Qua rendement kan Suarez het zeker nog beter gaan doen dan Babel.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:55 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
idd, toch wel raadzaam dat Ajax gaat investeren nu in echte kwaliteit.
Als je 2 spelers uit je top3 verkoopt en dan (nog) niets terug koopt ben je mijn inziens niet slim bezig, of zien jullie Suarez als opvolger van Babel?
het Real topic is een deurtje verderquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:47 schreef DAMH het volgende:
Mensen mensen,, de premies hier in Spanje liggen bij winst ook gewoon kapot veel hoger.. dus jullie moeten je niet zo druk maken,, weslay vangt heus wel veel meer geld, entsja aan de andere kant ik zou zelfs voor minder bij Real voetballen
-btw 19% - geld voor zaakwaarnemers 7% - het geld voor Babel 2,5mil =quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:53 schreef Cheiron het volgende:
[..]
27 Sneijder) +17 (Babel) +5 (de Mul. LOL) +2 (Perez) was het toch? + 4 vdVaart = 55.
- Suarez, Bakircioglu, Delorge, Colin, Rommedahl.
Ik vind Suarez beter dan Babel.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:55 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
idd, toch wel raadzaam dat Ajax gaat investeren nu in echte kwaliteit.
Als je 2 spelers uit je top3 verkoopt en dan (nog) niets terug koopt ben je mijn inziens niet slim bezig, of zien jullie Suarez als opvolger van Babel?
quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:56 schreef Longmen het volgende:
[..]
het Real topic is een deurtje verder![]()
Appels en peren. Ik zie ze allebei niet slagen eerlijk gezegd, maar ik hoop dat ik het wat Suarez betreft mis heb.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:05 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik ben benieuwd wat Suarez zal laten zien morgen...
Ik ben niet zo heel kapot van hem, ik moet zeggen dat ik een Lazovic misschien wel een beter speler vind dat Suarez. Dit als vergelijking tussen 2 spitsen die door 2 clubs zijn gekocht
btwquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:57 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
-btw 19% - geld voor zaakwaarnemers 7% - het geld voor Babel 2,5mil =
Ik denkd at de helft van dat geld wel besteed kan worden, en dat komt nog steeds neer op zo'n 18 miljoen te besteden.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:54 schreef Blight het volgende:
[..]
En je realiseert je dat de transferinkomsten niet gelijk staan aan het te besteden transferbudget? 49 miljoen inkomsten betekent absoluut niet 49 miljoen te besteden aan transfers.
Zou kunnen. Dat blijf toch giswerk, helaas.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:11 schreef Chivu het volgende:
[..]
Ik denkd at de helft van dat geld wel besteed kan worden, en dat komt nog steeds neer op zo'n 18 miljoen te besteden.
Lazovic is langzaam en tamelijk voorspelbaar, Suarez is wendbaar en eigenzinnig, ik durf te stellen dat Suarez een veel betere spits is dan Lazovicquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:05 schreef fuckbuddy het volgende:
Ik ben benieuwd wat Suarez zal laten zien morgen...
Ik ben niet zo heel kapot van hem, ik moet zeggen dat ik een Lazovic misschien wel een beter speler vind dat Suarez. Dit als vergelijking tussen 2 spitsen die door 2 clubs zijn gekocht
Inderdaad, om Fellaini en Jovanovic ging dat.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:20 schreef Pritt het volgende:
Ik vind toch dat we in Belgie moeten scouten en niet de hand op de knip moeten houden.
Gister zag ik toevallig een voetbalprogramma op de Belg en daar hadden ze het over dat een talent als Fellaini maar 5-6 milj. kost zou Anderlecht aankloppen.
AZ heeft er toch ook direct 2 goede spelers vandaan..quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:20 schreef Pritt het volgende:
Ik vind toch dat we in Belgie moeten scouten en niet de hand op de knip moeten houden.
Gister zag ik toevallig een voetbalprogramma op de Belg en daar hadden ze het over dat een talent als Fellaini maar 5-6 milj. kost zou Anderlecht aankloppen.
Ik zou erg blij zijn als die 2 gepresenteerd zouden worden voor 10 tot 12 miljoen in totaal.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:20 schreef Pritt het volgende:
Ik vind toch dat we in Belgie moeten scouten en niet de hand op de knip moeten houden.
Gister zag ik toevallig een voetbalprogramma op de Belg en daar hadden ze het over dat een talent als Fellaini maar 5-6 milj. kost zou Anderlecht aankloppen.
Noorwegen lonkte.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:21 schreef Pizzakoppo het volgende:
Waarom is Obi Mikel van Chelsea nooit aan de bak gekomen in Amsterdam?
Defour, Boussoufa, Riquelme, Motta, Engelaar, Riera...om maar een paar geruchten te noemen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:24 schreef kriele het volgende:
Er circuleren wel heel weinig namen.
Het tijdstip is lastig, maar tot nu toe kwamen de nieuwe namen bij Ajax bijna allemaal 'uit de lucht vallen'. Een goede vervanger vinden voor Sneijder is bijna onmogelijk, maar ik heb voorlopig nog wel vertrouwen in met name van Geel.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:24 schreef kriele het volgende:
Er circuleren wel heel weinig namen. Ik krijg de indruk dat Ajax het zelf eigenlijk ook niet weet. Hans van der Zee is nog wel met veel tam tam bij P$V weggelokt.
Als de nieuwe namen van het niveau Mendoza zijn, hou ik mijn hart vast. Ach, ik reken toch al niet op het kampioenschap. Als de champions league maar gehaald wordt. Hier ben ik overigens nog lang niet gerust over.
Deed me ook een beetje pijnquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:33 schreef Chivu het volgende:
Sneijder had in z'n interview mooie woorden qua het trots maken van mensen in Amsterdam. Maar het doet wel veel pijn om hem bij de persconferentie de woorden "mooiste club" te horen zeggen. Grootste, succesvolste, bekendste, meest gigantische, meest geweldige ok, maar mooiste?
“De mensen moeten in elk geval niet rekenen op gevestigde namen uit het internationale voetbal. Die zijn voor Ajax simpelweg niet haalbaar, het is niet anders. Kijk alleen maar naar de salarissen. Nog los van de vraag of ze in de Nederlandse competitie zouden willen spelen. Ajax heeft het altijd moeten hebben van jonge en zelf opgeleide spelers, die hier de stap naar de top hebben gemaakt. Die weg zullen we ook nu volgen.’’quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:26 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Defour, Boussoufa, Riquelme, Motta, Engelaar, Riera...om maar een paar geruchten te noemen.
Aardig wat namen dus, alleen kunnen ze wellicht allemaal wel doorgestreept worden. Sinds Van Geel worden aankopen ineens uit de hoge hoed getoverd, zonder enige geruchten vooraf.
Ik vind het ook allemaal weer niet zo tof van ons aller Wesley hoor, hij mag mooie dingen gedaan hebben de manier waarop hij opeens zonodig weg moest staat me tegen. Real ok, maar bij Valencia (een club waar ie dus blijkbaar niets mee had) stond ie ook al te trappelen. vervolgens zou ie NIET weggaan en nu is hij een geluksvogel, mooiste club, droomclub blabla....quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Deed me ook een beetje pijn![]()
Maar goed, het is hem gegund.
Ach zo'n verzwakking is dat niet t.o.v. Ogararu. Al zou ik graag ook Van der Wiel een keer op rechtsback willen zien.quote:
Inderdaad, zorg maar dat Gregory v/d Wiel veel speelminuten krijgt dit jaar (op welke positie dan ook), dan staat hij er als Jaap Stam volgend jaar zomer afzwaait.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:56 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ach zo'n verzwakking is dat niet t.o.v. Ogararu. Al zou ik graag ook Van der Wiel een keer op rechtsback willen zien.
Ach ja de ene week blijven ze bij de club de andere week willen ze weer weg. Voetballers en beloftenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:46 schreef Chivu het volgende:
Ach, droomclub vind ik toch niet echt hetzelfde als mooiste club. Call me crazy, maar ik kan begrijpen dat je die woorden gebruikt over de hele entourage, de grootsheid van een club als Real Madrid. Maar het is niet alsof hij daar nu al 5 jaar voetbalt en de grootste successen heeft behaald.
Maargoed, zo makkelijk is het dus. De ene maand is Valencia de mooiste club ter wereld, nu is dat Real Madrid. Ik denk ook niet dat je z'n woorden zo letterlijk moet nemen, mede door de hype en de situatie waar hij in zit, maar toch...
quote:
Fernando Torres was al jaren veel te goed voor Atletico.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:43 schreef HeatWave het volgende:
Maar goed, clubliefde bestaat niet...
Daar gaan we dus he? Het is echt te hopen dat er nog wat namen komen want ze vallen weer bij bosjes op het moment.quote:
Qua Suarez misschien wel, maar denk dat Huntelaar blij gaat worden met Rommedahl.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:01 schreef Prosac het volgende:
is er al een poule over de volgende uitvaller bij Ajax?
Suarez scoort makkelijker dan Babel ja, maar qua assists gaan jullie je denk ik enorm ergeren.
Gewoon, spelers verliezen door blessures die we nu niet op kunnen vangen omdat er nog geen hond gekocht isquote:
ik ga zo, Rosales terughalenquote:
Dat is ook één van de weinig goede voorbeelden, Fernando Torres ging nu ook enkel weg omdat hij zijn club daarmee een dienst bewees. Mensen die jongens als Paolo Maldini, Carles Puyol en Iker Casillas noemen, vergeten dat die jongens al bij een absolute topclub spelen en een jongen als Wesley Sneijder simpelweg niet.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:00 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Fernando Torres was al jaren veel te goed voor Atletico.
Clubliefde bestaat echt nog wel hoor, maar in mindere mate.. Dat dan weer wel ;').
Huh, alleen Davids, Leo en Oga zijn toch gebleseerd op dit moment?quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:02 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daar gaan we dus he? Het is echt te hopen dat er nog wat namen komen want ze vallen weer bij bosjes op het moment.
Hou toch gewoon eens iemand heel Ajax-slagers!!!!
En Mitea natuurlijk, en kan Manucharyan al lopen? En we zijn nog niet eens echt begonnen hoor, noem jij het maar "alleen".quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:06 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Huh, alleen Davids, Leo en Oga zijn toch gebleseerd op dit moment?![]()
aissati en affelay ziJN ni3t t3 BreKenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:07 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Rosalesssss, whooohooo... (. )
Haal Aissati gewoon voor heel veel miljoen...
Ik verdenk je er echt van stiekem voor psv te zijn zoquote:
Dat Mitea en Manu geblesseerd zijn is niets nieuws. Maar jij doet net alsof het halve elftal kreupel is, maar goed dat overdreven pessimisme is jouw 'style' natuurlijk.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:07 schreef HeatWave het volgende:
[..]
En Mitea natuurlijk, en kan Manucharyan al lopen? En we zijn nog niet eens echt begonnen hoor, noem jij het maar "alleen".
Ja, idd. Zelfde geldt voor Scholes en Giggs.. In iets mindere mate voor Gerrard.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:06 schreef M0NTANA het volgende:
Mensen die jongens als Paolo Maldini, Carles Puyol en Iker Casillas noemen, vergeten dat die jongens al bij een absolute topclub spelen en een jongen als Wesley Sneijder simpelweg niet.
Nieuwe verdedigers: Van der Wiel voor zeker, Colin, evt. Vertonghen en evt. Schilder. Weggegaan: Grygera.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:05 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Gewoon, spelers verliezen door blessures die we nu niet op kunnen vangen omdat er nog geen hond gekocht is.
Ja, mijn "styl0w" ja. Ik ben nou eenmaal nogal pessimistisch ingesteld de laatste jaren en wie kan me ongelijk geven met 6 uit 8 voor PSV?quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:09 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Dat Mitea en Manu geblesseerd zijn is niets nieuws. Maar jij doet net alsof het halve elftal kreupel is, maar goed dat is jouw 'style' he.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |