Eensch.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:33 schreef Silenus het volgende:
[..]
Het goedkoopste is 18 euro, en dat vind ik wel meevallen. In vergelijking daarmee is de JCschaal met 17,50 nog behoorlijk prijzig.
Ik heb gewoon 20 euro betaald voor 412, in feite dus voor 410.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:26 schreef devv05 het volgende:
[..]
25 euro met korting hoor.. en dat zijn ongeveer de goedkoopste plaatsen. Ik vind het aardig prijzig voor een voorronde die nooit meer dan halfvol zit tegen een nietsbetekenende tegenstander.
Die was het goedkoopst idd.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:43 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Ik heb gewoon 20 euro betaald voor 412, in feite dus voor 410.
Dat hebben we gemerkt afgelopen jarenquote:Op maandag 6 augustus 2007 16:59 schreef M0NTANA het volgende:
"Want Ajax is wel Ajax, wat Groningen ook zegt. Bij die club gaat het altijd om kampioenschappen en Champions League. Met alle respect voor Groningen, maar dat is toch een andere wereld."
Mooie woorden van het management van Luis Suarez.
Hahahhahaa.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat hebben we gemerkt afgelopen jaren![]()
![]()
![]()
![]()
Hahahahahaha.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat hebben we gemerkt afgelopen jaren![]()
![]()
![]()
![]()
Gast.quote:
Hahahahahaha.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat hebben we gemerkt afgelopen jaren![]()
![]()
![]()
![]()
Whehehehehequote:Op maandag 6 augustus 2007 17:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat hebben we gemerkt afgelopen jaren![]()
![]()
![]()
![]()
grunn uber allesquote:Op maandag 6 augustus 2007 17:28 schreef HeatWave het volgende:
Groningse humor, niet echt hoogstaand zullen we maar zeggen, zoals bekend trouwens.
ROFFFFL!!!!!111quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:08 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dat hebben we gemerkt afgelopen jaren![]()
![]()
![]()
![]()
Ook Groninger hier.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:28 schreef HeatWave het volgende:
Groningse humor, niet echt hoogstaand zullen we maar zeggen, zoals bekend trouwens.
wat zijn jou suggesties voor alternatieven dan?quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:54 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ook Groninger hier.![]()
Hoop trouwens niet dat hij komt (alleen als er geen alternatieven komen, moet ie maar wel komen)
Die heb ik zo niet, maar Van Geel had het constant over alternatieven. Ik moet het nog allemaal zien met Suarez, heb niet extreem veel vertrouwen in hem.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:58 schreef toma het volgende:
[..]
wat zijn jou suggesties voor alternatieven dan?
Allereerst moet Martin Fenin worden gekocht. Verder was Nery Castillo een fijne aanwinst voor aan de linkerkant geweest.quote:Op maandag 6 augustus 2007 17:58 schreef toma het volgende:
[..]
wat zijn jou suggesties voor alternatieven dan?
Martin Fenin zal naar de Bundesliga gaanquote:Op maandag 6 augustus 2007 18:10 schreef Sethje het volgende:
[..]
Allereerst moet Martin Fenin worden gekocht. Verder was Nery Castillo een fijne aanwinst voor aan de linkerkant geweest.
volgens mij gebeurd dat bij alle clubs en word dat door de FIFA geregeld? Hoezo?quote:Op maandag 6 augustus 2007 19:22 schreef De_Ananas het volgende:
Worden er bij Ajax eigenlijk dopingcontroles gehouden?
Omdat er bij voetbal ook genoeg doping zal worden gebruikt. En ik denk niet dat er veel controles zijnquote:Op maandag 6 augustus 2007 19:24 schreef toma het volgende:
[..]
volgens mij gebeurd dat bij alle clubs en word dat door de FIFA geregeld? Hoezo?
de KNVB controleert spelers gedurende de competitiequote:Op maandag 6 augustus 2007 19:22 schreef De_Ananas het volgende:
Worden er bij Ajax eigenlijk dopingcontroles gehouden?
Ook alleen maar omdat hij heeft afgesproken dat hij voor een gelimiteerde transfersom mag vertrekken volgend seizoen.quote:Op maandag 6 augustus 2007 19:20 schreef M0NTANA het volgende:
Wat is onze Wesley Sneijder toch eigenlijk een held, als je nu ziet wat voor een pannekoeken allemaal een arbitragezaak aanspannen, terwijl Sneijder gewoon nog een jaar wil blijven bij Ajax!
Zijn er genoeg die daar geen genoegen mee zouden nemen, helemaal niet omdat zijn contract daarna toch nog maar een jaartje doorloopt.quote:Op maandag 6 augustus 2007 19:32 schreef PinhoSouza het volgende:
[..]
Ook alleen maar omdat hij heeft afgesproken dat hij voor een gelimiteerde transfersom mag vertrekken volgend seizoen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |