Ik ben lager opgelijdquote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:46 schreef Bravebart het volgende:
Ik had er een Van Gaaltje van kunnen maken"Ben ik nou zo slim of zijn jullie nou zo dom ?"
Maar dat doe ik niet
Je most het toch ff kwijt hequote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:46 schreef Bravebart het volgende:
Ik had er een Van Gaaltje van kunnen maken"Ben ik nou zo slim of zijn jullie nou zo dom ?"
Maar dat doe ik niet
Ah gossiequote:
Okquote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:55 schreef Ienepien het volgende:
Blokker?
Kijk dan es ff naar gastankjes![]()
Hoezo, is het uit met je vriendin ?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:56 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Hay Bart![]()
Ik ben hard toe aan een avondje klemmen geloof ik![]()
Gefeli @ Ien![]()
Nee, maar duurt nog wel ff voor ik 'r weer zie. Bovendien al tijden (2 maanden) niet meer in Nederland uitgeweest, dus dat moet maar weer 'squote:Op donderdag 9 augustus 2007 15:58 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Hoezo, is het uit met je vriendin ?
Dan gha je toch naar GHoes ?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:02 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Nee, maar duurt nog wel ff voor ik 'r weer zie. Bovendien al tijden (2 maanden) niet meer in Nederland uitgeweest, dus dat moet maar weer 's![]()
Ja hee zit op mijn werk, af en teo doe ik nog wel eens watquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:06 schreef Bravebart het volgende:
Duurt lang
Naja ik neem er wel 1 mee Ien (als ze het hebben) en en als je er geen/meer wil sms je maar
Doe vooral een tochtje met de rondvaartbootquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:07 schreef punchdrunk het volgende:
volgende week weer een paar avondjes in Delft voor werk. heb al ontdekt dat je goed kunt eten bij Belvedere (lekker bier ook) en dat het bier in de koornbeurs spotgoedkoop is.
mocht iemand zich geroepen voelen om me van meer info te voorzien, dan is dat altijd welkom!
Die cocktailtent voor de Koornbeurs is ook uitstekend. Naam ff kwijt, maar naar ik meen op dinsdag kan je goedkoop cocktails drinkenquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:07 schreef punchdrunk het volgende:
volgende week weer een paar avondjes in Delft voor werk. heb al ontdekt dat je goed kunt eten bij Belvedere (lekker bier ook) en dat het bier in de koornbeurs spotgoedkoop is.
mocht iemand zich geroepen voelen om me van meer info te voorzien, dan is dat altijd welkom!
Verkopen ze niet bij de Blokker, ivm ontploffingsgevaar zei dat vrouwtjequote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:09 schreef Ienepien het volgende:
[..]
Ja hee zit op mijn werk, af en teo doe ik nog wel eens wat. Iets van nr. 270, tis zo'n kleintje
Nou dan, niet zeuren jijquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:13 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Morgen plus zaterdag. Zaterdag overigens Vlisdorp.
Wel lief dat je het gevraagd hebt!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:37 schreef Bravebart het volgende:
[..]
Verkopen ze niet bij de Blokker, ivm ontploffingsgevaar zei dat vrouwtje
Sorry![]()
Graag gedaanquote:Op donderdag 9 augustus 2007 16:55 schreef Ienepien het volgende:
[..]
Wel lief dat je het gevraagd hebt!![]()
Koesjequote:Op donderdag 9 augustus 2007 17:00 schreef Ienepien het volgende:
hihi
Ik ben even weg, want ik ga naar huus. Misschien tot later!
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 17:54 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Ja, maar ik wel het NU. Ik begin de laatste tijd een beetje een emo te worden geloof ik![]()
Uuh ja, care.quote:
Ok, ik begin.quote:
Dan zie ik nog liever een kopje koffiedikquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 02:08 schreef seekfaM het volgende:
[[url=http://www.mistermotley.nl/UPLOADS/MANUALS/IMG/IMG_9731.JPG]afbeelding][/url]
Dit zie ik
Neequote:Op vrijdag 10 augustus 2007 02:14 schreef seekfaM het volgende:
kom we maken een topic
met van dat soort dingen
Ik was verliefd en verwonderd vanaf het eerst moment dat ik hem zag liggen in de winkel, sterk, maar toch zo kwetsbaar en iel, ik heb de zorg over hem op me genomen, ik heb hem geliefkoosd, vertroeteld en verzorgd, maar alle pogingen ten spijt, ik ben het het vertrouwen....in hem kwijtquote:
Nee, dit is oude spelling.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 02:33 schreef warrel het volgende:
Geliefkoost is met een t, de s zit in 't kofschip
Het klopt ook niet wat je zegt, maar dat geeft niet, het is al laatquote:
Whehe, ik en uitleggenquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 02:44 schreef warrel het volgende:
Pff, leg 't eens uit? Was de stam gewoon de ik-vorm, of het hele werkwoord zonder -en? :$
Weet ik veelquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 02:56 schreef warrel het volgende:
Pff, ok. Dus hoz is de stam van hozen neem ik hieruit op..
Ik kon 't niet meer vinden op het apenschema..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |