geen idee. wij zitten in een sociale huurwoning, en zijn (na de slaapkamerverbouwing) volstrekt blutquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Inderdaad. Jarenlang posten om dit moment af te wachten, en dan verstek laten gaan.
Waar moet je nu trouwens inzitten, denken jullie? Aandelen niet, zou ik zeggen. Maar cash dan? Dollars?, euro's ? Aluminium? Onroerend goed?
, edelmetalen?
Ik heb toevallig gisteren nog een gouden ketting gekocht voor mijn vriendin. Misschien was dat wel vooruitzien!![]()
zover ik weet valt dat mee op het totaalplaatje maar het zal ongetwijfeld niet prettig zijnquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 00:06 schreef gronk het volgende:
Overigens, d'r wordt gesuggereerd dat er wel eens meer europees geld (van banken en pensioenfondsen) in amerikaanse subprime-hypotheken zou kunnen zitten dan ons lief is.
DH: Danke!![]()
maar wat doen ze nu preciesquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 00:27 schreef gronk het volgende:
Ter referentie: M3, de geldhoeveelheid in de eurozone, is ongeveer 8200 miljard euro, volgens http://www.ecb.eu/press/pdf/md/md0706.pdf . Dit soort acties zullen dus wel 'zichtbaar' zijn.
olie goud platinum alles wat in waarde stijgt en waar een tekort aan isquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Inderdaad. Jarenlang posten om dit moment af te wachten, en dan verstek laten gaan.
Waar moet je nu trouwens inzitten, denken jullie? Aandelen niet, zou ik zeggen. Maar cash dan? Dollars?, euro's ? Aluminium? Onroerend goed?
, edelmetalen?
Ik heb toevallig gisteren nog een gouden ketting gekocht voor mijn vriendin. Misschien was dat wel vooruitzien!![]()
Het vervelende is met goud (eigenlijk met alles) dat die vraag er wel moet zijn om het iets waard te maken. En die vraag moet een vraag vanuit de industrie zijn, vraag vanuit de beurs is puur speculatie.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:43 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
olie goud platinum alles wat in waarde stijgt en waar een tekort aan is
Er blijft altijd vraag naar grondstoffen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:47 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
Het vervelende is met goud (eigenlijk met alles) dat die vraag er wel moet zijn om het iets waard te maken. En die vraag moet een vraag vanuit de industrie zijn, vraag vanuit de beurs is puur speculatie.
Goud kun je niet eten en je bouwt er geen huizen mee. Zo zeker is dat allemaal dus niet. Maar het is idd beter dan iets dat kan rotten of echt alleen digitaal bestaat.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:07 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Er blijft altijd vraag naar grondstoffen.
oh dat ben ik met je eens en met het zelfde argument reageer ik altijd op HO die de goudstandaard terug wil hebbenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:15 schreef en_door_slecht het volgende:
[..]
Goud kun je niet eten en je bouwt er geen huizen mee. Zo zeker is dat allemaal dus niet. Maar het is idd beter dan iets dat kan rotten of echt alleen digitaal bestaat.
Overigens is 'unlimited' ook weer niet zo 'unlimited'. D'r zijn grenzen. Ik ben benieuwd of we die gaan bereiken. En wat er dit weekend gebeurt.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:17 schreef en_door_slecht het volgende:
En nog een ingreep vanuit de ECB.
Dat is volgens mij wel een goede maatregel om te voorkomen dat de geldpers maar ongebreideld aangezet wordt, maar dat is maar de helft van het verhaal.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
oh dat ben ik met je eens en met het zelfde argument reageer ik altijd op HO die de goudstandaard terug wil hebben
Ja, maar dat wil alleen maar zeggen dat het vertrouwen eigenlijk altijd hoog is geweest in die dingen. Als het puntje bij het paaltje komt, heb je natuurlijk geen ruk aan sieraden. En ergens iets aan hebben is de basis van de waarde van een product. Daarom opperde ik om je geld in de landbouw te steken. Dat hebben we echt nodig. Alleen dat is bederfelijk en dat maakt het een stuk minder betrouwbaar.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:20 schreef Pappie_Culo het volgende:
Sieraden van edelmetalen en -stenen zijn volgens mij historisch gezien het meest waardevaste wat er te krijgen is.
[paniek technische analist modus]quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 12:40 schreef en_door_slecht het volgende:
[paniek modus]
En de 500 punten zijn wel heel dichtbij...
[/paniek modus]
Hij was er net iets bovenonder.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:14 schreef sander89 het volgende:
Hij is weer nu iets boven de 500
(*)Je eigen opleiding, doe een goede MBA of vakopleiding.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 11:15 schreef LXIV het volgende:
Waar moet je nu trouwens inzitten, denken jullie? Aandelen niet, zou ik zeggen. Maar cash dan? Dollars?, euro's ? Aluminium? Onroerend goed?
, edelmetalen?
nou ja, er zijn ook voertuigen die op lucht rijden.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:23 schreef Autoreply het volgende:
[..]
(*)Je eigen opleiding, doe een goede MBA of vakopleiding.
(*)Je eigen vakgebied. Je hebt daar veel kennis van dus je kan bepalen wat het in de toekomst goed gaat doen.
(*)Koolstof. Het gebruik van koolstof neemt een gigantische vlucht. Door het gebruik van Boeing en Airbus is de kennis er nu, dus het zal steeds breder toegepast worden. (Auto's, treinen, verpakking)
(*)Waterstoftechnologie. Dat de olie op zal zijn is een feit en waterstof is voor veel energievoorzieningen de enige manier. (De energiedichtheid van accu's zal nooit in de buurt van waterstof komen)![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |