hun niet.
Waar werk je dat je een ajax shirt mag dragen op je werk?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:16 schreef TheJanitor het volgende:
Ik zit hier op mijn werk met mijn Ajax shirtje aan![]()
Al wat leuke reacties gehad, van een stel kakkerlakken en een kaas, maar ja boeiend
Volgende week winnen we gewoon 1-2 of 1-3 Ik heb er nog wel vertrouwen in hoor.![]()
ehm er zijn met name in de 1e helft aardig wat kansen gecreerd. Het was ook wel een beetje pech. als KJH de pingel had benut en Slavia had er geen tegen gekregen, dan was t 1-0 geworden en was dergelijke kritiek er niet geweest....quote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:36 schreef navigator het volgende:
Mag ik vragen waarop jullie vetrouwen in hemelsnaam gebaseerd is?! Ajax creert geen ene fuck, bal wordt doelloos rondgespeeld en uiteindelijk volgt er een blinde trap voor het doel, of erachter in 9 van de 10 gevallen![]()
Tc is nu een jaar bezig maar ik zie geen enkele vooruitgang, in tegendeel zelfs.
Als de CL niet gehaald wordt moeten er conlcusies getrokken worden. Niet alleen TC maar ook gladjakker en brabander van Geel mogen wat mij betreft optiefen.
Ajax is nog steeds dood- en doodziek![]()
Met dit team kan zelfs een wereldtrainer niks beginnen, er zit veel te weinig creativiteit in.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:36 schreef navigator het volgende:
Mag ik vragen waarop jullie vetrouwen in hemelsnaam gebaseerd is?! Ajax creert geen ene fuck, bal wordt doelloos rondgespeeld en uiteindelijk volgt er een blinde trap voor het doel, of erachter in 9 van de 10 gevallen![]()
Tc is nu een jaar bezig maar ik zie geen enkele vooruitgang, in tegendeel zelfs.
Als de CL niet gehaald wordt moeten er conlcusies getrokken worden. Niet alleen TC maar ook gladjakker en brabander van Geel mogen wat mij betreft optiefen.
Ajax is nog steeds dood- en doodziek![]()
Als Suarez die bal maakt in de eerste helft word het 3-0, want dan is hun speelplan gelijk verkloot, maarja scoren hequote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:42 schreef Longmen het volgende:
[..]
ehm er zijn met name in de 1e helft aardig wat kansen gecreerd. Het was ook wel een beetje pech. als KJH de pingel had benut en Slavia had er geen tegen gekregen, dan was t 1-0 geworden en was dergelijke kritiek er niet geweest....![]()
Swets & Zeitlingerquote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:38 schreef De_Brandweer het volgende:
[..]
Waar werk je dat je een ajax shirt mag dragen op je werk?
Ik had de keus tussen mijn hoofd en de kussens van de bank. Het werden de kussens anders was ik nu nog zieker dan dat ik al benquote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:27 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ik gisteravond ook nog niet.. De electrische vliegenmepper ging tegen de muur toen we 1-0 achterkwamenHet was of m'n telefoon of de vliegenmepper... gelukkig werd het de vliegenmepper
En heb je hem gevraagd om wat nieuwe spelers voor 5 decemberquote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:50 schreef De_Brandweer het volgende:
Ik zag Sinterklaas gisteren in vak 121
Daar sluit ik me bij aanquote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:57 schreef M0NTANA het volgende:
Men moet niet meteen doen alsof het al voorbij is, Ajax heeft nog negentig minuten om alles recht te zetten en waarom zou dat niet gebeuren? Kansen komen er dan ook wel, verschil is alleen dat ze er dan wél inmoeten! Ajax moet nu tegen De Graafschap (uit) en Heerenveen (thuis) zorgen dat de competitie goed wordt begonnen en iets aan zelfvertrouwen wint, dan komt het allemaal best goed!
Ik weet ook wel: "als" denken is wat makkelijk, maar t wordt hier wel heel negatief afgeschildert allemaal. Ook ik ben zwaar teleurgesteld, maar heb wel wat aanknopingspuntjes gezien. Met name Suarez was gevaarlijk en creatief. Over twee weken is die weer wat verder.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 08:44 schreef Jasza het volgende:
[..]
Als Suarez die bal maakt in de eerste helft word het 3-0, want dan is hun speelplan gelijk verkloot, maarja scoren he![]()
Bij Urzaiz stond t zweet al na 20 minuten op de kopquote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:06 schreef Urquhart het volgende:
Wat een Kopenhagen deja-vu zegZoveel kansen krijgen, en ze niet benutten.
En net als tegen Kopenhagen oogt het allemaal ontzettend rommelig en zenuwachtig. Zo'n Emanuelson bijvoorbeeld, die speelde vorige seizoen goed en in de voorbereiding ook, en net als tegen Kopenhagen vorige jaar speelt hij wederom om die dromerige manier met halve balletjes die niet aankomen.
En waar ik me ook aan erger is het wisselbeleid. "70ste minuut en niet eerder!" lijkt het motto, terwijl je al met de rust ziet dat het niet loopt. Waarom dan niet Urzaiz er direct de tweede helft in?
Maar goed in tegenstelling tot Kopenhagen is er dit jaar nog een return, waar alles op alles gezet moet worden. Dit wordt nog een hele lastige klus.
Nee joh, hij is zo fit als een hoentje.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:25 schreef Terrorbita het volgende:
En hoe zit het eigenlijk met onze beul uit bilbao? is die niet toevallig een paar kilo te zwaar?
Ik zag hem gister een sprintje trekken maar dat ging niet echt vanzelf...
Pardon...superaankopen, wat heb ik gemist?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:29 schreef PinhoSouza het volgende:
Toch schitterend om te zien. Rommedahl en Kennedy waren superaankopen, Colin was ook een nuttige aankoop en gelijk bij de eerste 'top'wedstrijd zakken ze volledig door de mand tegen een club met een begroting van een club uit de Jupiler League
Sowieso moet Dennis Rommedahl naar de rechterkant, aan de linkerkant heb je niets aan hem. Jurgen Colin vond ik helemaal niet zo verkeerd, men heeft nu eenmaal een zwart schaap nodig. Kennedy Bakircioglu deed het aardig, verdient een kans op tien. Luis Suarez bekoorde mij wel, maar probeer hem eens uit in een systeem met twee spitsen, kan hij ook niemand in de weg lopen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:29 schreef PinhoSouza het volgende:
Toch schitterend om te zien. Rommedahl en Kennedy waren superaankopen, Colin was ook een nuttige aankoop en gelijk bij de eerste 'top'wedstrijd zakken ze volledig door de mand tegen een club met een begroting van een club uit de Jupiler League
Absoluut, ik snap sowieso niet waarom Ajax niet zo speelde.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:38 schreef Longmen het volgende:
Suarez trekt teveel naar links als 10. Misschien Kennedy daar eens zetten?
Lijkt mij ook, maar volgens mij zei te Cate dat de back van praag veel op kwam, en dat Rommedhal wel gewend was in de PL om met zijn vent mee te lopen, en dat hij daarom links stond. Logisch toch?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:40 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Absoluut, ik snap sowieso niet waarom Ajax niet zo speelde.
Suarez - Huntelaar - Rommedahl
------------Kennedy----------------
Dan loopt iedereen op een plek waar hij goed uit de voeten kan.
Des te meer onbegrijpelijk dat Lindenbergh door htc bestempeld wordt als'" te zwak voor ajax" terwijl een Colin een aanwinst is volgens Henk.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jurgen Colin heeft het niveau totaal niet, Montana. Heel erg zielig voor die jongen dat hij dan al het gezeik krijgt, maar hij kan niet opbouwen, zijn passing is belabberd, defensief werd ie compleet overhoop gelopen. Het is gewoon zo.
Hij deed het niet slecht, hij was best dreigend als 10, maar zonde dat hij Kennedy in de weg loopt. Die dreiging van Suarez: het is natuurlijk maar de vraag of Kennedy die ook heeft....quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:40 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Absoluut, ik snap sowieso niet waarom Ajax niet zo speelde.
Suarez - Huntelaar - Rommedahl
------------Kennedy----------------
Dan loopt iedereen op een plek waar hij goed uit de voeten kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |