quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:52 schreef Sharkdoggie het volgende:
O god kan niet eens goed een topic open.
quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:53 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Point taken, je ziet er ook niet uit als de gemiddelde fokker of nintendo gamer...
FOK!tv: Campzone met Tweakers, bier en vrouwenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:51 schreef Sharkdoggie het volgende:
Hoe ziet de gemiddelde Fok!er eruit? Moet wel even erbij vermelden dat ik niet onder de categorie gemiddelde Fok!er valt.![]()
Nee dan krijg ik dat TR icoontje achter een topic te zien.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 23:20 schreef Sharkdoggie het volgende:
Hoe zien TR's er eigenlijk uit bij een modje (nee ik gebruik hetniet te pas en onpas) ? Komt er dan een rood knipperende pop-up ofzo?
voor alle Guitar Hero fans...quote:This is Spinal Tap
Does for rock and roll what "The Sound of Music" did for hills
Deze knappe parodie op de 'rockumentary' is het regiedebuut van Rob Reiner. In This Is Spinal Tap speelt hij Marty, de fan en documentairemaker die de fictieve band Spinal Tap volgt. De tournee van de rockers verloopt rampzalig. Het ene na het andere optreden wordt afgelast, manager Ian stapt halverwege op en ook gitarist Nigel geeft er de brui aan. De film drijft op een hilarische manier de spot met rockbands, met de holle bombast van shows die vooral hardrockers opvoeren en met de kinderachtige sterallures van popsterren. Gaandeweg de tour ontmaskert Marty de rockers als complete losers..
Vanavond om 20:30 op RTL7
'Call of Duty' of 'Medal of Honour'?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 11:55 schreef mschol het volgende:
omdat ik geen apart topic er over wil openen:
ik ben op zoek naar een shooter a la UT2004 (dus multiplayer based, met mogelijkheid om offline tegen bots te vechten en verschillende gametypen)alleen i.p.v. in een of andere futuristische omgeving moet hij gewoon gesitueerd zijn in een oorlogs situatie.. (dus stijl golfoorlog/WO2 etc) ook met de wapens die in die oorlogen voorkomen..
iemand?
nope, die hebben wel een single player campain maar das niet wat ik zoek..quote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:01 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
'Call of Duty' of 'Medal of Honour'?
Volgens mij hebben die spellen wel een redelijk uitgebreide multiplayer mode...quote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:26 schreef mschol het volgende:
[..]
nope, die hebben wel een single player campain maar das niet wat ik zoek..
ik zoek meer een potje fraggen in deathmatch/Team deathmatch tegen een flink aantal bots..
in WO2/golfoorlog stijl
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:22 schreef Tain het volgende:
Kut zeg, volgens de vriend van T-A zal ik altijd alleen blijven
hebben ze ook en heb ik redelijk grijs gespeeld..quote:Op woensdag 8 augustus 2007 12:53 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Volgens mij hebben die spellen wel een redelijk uitgebreide multiplayer mode...
betalen voor een modquote:maar misschien is de 'Day of Defeat'-mod voor Source dan wel wat...
http://www.dayofdefeatmod.com/
Bij Source is het niet echt een mod meer, maar een nieuw spel.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 16:40 schreef mschol het volgende:
[..]
hebben ze ook en heb ik redelijk grijs gespeeld..
[..]
betalen voor een mod
die heb ik, zou eff moeten kijken of DoD ook tussen steam lijst staat..quote:Op woensdag 8 augustus 2007 16:52 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Bij Source is het niet echt een mod meer, maar een nieuw spel.
anders moet je gewoon half-life 1 halen, daar is de 'oude' versie volgens mij gratis...
Waar is de Python? De meet was toch in de Efteling?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 18:20 schreef Roi het volgende:
De GAM meet was weer gezellig.
[afbeelding]
Stukquote:Op woensdag 8 augustus 2007 18:41 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Waar is de Python? De meet was toch in de Efteling?
Echt bedrijf of headhunters(bedrijf)?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:28 schreef Tain het volgende:
Echt te grappig, je zet je CV op monsterboard.nl en dan word je een uur later al gebeld door het eerste bedrijf die je CV wel intressant vindt
1 echt bedrijf en 1 headhunter heb ik nu aan de lijn gehadquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:20 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Echt bedrijf of headhunters(bedrijf)?
Echte bedrijven op monsterboardquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:41 schreef Tain het volgende:
[..]
1 echt bedrijf en 1 headhunter heb ik nu aan de lijn gehad
Jaquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:45 schreef disjfa het volgende:
[..]
Echte bedrijven op monsterboardDat is toch alleen een nest van headhunters en detacheerders.
Detacheerders zijn geen bedrijven. Het zijn mensen die andere mensen afzetten met vriendjespolitiek en daardoor de arbeidsmarkt misbruikenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:49 schreef Tain het volgende:
[..]
JaAlleen als die detacheerder voor een interne functie mensen zoekt noem ik het een echt bedrijf
Ach ja ieder zijn voorkeurquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:51 schreef disjfa het volgende:
[..]
Detacheerders zijn geen bedrijven. Het zijn mensen die andere mensen afzetten met vriendjespolitiek en daardoor de arbeidsmarkt misbruiken
Het schijnt dat ik het er niet zo op heb
Yup das het hele concept waarvan de bedenker rijk is geworden. Misschien had het gezin bon van iemand anders gekregen en wilde ze ervan af.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 17:24 schreef BroesWillems het volgende:
M'n vriendin heeft een Hotelbon gekregen van een gezin waar ze gewerkt heeft (ze is kraamverzorgster). Zit ik net een beetje rond te kijken op hotelbon.nl, mag je wel gratis overnachten, máár je bent verplicht te ontbijten en te dineren bij het Hotel... tegen betalen uiteraard....
Dan moet dat gezin haar wel heel erg gehaat hebben dat ze zoiets gedaan hebbenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 17:24 schreef BroesWillems het volgende:
M'n vriendin heeft een Hotelbon gekregen van een gezin waar ze gewerkt heeft (ze is kraamverzorgster). Zit ik net een beetje rond te kijken op hotelbon.nl, mag je wel gratis overnachten, máár je bent verplicht te ontbijten en te dineren bij het Hotel... tegen betalen uiteraard....
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:25 schreef Tain het volgende:
[..]
Dan moet dat gezin haar wel heel erg gehaat hebben dat ze zoiets gedaan hebben
Hackpoging hier op het werk, mijn hele log is volgespamd maar het lukt hem niet om binnen te komenquote:
Altijd leukquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:20 schreef Tain het volgende:
[..]
Hackpoging hier op het werk, mijn hele log is volgespamd maar het lukt hem niet om binnen te komen
nog 60GB aan ruimte vrij om op te loggen en als de ruimte op is werk ik hier niet meerquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 13:26 schreef disjfa het volgende:
[..]
Altijd leukLog vol Hdd vol. server ontploft
Moet je weer ff alles leeggooien
Saai.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |