Herkenbaar. Meestal als ik ze zie hebben ze hun bek al wijd open, klaar om op elk moment toe te kunnen slaan.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:04 schreef Skv het volgende:
mijn vingers aan zijn grote grijpgrage slagtanden te kunnen ontsnappen
Moet ik is proberen met m'n hoogpolige tapijt.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:04 schreef Skv het volgende:
aansteker in combinatie met fles deodorant.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 16:27 schreef Spacehamster het volgende:
Ik heb zin om de TS in de fik te steken omdat ik hem/haar niet wil aanraken maar wel wil weg jagen.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 19:28 schreef MahirBurekovic het volgende:
skv is een irritante kneus.
Jajoh.quote:
OMG, je kwoot mijn fobo maar die is hartstikke geheim want het staat boordevol gevoelige prive informatie en op een geheime plek waar niemand het ooit kan vinden!quote:
Heb m'n foto's dr laatst afgehaald, ja.quote:Op zondag 12 augustus 2007 22:29 schreef Spacehamster het volgende:
[..]
OMG, je kwoot mijn fobo maar die is hartstikke geheim want het staat boordevol gevoelige prive informatie en op een geheime plek waar niemand het ooit kan vinden!
![]()
* Spacehamster checkt fobo van Skv
OMG...een fobo zonder foto's en zonder karakter...
als jij wil zien echte crimineel, laat je zien.quote:Op zondag 12 augustus 2007 21:21 schreef Skv het volgende:
[..]
Jajoh.
Ben ik ff blij dat die criminele bakkes van jou echt om over naar huis te schrijven is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |