Euh, gewone, dacht ik. Weet je iets goedkoops? Linkje?quote:
65 voor 2 personen:quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Daar vind je écht niets voor hoor, 't begint bij een eurootje of 85.
Een hotel wáár? Ik heb net één in Groningen voor je gevondenquote:Op zondag 5 augustus 2007 21:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Euh, gewone, dacht ik. Weet je iets goedkoops? Linkje?
Ik weet genoeg goedkoop, maar alsik binnen Nederland blijf, gaik gewon weer naar huis, das nooit verder dan een paar uur rijden. Dus in NL weet ik geen goedkoop hotel.quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Euh, gewone, dacht ik. Weet je iets goedkoops? Linkje?
Meer in het midden van de reis? Utrecht-Amersfoort is 10 minuutjes of zo.quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:40 schreef Alexxxxx het volgende:
Doe dan Amersfoort. Dat is iets meer nar de rand van de randstad, dus geodkoper. En wat meer in het midden van de reis.
Utrecht is op zondag ook geen hol te beleven. Tenzij het koopzondag is. en dat is het vandaag (eerste zondag van de maand).quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:44 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Meer in het midden van de reis? Utrecht-Amersfoort is 10 minuutjes of zo.
En ik had gedacht dat er op zondag in Utrecht iets meer te beleven is om de dag door te brengen dan in Amersfoort, of onderschat ik daarmee laatstgenoemde?
Zat ook al met de tranen in de ogen toen ik het lasquote:Op zondag 5 augustus 2007 21:54 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik zie dat topic van die overleden user nu pas. Maakt me altijd wel triest hoor.
![]()
Moet kunnen toch? Wees blij dat er weer een nieuw topic isquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:37 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Zo, langste tijd tussen topics ooit
Het strand heb ik vandaag ook niet gehaald. Vond 200 meter lopen al meer dan genoegquote:Op zondag 5 augustus 2007 11:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Goedemorgen!
Volgens de radio is heel Nederland op weg naar het strand.. Gelukkig hebben m'n ouders een tuin in de achtertuin!
Stond ook in de Leeuwarder Courant, nog best een bekend persoon door hoe het allemaal gelopen is.quote:Op zondag 5 augustus 2007 21:54 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik zie dat topic van die overleden user nu pas. Maakt me altijd wel triest hoor.
![]()
quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:03 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Stond ook in de Leeuwarder Courant, nog best een bekend persoon door hoe het allemaal gelopen is.
Uzumaki_Naruto. Zei me helemaal niets, maar toen ik dat topic doorlas begon het te dagen. Gister las ik een bericht over zijn overlijden in de Leeuwarder Courant. Hij kwam uit Dokkum (ik ook) en heeft na een aanrijding een tumor in z'n been gekregen. Die is geamputeerd maar de kanker won toch. De vrouw die hem heeft aangereden echter, heeft zich nooit gemeld.quote:
Nu begint het mij ook te dagen. Een verschrikkelijk incident was dat zeg. Toen ik dat verhaal door de tijd heen meerdere keren in de krant las, was ik er stil van. Echt tragischquote:Op zondag 5 augustus 2007 22:16 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Uzumaki_Naruto. Zei me helemaal niets, maar toen ik dat topic doorlas begon het te dagen. Gister las ik een bericht over zijn overlijden in de Leeuwarder Courant. Hij kwam uit Dokkum (ik ook) en heeft na een aanrijding een tumor in z'n been gekregen. Die is geamputeerd maar de kanker won toch. De vrouw die hem heeft aangereden echter, heeft zich nooit gemeld.
Dat is triest. Vroeg me al af hoe het precies zat.quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:16 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Uzumaki_Naruto. Zei me helemaal niets, maar toen ik dat topic doorlas begon het te dagen. Gister las ik een bericht over zijn overlijden in de Leeuwarder Courant. Hij kwam uit Dokkum (ik ook) en heeft na een aanrijding een tumor in z'n been gekregen. Die is geamputeerd maar de kanker won toch. De vrouw die hem heeft aangereden echter, heeft zich nooit gemeld.
Dit postte ie dus anderhalve week geleden. Bizar.quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:12 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
gister naar het ziekenhuis geweest en bij het standaard onderzoek hoorden ze minder lucht (ofzo) in mn linker long ,dus moest er een long foto worden gemaakt, en na een tijd wachten kwamen ze melden dat mn long op de foto helemaal wit was,mogelijkelijkheden waren:longonstekking,uitzaaiingen,of gewoon vocht.
later kwam de long arts een punctie nemen (met een naald vocht achter de longen weg halen)
en daar kwam dus bloed+voch weg t. nadat dat wegestuurd was naar het lab
kregen we later te horen dat er bijna 100 procent zeker uitzaaiingen zaten,en dat ze niks meer voor me kunnen doen![]()
en ik krig dus geeen kuren meer,volgende week dinsdag krijg ik de officieele uitslag
en dus heb niet erg meer lang,te leven![]()
tenzij er een wonder gebeurd
![]()
Apart zegquote:Op zondag 5 augustus 2007 22:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Dit postte ie dus anderhalve week geleden. Bizar.
Die zit allang weer in de trein naar huis hoor. Laatste mogelijkheid vanuit dit kutdorp hier was om 8 uur. We hebben nog staan twijfelen bij de achterdeur, maar morgenvroeg vertrekken bracht nogal wat nadelen met zich mee, en was toch alleen maar uitstel van executie. Half 1 is ie thuis als het goed is.quote:
quote:Op zondag 5 augustus 2007 23:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik ga ook op bed. Slaap lekker, allen.
Hij scheen die tumor al langer te hebben - mar door dat ongeluk is het gevondenquote:Op zondag 5 augustus 2007 22:16 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Uzumaki_Naruto. Zei me helemaal niets, maar toen ik dat topic doorlas begon het te dagen. Gister las ik een bericht over zijn overlijden in de Leeuwarder Courant. Hij kwam uit Dokkum (ik ook) en heeft na een aanrijding een tumor in z'n been gekregen. Die is geamputeerd maar de kanker won toch. De vrouw die hem heeft aangereden echter, heeft zich nooit gemeld.
Truckstar Festivalquote:Op zondag 5 augustus 2007 23:46 schreef maok het volgende:
Hoi, wie weet wat er vandaag in Assen was? Langs de A28 na assen zaten echt duizenden mensen op klapstoeltjes in de berm en op viaducten naar de snelweg te kijken. Ik heb heel enthousiast lopen zwaaien naar al die mensen, maar ze waren daar vast niet voor mij
![]()
Morgen op vakantie, nog even opzoeken hoe laat ik de bus moet hebben.
Ik ken die hele jongen niet, maar hiervan moet ik toch even slikken...quote:Op zondag 5 augustus 2007 22:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Dit postte ie dus anderhalve week geleden. Bizar.
quote:Op maandag 6 augustus 2007 10:31 schreef iteejer het volgende:
Laat in de nacht, of vroeg in de ochtend, zijn stiekem onze servers uitgevallen. Als gevolg van overbelasting is de stroom van ons eerste rack uitgeschakeld, en dus bestonden we even niet meer.
De mensen van TRUE zijn zo goed geweest om dit snel na onze melding weer aan te zetten.
Wij hebben daarop de hele zaak weer aan de gang gezwengeld, en nu werkt het weer!
Wel erg traag maar dat heeft twee oorzaken:
1) Een rebuild van onze raid-array; omdat de server onverwachts uitgegaan is was het nodig om de harde schijven weer 'goed te zetten'.
2) Eén server is nog steeds down, die veroorzaakt met name op het forum traagheid omdat daar de banners worden geregeld. En daarom zie je die dus ook nietMaar die zal asap weer aangezet worden, dus het leed kan ieder ogenblik geleden zijn.
Om te zorgen dat dit niet weer kan gebeuren, gaan we vandaag nog een hele pluk servers van ons (zwaar overbevolkte) eerste rack overhalen naar het tweede.
studiegidsen komen niet meer in papieren vormquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:03 schreef Tangarine het volgende:
Bah @ geen internet! Net windoos opnieuw gëinstalleerd thuis, weinig succes... Dus dan maar even een post vanaf de faculteit, waar ze nog steeds geen studiegidsen hadden....
Anyway, zwemtijd!
Onze faculteit is niet zo bijtijds, dus dat scheeltquote:Op maandag 6 augustus 2007 11:08 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
studiegidsen komen niet meer in papieren vorm![]()
(bij BDK/FEW in iedergeval)
Ik wil zeg maar nog wel mijn boek + mapje terug.quote:Op maandag 6 augustus 2007 15:36 schreef Sebasser het volgende:
ik ben dood, doei.
prima, ik zal mijn ouders zeggen dat ze die aan je kunnen. gevenquote:Op maandag 6 augustus 2007 15:44 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik wil zeg maar nog wel mijn boek + mapje terug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |