Hij doet niet mee woensdagquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:12 schreef MaxC het volgende:
Het is wel veel geld voor Suarez maar we hebben niet echt een keus.
Het is wel een goede speler, als we de CL mislopen doordat er aanvallend te weinig is dan kost het je veel meer
Het is bijna een sprookje geweest deze transfer!quote:,,Mede op grond van de lange historische relatie tussen FC Groningen en Ajax zijn de clubs gedurende het gehele proces met elkaar in gesprek gebleven, hetgeen geleid heeft tot dit positieve resultaat”, aldus Maarten Fontein, algemeen directeur van AFC Ajax, en Hans Nijland, algemeen directeur van FC Groningen.
Idd..quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:14 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Het is bijna een sprookje geweest deze transfer!
En ze leefden nog lang en gelukkig!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:14 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Het is bijna een sprookje geweest deze transfer!
Sneijder op de plek van Vertoghen en hij is perfect. Vertoghen is een mooie stand-in voor een heeeeeeeeeeeleboel posities.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:20 schreef Fides het volgende:
Stiekem hoop ik nu dan dan dat we Suarez niet echt op links zetten. Doe dan maar iets van:
-------Suarez-KJH----------
Emanuelson-------Kennedy
---Vertonghen--Gabri-------
------------Heitinga-----------
-Vermaelen-Stam-vd Wiel-
--------Stekelenburg--------
Suarez is geblesseerdquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:20 schreef Fides het volgende:
Stiekem hoop ik nu dan dan dat we Suarez niet echt op links zetten. Doe dan maar iets van:
-------Suarez-KJH----------
Emanuelson-------Kennedy
---Vertonghen--Gabri-------
------------Heitinga-----------
-Vermaelen-Stam-vd Wiel-
--------Stekelenburg--------
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 18:54 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Pelle is waarschijnlijk zijn 6 miljoen niet waard. Maar goed het is het Ajax topic, dus laten we het maar bij de Ajax aankopen houden.
Gewoon 7,5 zoals Ajax zelf meld.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:24 schreef csar het volgende:
In feite heeft Ajax gewoon die 9,5 betaald. Dus 1 1/2 miljoen aan Fonseca en de rest aan Groningen.
bron: fcg forum
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:24 schreef csar het volgende:
In feite heeft Ajax gewoon die 9,5 betaald. Dus 1 1/2 miljoen aan Fonseca en de rest aan Groningen.
bron: fcg forum
Samaras is toch een gerucht wat hier is ontstaan zonder echt bron?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:30 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben er blij mee, nu nog even de bevestiging van Samaras en we kunnen beginnen
Ach een mens mag dromen hequote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:32 schreef jna het volgende:
[..]
Samaras is toch een gerucht wat hier is ontstaan zonder echt bron?![]()
Nee, jullie spelen de finale van de play-offs in het DSB Stadionquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:31 schreef devv05 het volgende:
Spelen we onze kampioenswedstrijd trouwens tegen FCG? Ik voel belangenverstrengeling
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:38 schreef Boixos_Nois het volgende:
En het konijn paard moet zich eerst nog maar waarmaken, ik heb iig goede hoop
Woensdag zeker en ik twijfel nog of ik morgen een kaartje haal voor zaterdagquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:38 schreef Boixos_Nois het volgende:
ik is zaterdag en woensdag aanwezig! wie meer?
En het konijn moet zich eerst nog maar waarmaken, ik heb iig goede hoop
450quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:04 schreef Riro het volgende:
[..]
Ik ook.
Is er al bekend hoeveel supporters er ongeveer meekomen uit Eindhoven?
450 las ik.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:04 schreef Riro het volgende:
[..]
Ik ook.
Is er al bekend hoeveel supporters er ongeveer meekomen uit Eindhoven?
Als-ie volgend jaar niet wegwilquote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:06 schreef Wooldoor het volgende:
Zeer goede aankoop vind ik, spits met erg veel potentie en nu kan je 4-4-2 spelen met 2 echte spitsen en mocht Leonardo/Mitea/Manucharyan beschikbaar zijn ook overschakelen naar 4-3-3. Ook heb je nu al een vervanger voor Huntelaar die al een seizoen bij Ajax meedraait.
Schoen eet topic?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:25 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]!!!!!!!!!!!! Die woorden ga je nog inslikken...
Perfecte opstellingquote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:11 schreef venomsnake het volgende:
MONTANA zal morgen zijn mooie 4-4-2 opstelling wel weer posten met Suarez naast Huntelaar.![]()
Dat gaat nog een feest worden inderdaad.quote:
Dat is z'n Uruguayaanse club?quote:
Nacionalquote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:20 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Dat is z'n Uruguayaanse club?
London Irish, FM fetishquote:
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:29 schreef Chivu het volgende:
Koeman vond ook dat de kwaliteiten van Alex en Cocu goed waren opgevangen met meerdere spelers. Zou hij denken dat hij er meer dan 11 op mag stellen?
Die opstelling die finaal mislukte tegen Atletico en tegen Arsenal eerste helft?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:11 schreef venomsnake het volgende:
MONTANA zal morgen zijn mooie 4-4-2 opstelling wel weer posten met Suarez naast Huntelaar.![]()
Plus dat hij die spelers heeft gekocht.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:29 schreef Chivu het volgende:
Koeman vond ook dat de kwaliteiten van Alex en Cocu goed waren opgevangen met meerdere spelers. Zou hij denken dat hij er meer dan 11 op mag stellen?
Ajax 2 - 0 Atletico, rampzalige uitslag idd!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Die opstelling die finaal mislukte tegen Atletico en tegen Arsenal eerste helft?
PSV gaat heel ander voetbal spelen.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 20:26 schreef TheVulture het volgende:
Ik las trouwens vandaag in de Spits dat Koeman vindt dat Ajax wel heel veel is kwijtgeraakt deze zomer en hij benieuwd is hoe de club dat gaat opvangen...
Bewijst maar weer eens dat hij er niet veel van snapt... de basis is op Babel en Grygera na intact gebleven en die laatste was al regelmatig geblesseerd... Ik denk dat PSV een groter probleem heeft om het vertrek van Cocu en Alex op te vangen....
Hoezo? Behalve Suarez hebben we amper een linksbuiten, laat staan een spits met veel snelheid. De Rommedahl op links.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:05 schreef the_legend_killer het volgende:
Denk dat het nu wel einde verhaal in voor Leonardo bij Ajax.
Die mag nu banken
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:25 schreef peaceman het volgende:
Zou Rommedahl de strijd winnen tegen Kennedy op rechts? Ik vond hem tot nu toe een betere indruk maken dan Kennedy als ik eerlijk ben.
Vi.nlquote:Real biedt op Sneijder en vergeet Robben
9/8/2007 21:33
Wesley Sneijder mag dan zelf van niets weten, Real Madrid zit daadwerkelijk achter de middenvelder van Ajax aan. Zeer betrouwbare bronnen bevestigden aan VI.nl dat de Spaanse kampioen een fors miljoenenbod heeft uitgebracht én niet meer achter Arjen Robben aan zit.
Real ziet af van de aankoop van Robben, omdat het Los Merengues maar niet lukt de Bedummer los te weken bij Chelsea. Met Royston Drenthe heeft De Koninklijke inmiddels een speler voor de linkerflank aangetrokken, waardoor de komst van Robben ook geen halszaak meer is.
Coach Bernd Schuster is nog wel op zoek naar een spelmaker: een speler die achter centrumspits Ruud van Nistelrooy de aanval vormgeeft. Dat moet Sneijder worden. Real heeft bij Ajax inmiddels een bod uitgebracht van 24 miljoen euro. De Amsterdammers hebben het bod in beraad.
Eerder donderdagmiddag sprak VI.nl nog met Sneijder over het gerucht dat Real hem wil contracteren, maar de international wist toen nog van niets. Donderdagavond vernam VI.nl van goed ingevoerde bronnen dat de Spanjaarden toch echt de middenvelder willen inlijven.
Dat ligt dan ook aan Ajax hoor.... als zij nu ineens weer open staan voor een transfer van hem.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:51 schreef Jajong het volgende:
Als Sneijder nu nog weg gaat na zijn beloftes trap ik 'm persoonlijk op zijn oog.
Nu moet rommedahl alleen nog leren dat tribune en het strafschopgebied niet hezelfde isquote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:29 schreef BB-boy het volgende:
Met Rommedahl en Leonardo heb je geloof ik de snelste buitenkanten van de wereld.
Dat is dus de tijd van onze opaquote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:54 schreef tong80 het volgende:
Kippenvel beelden uit de tijd van mijn pa
Ah gossiequote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:51 schreef Jajong het volgende:
Als Sneijder nu nog weg gaat na zijn beloftes trap ik 'm persoonlijk op zijn oog.
De user Golfert zat in het stadionquote:
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:58 schreef Aanvoerder het volgende:
Wie heeft dat kleuterklasje in de OP gegooid? (Ff een tijdje F5'en totdat je het ziet).
Mag toch hopen dat dit bullshit is.quote:Real heeft bij Ajax inmiddels een bod uitgebracht van 24 miljoen euro. De Amsterdammers hebben het bod in beraad.
Idd.. Nu kijken wat Sneijders woord waard is.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:02 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat dit bullshit is.
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:53 schreef Silentuz het volgende:
[..]
Nu moet rommedahl alleen nog leren dat tribune en het strafschopgebied niet hezelfde is
ff kijken of t sportjournaal t zo heeft, als t daar gemeld wordt, vind ik t serieuzer...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:02 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Mag toch hopen dat dit bullshit is.
Van de SK Slavia website. We spelen dus op woensdag 29 augustus om 20:30 @ Strahov stadion in Praag.quote:SK Slavia Praha Ajax Amsterdam st 29.8.2007 20:30 Strahov 3. kolo
Denk dat zijn woord er met zulke bedragen weinig meer toe doet..quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:03 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
Idd.. Nu kijken wat Sneijders woord waard is.![]()
Ja maar nu hebben we NOG minder tijd om een vervanger te halen. Ik zou inzetten op 45 miljoenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:14 schreef Terrorbita het volgende:
[..]
Denk dat zijn woord er met zulke bedragen weinig meer toe doet..
Stel Real wil echt tegen de 30 miljoen betalen wat Ajax eigenlijk wil dan vertrekt hij gewoon. Denk zelf dat Wesley hier geen nee tegen zal zeggen..
Sky melde het ook al.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:22 schreef TheVulture het volgende:
Het switchen van Robben naar Sneijder vind ik een beetje vaag...totaal andere spelers... ik denk dat VI er weer eens naastzit
Het aankoopbeleid van Real Madrid is vaak ook niet echt bijzonder doordacht. Ze wileln vaak gewoon de grootste namen binnenhalen, want die had de voorzitter immers beloofd.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:22 schreef TheVulture het volgende:
Het switchen van Robben naar Sneijder vind ik een beetje vaag...totaal andere spelers... ik denk dat VI er weer eens naastzit
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:25 schreef Wooldoor het volgende:
VI = Johan Derksen = Anti-Ajax
Maar ze vermelden wel dat de fans Perez uitfloten bij zijn afscheid en 'vergeten' erbij te vermelden dat ze dit vooral deden toen PSV werd genoemd.quote:
Johan is niet persé anti-Ajax.. hij geilt alleen een beetje veel op AZ, de gebroederlijke sfeer bij PSV en de zogenaamde befaamde achterban van feyenoord.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:25 schreef Wooldoor het volgende:
VI = Johan Derksen = Anti-Ajax
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |