Dat kan natuurlijk ook, maar mijn geboorteplaats is zo'n 60 km rijden en het gemeentehuis is alleen op ochtenden open (lekker handig!), dus dat is hier geen optie. Nee hoor, ik bel morgen wel weer even.quote:Op zondag 26 augustus 2007 11:28 schreef YPPY het volgende:
Ik ben naar het gemeentehuis geweest, moest even wachten en kon het zo meenemen.
Leuk!quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:52 schreef leonieke het volgende:
Zoals beloofd (een hele tijd terug): ons bedankingskaartje
O nee, zo bedoelde ik het niet hoor, ik vond het alleen een leuk idee om je gasten ook een foto te geven en grappig om te zien dat het vaker voor komt. Van mij had ie ook per post gemogen hoorquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 19:26 schreef leonieke het volgende:
Maar idd, kaartjes de dag zelf geven, scheelt wel een hoop werk
Oh, ik had het ook niet verkeerd geïnterpreteerd ofzo, maar in België is het wel redelijk standaard om die foto al de dag zelf te geven. Maar ons kaartje kostte maar 70 euro (voor 150 stuks ofzo) en dat vind ik toch iets beter dan een fotograaf te moeten betalen, want volgens mij maakt hij niet zoiets zonder dat je er extra moet voor betalen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 19:33 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
O nee, zo bedoelde ik het niet hoor, ik vond het alleen een leuk idee om je gasten ook een foto te geven en grappig om te zien dat het vaker voor komt. Van mij had ie ook per post gemogen hoor![]()
volgens de etiquette is het 6 wekenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:00 schreef Troel het volgende:
Ik had hier een aantal bedankjes klaarliggen voor bepaalde mensen die veel voor ons gedaan hebben, maar door alle heisa om andere dingen heen is het daar nog niet van gekomen en ik vind het zo raar om het nu nog te versturen
Die mensen kennen en snappen die heisa wel, neem ik aan, en zullen het vast alleen maar leuk vindenquote:Op donderdag 30 augustus 2007 11:00 schreef Troel het volgende:
Ik had hier een aantal bedankjes klaarliggen voor bepaalde mensen die veel voor ons gedaan hebben, maar door alle heisa om andere dingen heen is het daar nog niet van gekomen en ik vind het zo raar om het nu nog te versturen
Wat fijn dat je een fotograaf hebt gevonden die goed bij jullie pastquote:Op donderdag 30 augustus 2007 22:18 schreef Fannetje het volgende:
Zo, wij kunnen weer iets van ons lijstje afstrepen.
Na veel positieve recensies te hebben gelezen over fotograaf Corrine Ponsen, zijn we daar vandaag op visite geweest. Ze heeft echt ontzettend mooie foto's en we zijn allebei heel enthousiast. Het is wel wat duurder dan we gepland hadden, maar ach, je trouwt maar één keer he?
Grappig hoe dat gaat trouwens, want van onze allereerste begroting klopt al geen snars meer... alles wordt stiekempjes aan steeds duurder en duurder...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |