Niets erg aan.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 23:56 schreef magnifor het volgende:
[..]
[..]
[..]
Genoeg provocerende opmerkingen, nog niet te spreken over uitspraken zoals gassaray enz. Het gaat niet alleen om wat je zegt, maar ook hoe je het zegt.
We hebben niemand op rechts, dus waarschijnlijk moet Arda op rechts. Sabri zou rechts kunnen spelen, maar er is geen andere rechtsback, dus moet Sabri rechtsachter.quote:Op donderdag 6 november 2008 12:47 schreef Prps het volgende:
geen Kewell, dan kan Arda lekker op links..
je bedoelt dat Galatasaray goed speelde..quote:Op donderdag 6 november 2008 22:03 schreef xminator het volgende:
Na de eerste 10 minuten zag je eigenlijk al dat benfica slecht speelde.
Haha, dat is altijd grappig ja. Na elke wedstrijd die Galatasaray wint zijn de tegenstanders opeens slecht of speelden ze slecht. Dat Galatasaray goed speelde en de tegenstander daardoor slecht lijkt te spelen dringt niet tot hun door. Ik geef drie wedstrijden van dit jaar als voorbeeld: Trabzon, Olympiakos en Benfica.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:14 schreef Prps het volgende:
[..]
je bedoelt dat Galatasaray goed speelde..
2-0 MOHOHquote:Op vrijdag 7 november 2008 02:01 schreef Meh7 het volgende:
Galatasaray heeft alweer een belangrijke wedstrijd gewonnen. Hiermee zijn ze al door naar de volgende ronde omdat de andere wedstrijd in de poule is geeindigd in een gelijkspel. Belangrijker is voor mij dat GS goed heeft gespeeld, de tweede goal die gemaakt werd was echt van goed niveau. Ondanks de vele geblesseerde spelers (Kewell was dit keer ook al geblesseerd, voeg maar toe aan het rijtje geblesseerden die nog steeds niet spelen) speelt GS mooi voetbal. Het zal alleen maar beter worden als er wat spelers weer fit worden.
De derby zondag boeit mij niet eens zoveel. Het is een zoveelste competitie-wedstrijd. Ik vind het belangrijker dat GS een stijgende lijn laat zien in het voetbal dat gespeeld wordt.
Terwijl Fener-fans druk fantaseren over transfers tijdens de winterstop, denk ik dat GS niet eens transfers nodig heeft. Zolang het aantal geblesseerden maar met de helft daalt, zal GS ver komen met de huidige selectie! Ik durf niet eens te denken hoe we zullen spelen als er wat goede spelers bijkomen.
Volgens mij keken we 2 verschillende wedstrijden, 1e helft domineerde benfica. Maar goed dat kunnen jullie nooit toegeven.quote:Op donderdag 6 november 2008 23:14 schreef Prps het volgende:
[..]
je bedoelt dat Galatasaray goed speelde..
Ik heb de eerste helft niet gezien, geef ik eerlijk toe. Zat Feyenoord te kijken (quote:Op vrijdag 7 november 2008 16:11 schreef xminator het volgende:
[..]
Volgens mij keken we 2 verschillende wedstrijden, 1e helft domineerde benfica. Maar goed dat kunnen jullie nooit toegeven.
Uitslag van feyenoord stond toch vast, waarom zou je dat nog kijkenquote:Op vrijdag 7 november 2008 17:01 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik heb de eerste helft niet gezien, geef ik eerlijk toe. Zat Feyenoord te kijken () en daarna Ajax samenvatting. Anders had ik het wel toegegeven hoor
Eerste helft was nog wel leuk om te volgen hoorquote:Op vrijdag 7 november 2008 17:06 schreef xminator het volgende:
[..]
Uitslag van feyenoord stond toch vast, waarom zou je dat nog kijken
je bedoelt dat gala de 2e helft domineerde..quote:Op vrijdag 7 november 2008 16:11 schreef xminator het volgende:
[..]
Volgens mij keken we 2 verschillende wedstrijden, 1e helft domineerde benfica. Maar goed dat kunnen jullie nooit toegeven.
Dat staat sowieso vast. Het begin van de wedstrijd was voor GS, Umit Karan miste een goede kans in de eerste minuten. Daarna leek GS de grip op de wedstrijd verloren te hebben, maar gaf toch niet veel kansen weg. Benfica had toen wel een aantal kansen, De Sanctis maakte toen een uitstekende redding van een stuiterende bal die van een omhaal van Suazo kwam. De tweede helft was gewoon van Galatasaray, Benfica stond erbij en keek ernaar. Galatasaray speelde niet de gebruikelijke schop de bal hoog richting het strafschopgebied en bid voor een goal, maar speelde meer over de grond en deed meer aan combinatievoetbal. Hoewel de eerste goal een beetje een gelukje was, was de tweede goal toch een mooi voorbeeld van modern voetbal!quote:Op vrijdag 7 november 2008 17:34 schreef Prps het volgende:
[..]
je bedoelt dat gala de 2e helft domineerde..
En het bleef lang onrustig in Benficaquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:06 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dat staat sowieso vast. Het begin van de wedstrijd was voor GS, Umit Karan miste een goede kans in de eerste minuten. Daarna leek GS de grip op de wedstrijd verloren te hebben, maar gaf toch niet veel kansen weg. Benfica had toen wel een aantal kansen, De Sanctis maakte toen een uitstekende redding van een stuiterende bal die van een omhaal van Suazo kwam. De tweede helft was gewoon van Galatasaray, Benfica stond erbij en keek ernaar. Galatasaray speelde niet de gebruikelijke schop de bal hoog richting het strafschopgebied en bid voor een goal, maar speelde meer over de grond en deed meer aan combinatievoetbal. Hoewel de eerste goal een beetje een gelukje was, was de tweede goal toch een mooi voorbeeld van modern voetbal!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |